TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Harrison Ford wciąż w formie

2006-01-31 23:19:00 film.onet.pl

Jak donosi film.onet.pl:

Harrison Ford przekonuje, że jest w świetnej formie i może ponownie wcielić się w postać Indiany Jonesa.

63-letni aktor wystąpił niedawno w thrillerze "Firewall", w którym znalazła się scena ostrej bójki między Fordem a Paulem Bettany. Bohater Forda między innymi przelatuje przez szybę i spada z balkonu. - Sądzę, że ten film pokazuje, że jestem w odpowiedniej formie fizycznej na potrzeby "Indiana Jones" - podkreślił aktor.

Choć nie zakończono nawet prac nad scenariuszem czwartej części, Ford jest zdecydowany wziąć udział w przedsięwzięciu. - Publiczność czeka – powiedział gwiazdor. - Wszyscy zaangażowani w projekt bardzo chcą ponownie podjąć ten temat.

KOMENTARZE (4)

Sprośne okruchy

Christopher Lee myśli o końcu

2006-01-28 15:47:00 film.onet.pl

Jak donosi film.onet.pl:

Christopher Lee zastanawia się nad porzuceniem kariery aktorskiej, ponieważ oburza go rosnąca liczba producentów amatorów, którzy pojawili się ostatnio w Hollywood.

Brytyjski gwiazdor jest zdegustowany panującą w Fabryce Snów modą na młodość i uważa, że prawdziwy talent rzadko jest tak dostrzegany.

- Powiedziałem niedawno do żony – "Po co ja się w to ciągle pcham?" Showbiznes bardzo się zmienił. Kiedy zaczynałem pracować, wszyscy technicy nosili garnitury i krawaty. Wiem, że to trywialne, ale najważniejsza różnica polega na tym, że nie jest ważne, kto jest dobry w swojej pracy. Ludzie, którzy podejmują ważne decyzje i rozdzielają role albo przeznaczają pieniądze na produkcję, to głównie amatorzy - stwierdził Christopher Lee.

KOMENTARZE (3)

Sprośne okruchy

Za stary na filmy akcji

2006-01-28 15:47:00 film.onet.pl

Jak donosi film.onet.pl:

Samuel L. Jackson pożegna się w tym roku z kinem akcji, ponieważ czuje, że nie może konkurować na ekranie ze sprawnością 20-latków.

Gwiazdor, który w grudniu tego roku skończy 58 lat, uważa, że nadeszła pora na rozstanie z wymagającym kinem akcji.

- Nie wiem, jak długo będę miał ochotę na bieganie i skakanie, pościgi i strzelaniny. Nie chcę, żeby widzowie zaczęli mówić, że nie mam siły na walki z dużo młodszymi przeciwnikami - wyjaśnia aktor.

KOMENTARZE (12)
Loading..