TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Czas jesiennych plot

2006-10-31 19:30:00

Natalie Portman flirtuje z milionerem

Natalie Portman spotkała się z brytyjskim milionerem Natem Rothschildem.

Para umówiła się na kolację w jednej z restauracji w Londynie. Rothschild, który nie zaangażował się w żaden związek od czasu rozwodu z Annabelle Nelson prawie 10 lat temu, zdaje się spędzać miłe chwile z piękną aktorką.

Portman przebywa obecnie w Wielkiej Brytanii, występując w filmie "The Other Boleyn Girl", w którym wciela się w postać drugiej żony Henryka VIII - Anny Boleyn.

Już wiadomo, że hollywoodzka gwiazda zagra także w czwartej części przygód Indiany Jonesa, w roli córki słynnego archeologa i poszukiwacza przygód.


Sofia Coppola spodziewa się córki

Sofia Coppola wyjawiła, że jest w siódmym miesiącu ciąży, a dziecko, którego oczekuje, jest płci żeńskiej.

Ojcem dziecka jest partner reżyserki, Thomas Mars z francuskiej kapeli Phoenix. Para spotkała się, kiedy wokalista nagrywał z grupą Air ścieżkę dźwiękową do jej filmu "Przekleństwa niewinności" z 1999 roku.

- Bardzo się cieszę, że będę miała córeczkę - przyznała Coppola. - Jeszcze nie wybraliśmy imienia. Pisząc scenariusze nadaje się imiona postaciom, ale w prawdziwym życiu to znacznie trudniejsze.

Najnowszy obraz Sofii Coppoli, "Maria Antonina" z Kirsten Dunst w roli głównej, wejdzie na ekrany polskich kin 5 stycznia 2007 roku.


Sofia Coppola chce dziecka we Francji

Sofia Coppola (Mroczne Widmo) zdecydowała, że jej córka urodzi się we Francji.

Amerykańska reżyser ma francuskiego chłopaka muzyka Thomasa Marsa. Niedawno nakręciła oraz o francuskiej królowej Marii Antoninie. A teraz postanowiła, że jej dziecko także urodzi się we Francji.

- Właśnie wprowadziliśmy się do nowego mieszkania i zapewne tutaj urodzi się dziecko - wyjaśnia artystka. - Z pewnością zostaniemy w Paryżu na zimę.

Thomas Mars jest wokalistą francuskiej kapeli Phoenix. Para spotkała się, kiedy wokalista nagrywał z grupą Air ścieżkę dźwiękową do filmu Coppoli "Przekleństwa niewinności" z 1999 roku.

Obraz "Maria Antonina" wejdzie do polskich kin w styczniu 2007 roku. Ostatni album grupy Phoenix to "It's Never Been Like That" z maja 2006 roku.


Natalie Portman w sukience Audrey Hepburn

Natalie Portman pojawi się na okładce magazynu "Harper's Bazaar" w czarnej sukience, którą Audrey Hepburn nosiła w filmie "Śniadanie u Tiffany'ego".

Portman ubierze liczącą 35 lat sukienkę od Givenchy specjalnie do sesji fotograficznej na okładkę listopadowego numeru "Harper's Bazaar". W ten sposób chce zachęcić czytelników do wzięcia udziału w aukcji, podczas której mała czarna będzie licytowana.

Zyski z aukcji, która odbędzie się 5 grudnia, zasilą fundusz organizacji charytatywnej City Of Joy Aid, która wspomaga biednych mieszkańców Indii. Szacuje się, że sukienka osiągnie sumę większą niż 94 miliony dolarów.

Gwiazdę mogliśmy ostatnio oglądać w "Zakochanym Paryżu". W lutym przyszłego roku pojawi się w "Duchach Goi".

Audrey Hepburn zagrała w "Śniadaniu u Tiffany'ego", filmie będącym adaptacją opowiadania Trumana Capote, w 1961 roku.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Puding Ewana McGregora

2006-10-21 10:00:00

Okazało się, że Ewan McGregor wśród wielu talentów może poszczycić się także i kucharskim. I oto, co prawda wyjątkowo, udzielił pewnej porady w Daily Records. Poniżej przepis na Pudding z chlebem i masłem wg McGregora.

Danie dla sześciu osób.

Potrzeba
8 kromek chleba bez skórek, posmarowanego masłem
275 ml mleka tłustego
50 ml gęstej śmietany
110 g rodzynek
100 g cukru pudru
3 jajka lekko ubite
pół małej torebeczki cynamonu
szczypta gałki muszkatołowej

Przyrządzanie

Podgrzać piekarnik do 180 C
Posmarować masłem sześć talerzy i postawić na nich posmarowany masłem chleb.
Dodać mleko i śmietanę do jajek i ubić.
Dodać cukier, rodzynki i cynamon do ubitych jajek i polać tym chleb. Posypać lekko gałką muszkatołową, polać śmietaną i dodać wybrany owoc. Gotować przez 30 – 40 minut i podawać na ciepło.

Temat na forum
KOMENTARZE (0)
Loading..