TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Męski świat

2006-12-30 23:50:00

Nagi Ewan McGregor prezentem

Ewan McGregor bardzo chętnie rozbiera się przed kamerą i traktuje swoją nagość jako… prezent dla widzów płci żeńskiej.

Szkocki gwiazdor, który występował nago w takich filmach, jak "Trainspotting", "Idol" oraz "Młody Adam", zapowiada, że w przyszłości nadal będzie się obnażać na ekranie.

- Uwielbiam to. Grałem nago w kilku filmach. Robię to dla moich fanek - wyjawił aktor w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji.


Zgrany zespół Zellweger i McGregor

Renee Zellweger i Ewan McGregor byli tak zadowoleni ze swojej współpracy w filmie "Do diabła z miłością", że postanowili znaleźć dla siebie nowy projekt.

W filmie "Miss Potter" o życiu słynnej angielskiej pisarki dla dzieci Beatrix Potter Zellweger wcieliła się w postać tytułowej bohaterki, zaś McGregor zagrał jej wydawcę Normana Warne.

- Jakieś 3-4 lata temu zagraliśmy razem w komedii romantycznej "Do diabła z miłością". To była bardzo specyficzna komedia nawiązująca do stylu lat 60. Chociaż praca nie była łatwa, oboje świetnie się bawiliśmy i często powtarzaliśmy sobie, że chętnie zagralibyśmy razem w jakimś mniej skomplikowanym filmie, na przykład dramacie. Renee zapamiętała nasze rozmowy i pewnego dnia zadzwoniła, żeby powiedzieć, że znalazła odpowiedni scenariusz. Cudownie było znowu z nią pracować - mówi szkocki aktor.


Bryka George'a Lucasa

Na koniec mamy coś ekstra. Stara miłość nie rdzewieje, mówi przysłowie, i jak widać jest ono prawdziwe także w przypadku George'a Lucasa, który nadal pasjonuje się szybkimi samochodami. W tym roku postanowił sobie sprawić prezent na święta i kupił Moslera MT900. Co ciekawe jest to pierwszy egzemparz sprzedany w USA, jego numer seryjny to 003, dwa pierwsze posłużyły do testów wytrzymałościowych. Poniżej zdjęcie samochodu Flanelowca:Przy takim nawet bryka Lorda Barta wysiada...
KOMENTARZE (0)
Loading..