TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Kwiecień plecień

2006-04-28 20:52:00

Harrison Ford wrogiem Internetu

Harrison Ford nie cierpi Internetu ponieważ dzięki temu medium każdy może rozsiewać złośliwe plotki na jego temat.

Ford, który w swoim najnowszym filmie "Firewall" wcielił się w specjalistę od bezpieczeństwa komputerowego, stara się uważać na to, co mówi, aby potem jego wypowiedzi nie zostały wypaczone w artykułach publikowanych sieci.

- Najgorszą rzeczą w Internecie jest to, że wszystko tam trafia - powiedział gwiazdor. - Jak to możliwe, skoro moje publiczne wystąpienia ograniczam do jednego na kilka lat? Każdy śmieć trafia do sieci i potrafi tam żyć własnym życiem.

Dramat "Firewall" wejdzie na polskie ekrany 21 kwietnia. Obok Forda zobaczymy Paula Bettany’ego i Virginię Madsen. Obraz wyreżyserował Richard Loncraine.


Keira Knightley: Ślub nie dla niej

Keira Knightley Keira Knightley nie spieszy się do zamążpójścia, ponieważ obawia się, że żadna ceremonia nie dorówna scenie zaślubin z komedii "To właśnie miłość".

Brytyjska piękność, która ma na swoim koncie wiele filmowych romansów, nie planuje jeszcze zmiany stanu cywilnego.

- Małżeństwo? Na razie nie mam takich planów. W filmach brałam ślub 5 razy, miałam troje dzieci i nie pamiętam już ile oświadczyn – a wszystko przed 20 rokiem życia! Myślę, że na razie wystarczy. Poza tym nie wyobrażam sobie ślubu, który przewyższyłby ceremonię w "To właśnie miłość" - mówi aktorka.


Szlachetna Keira Knightley

Brytyjska aktorka Keira Knightley ofiarowała na cele charytatywne bordową suknię z kolekcji Very Wang, którą miała na sobie podczas tegorocznej ceremonii wręczania Oscarów.

Knightley, nominowana do Oscara w kategorii "najlepsza aktorka" za rolę w "Dumie i Uprzedzeniu", pragnie by pieniądze ze sprzedaży kreacji zostały wykorzystane przez organizację charytatywną Oxfam na pomoc dla głodującej wschodniej Afryki.

Suknia zostanie wystawiona na aukcję w eBay. Licytacja będzie trwała od 21 do 30 kwietnia.

- To przepiękna suknia, cieszę się, że mogłam ją ofiarować Oxfam - oświadczyła aktorka. - Oglądałam reportaże telewizyjne dotyczące straszliwej suszy we wschodniej Afryce i cieszę się, że mogę w jakiś sposób pomóc.

Przedstawiciel Oxfam, Paul Smith-Lomas poinformował, że organizacja zajmuje się obecnie dostarczaniem żywności i wody ludziom na wschodzie Afryki, gdzie z powodu trwającej od końca 2005 roku suszy, miliony mieszkańców głodują.

Suknia jest obecnie wystawiona w sklepie Oxfam w londyńskiej dzielnicy Notting Hill. Keira Knightley nie otrzymała w tym roku statuetki Oscara. Za "najlepszą aktorkę" została uznana Reese Witherspoon.


Ewan McGregor adoptował dziecko

Ewan McGregor wraz z żoną adoptowali 4-letnią dziewczynkę z Mongolii.

Szkocki aktor i jego żona, Eve Mavrakis, mają już dwójkę własnych dzieci - 4-letnią Esther i jednoroczną Clarę. Teraz postanowili zająć się opieką nad kolejną dziewczynką.

Para poznała się na planie brytyjskiego serialu kryminalnego "Kavanagh QC". Na ślubnym kobiercu stanęli w 1995.

W 2004 roku McGregor wraz z przyjacielem Charleyem Boormanem spędził trzy miesiące jeżdżąc po świecie na motorze. Relacja z ich wyprawy została wyemitowana w ramach programu "Long Way Round". Mongolia była jednym z państw, które wówczas aktor odwiedził.


Keira Knightley krytykuje Hollywood

Keira Knightley skrytykowała hollywoodzki system, który zmusza aktorki do nieustannego odchudzania się.

Brytyjska gwiazda zapewnia, że w porównaniu z niektórymi rywalkami na przesłuchaniach jej figura może wydawać się nawet zbyt pełna i krągła, a odpowiedzialne za to są wytwórnie filmowe promujące wizerunek chorobliwie chudych gwiazd.

- Moje wymiary są dwa razy większe, niż wymiary większości aktorek ubiegających się o role w Hollywood. To prawdziwe szaleństwo. Jestem szczupłą osobą, a jednak podczas przesłuchań widzę, że należę do najkrąglejszych dziewcząt na sali. Zaczynam myśleć, że już wkrótce taka praca przestanie być dla mnie zdrowa. Chyba nie powinno nas dziwić, że tylu ludzi odczuwa przymus odchudzania się. Dla młodych dziewcząt, które uważają, że muszą mieć idealną figurę, to bardzo silna presja - mówi Keira.


Keira Knightley prosi o pomoc

Keira Knightley poprosiła znanego projektanta Isaaca Mizrahi o pomoc w przygotowaniach do roli w nowym filmie, ponieważ nie potrafi chodzić w butach na wysokim obcasie, które nosi jej bohaterka.

Brytyjska piękność wciela się w filmie "Silk" w postać żony francuskiego kupca, jednak strój oraz ruchy bohaterki okazały się dla niej nie lada wyzwaniem aktorskim.

- Zasugerowałem, żeby przenosiła ciężar ciała do tyłu i chodziła wysuwając do przodu stopy. Teraz idzie jej to znacznie lepiej - mówi Mizrahi.


Najseksowniejsza wegetarianka Natalie Portman

Natalie Portman jest typowana jako główna kandydatka do zdobycia tytułu Najseksowniejszej Wegetarianki, który co rok przyznaje organizacja PETA.

Portman jest wegetarianką od 16 lat. - Ściśle przestrzegam tej diety - podkreśla aktorka. - Po prostu bardzo kocham zwierzęta i bronię swoich życiowych zasad.

Tytuł jest nadawany przez PETA (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt) od 6 lat. W internetowym głosowaniu wybiera się Najseksowniejszego Wegetarianina oraz Najseksowniejszą Wegetariankę. W 2005 roku laureatami zostali Chris Martin i Carrie Underwood, która występowała w amerykańskiej wersji programu "Idol". Wyniki tegorocznej edycji poznamy pod koniec maja.

Wśród innych kandydatek wymienia się Joss Stone oraz Sadie Frost.


Keira Knightley zamiast Kate Moss

Keira Knightley zastąpi Kate Moss w roli nowej twarzy perfum Chanel, "Coco Mademoiselle".

Plotki na temat zmiany na tym stanowisku krążyły już od jakiegoś czasu. Wczoraj zyskały oficjalne potwierdzenie.

- Firma Chanel ceniła sobie współpracę z Kate Moss przez ostatnich 6 lat - powiedziała Christine Dagousset reprezentująca giganta mody. – Utrzymujemy bliskie kontakty, a nasza współpraca potrwa do końca 2006 roku. W 2007 roku nową twarzą "Coco Mademoiselle" będzie Keira Knightley.

Dagousset szeroko uzasadniła wybór gwiazdy "Dumy i uprzedzenia". - Naszym zdaniem Keira jest idealną kobietą "Coco Mademoiselle", ponieważ zawsze jest niesamowicie uwodzicielska i ponętna - podkreśliła Dagousset. - Ma w sobie piękno, elegancję i nowoczesność. Jest wyjątkowa dzięki sile i niezależności, jakie prezentuje poprzez swoje wybory ról filmowych. Z pewnością jest też odrobinę impertynencka, co upodabnia ją do samej Mademoiselle Chanel.


Najseksowniejsza Keira Knightley

W głosowaniu przeprowadzonym przez magazyn "FHM", Keira Knightley została uznana za najseksowniejszą kobietę świata.

21-letnia aktorka zdystansowała w zestawieniu takie piękności jak modelka Keeley Hazel i koleżankę po fachu Scarlett Johansson.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku na czele stu najseksowniejszych kobiet w rankingu pisma "FHM" była Kelly Brook. W tym roku aktorka i modelka musi zadowolić się piątą lokatą, tuż za Angeliną Jolie.

Na dalszych miejscach znalazły się jeszcze: Joss Stone (65), Kate Moss (87) i dziewczyna księcia Williama, Kate Middleton (94).

KOMENTARZE (1)
Loading..