TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Hayden i Keira... ale dzieci z tego nie będzie

2006-09-30 21:09:00

Keira Knightley gra u swojej mamy

Keira Knightley wystąpi w nowym filmie na podstawie scenariusza swojej matki Sharman Macdonald.

Film "The Best Time of Our Lives" opowiada o prawdziwych wydarzeniach z 1945 roku z udziałem poety Dylana Thomasa, jego żony Caitlin oraz małżeństwa Very Phillips i Williama Killicka.

Reżyserem filmu będzie John Maybury, który w 2004 roku współpracował z Knightley przy filmie "Obłęd". Brytyjska aktorka wcieli się w postać Very – przyjaciółki Thomasa z dziecinnych lat.

Scenariusz MacDonald koncentruje się na okolicznościach, w jakich doszło do strzelaniny wywołanej przez Killicka przed domem Thomasów. Zdjęcia do filmu rozpoczną się wiosną przyszłego roku, zaś premiera odbędzie się prawdopodobnie w roku 2008.


Keira Knightley najwspanialszą gwiazdką

Keira Knightley została wybrana największą gwiazdką filmową wszech czasów.

W głosowaniu Knightley pokonała między innymi Scarlett Johansson i Judy Garland. 21-letnia aktorka ma już na swoim koncie nominację do Oscara za rolę Elizabeth Bennet w obrazie "Duma i uprzedzenie". Ogromną popularność przyniósł jej jednak przede wszystkim występ w obrazie "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły".

Głosowanie zostało zorganizowane przez serwis Yahoo! Entertainment. Wzięło w nim udział 1600 internautów. - Gwiazdka to aktorka, o której ludzie cały czas myślą jako o młodej, pełnej energii, popularnej i mającej klasę, a przede wszystkim utalentowanej - powiedziała rzeczniczka prasowa serwisu. - Keira zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie.

Czołówka największych filmowych gwiazdek przedstawia się następująco:

1. Keira Knightley
2. Judy Garland
3. Scarlett Johansson
4. Natalie Portman
5. Shirley Temple
6. Lindsay Lohan
7. Brooke Shields


Hayden Christensen: Plotki ciekawsze, niż rzeczywistość

Hayden Christensen z rozbawieniem śledzi spekulacje na temat swojej orientacji seksualnej i nie zamierza rozwiewać wątpliwości mediów.

25-letni aktor zapewnia, że nie przeszkadzają mu plotki dotyczące jego seksualności i czasami wręcz sam je podsyca.

- Dla mnie męskość to umiejętność flirtowania z kobiecością. Nie drażnią mnie spekulacje na temat mojej orientacji seksualnej, ponieważ uważam je za dosyć zabawne - mówi gwiazdor w wywiadzie dla magazynu "V Man", zręcznie wymigując się od odpowiedzi na pytanie wprost. - Ludzie, z którymi jestem blisko, wiedzą, jaka jest moja orientacja - dodaje.

W marcu gazety opublikowały zdjęcia namiętnego pocałunku gwiazdora "Gwiezdnych wojen" ze Sienną Miller, jednak Christensen do tej pory unika komentarzy na temat swojej znajomości z brytyjską aktorką. - Kiedy fotoreporterom udaje się sfotografować mnie ze Sienną, zaczynają snuć domysły, a ja im w tym nie przeszkadzam, bo wszyscy wiemy, że plotki są dużo ciekawsze, niż rzeczywistość.

KOMENTARZE (0)
Loading..