TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Ewan, Keira i Natalie

2007-11-26 20:37:00 Onet, Filmweb

Natalie Portman nie wyjdzie za mąż

Natalie Portman ma poważne wątpliwości, co do instytucji małżeństwa.

Aktorka, która od jakiegoś czasu spotyka się z projektantem mody Nathanem Bogle uważa, że ślub nie jest w dzisiejszych czasach tą uświęconą ceremonią, którą powinien być.

Według Portman łatwość uzyskania rozwodu odbiera moc instytucji małżeństwa. Poza tym gwiazdę zniechęca fakt, że w większości amerykańskich stanów zabronione są śluby par homoseksualnych.

- Małżeństwo mnie nie przekonuje - mówi Natalie na łamach magazynu "In Style". - Fakt, że geje nie mogą się pobierać odbiera mu wiele znaczenia.
- Związanie się z jedna, jedyną osobą jest świętością - dodaje Portman. - A rozwody są dziś takie łatwe.


Najbardziej stylowe gwiazdy

Natalie Portman zajęła pierwsze miejsce na nowej liście najbardziej stylowych gwiazd pokonując swoje najlepsze przyjaciółki Drew Barrymore i Cameron Diaz.

Aktorka zwyciężyła w rankingu magazynu "In Style" dzięki swojej „niezachwianej wierze w krój i jakość świetnych strojów”. Oto pierwsza dziesiątka najbardziej stylowych gwiazd:

1. Natalie Portman
2. Drew Barrymore
3. Cameron Diaz
4. Penelope Cruz
5. Jennifer Lopez
6. Anne Hathaway
7. Cate Blanchett
8. Sienna Miller
9. Helen Mirren
10. Joy Bryant


Zszokowana Keira Knightley

Keira Knightley do dziś pamięta szok, jaki przeżyła odkrywając w szkolnej bibliotece pikantną powieść autorstwa własnej matki.

Matka aktorki Sharman MacDonald była jedną z czołowych pisarek rewolucji seksualnej, a jej książki cieszyły się ogromną popularnością wśród rozbuchanych żądzami nastolatków, o czym jej córka dowiedziała się dopiero w szkole.

- Moja mama zrobiła karierę pisząc o seksie? Jedna z jej powieści była w naszej szkolnej bibliotece. To była jedna z najczęściej wypożyczanych książek, bo zaczynała się od sceny erotycznej. Pamiętam, że miałam około 12 lat i kiedy na nią trafiłam, czułam się bardzo upokorzona. Nie mogłam uwierzyć, że moja mama napisała coś tak sprośnego - wspomina gwiazda "Piratów z Karaibów".


Ewan McGregor prawie jak Lindsay Lohan

Ewan McGregor zdradził, że od siedmiu lat nie tknął alkoholu. Szkot swego czasu, podobnie jak obecnie Lindsay Lohan, miał jednak wielką słabość do trunku.

Aktor postanowił skończyć z piciem, kiedy zdał sobie sprawę, że zaczyna tracić kontrolę nad życiem. Gwiazdor zaglądał do kieliszka nie tylko w czasie wolnym, ale również w pracy. Przychodził na plan filmowy nietrzeźwy, a pomiędzy zdjęciami pił jeszcze więcej, aby dodać sobie animuszu.

- Czułem, że pora z tym skończyć - wyjaśnia 36-latek. - Prawda jest taka, że dosyć już wypiłem. Wypiłem mój przydział, twój przydział i przydział wszystkich innych. W pewnej chwili stało się do dla mnie bardzo oczywiste. Sprawy zaczynały przyjmować zły obrót w moim życiu zawodowym i w każdej innej dziedzinie mojego życia.

Ewan McGregor wystąpił niedawno w filmie "Cassandra's Dream" Woody'ego Allena. Amerykańska premiera dzieła odbędzie się 4 stycznia 2008 roku.


Keira Knightley nie kocha Sienny Miller

Keira Knightley zaprzeczyła, jakoby miała romans ze Sienną Miller.

Plotki o uczuciu obu pań pojawiły się po wspólnym, gorącym występie w wannie w filmie "The Edge of Love". - Nie ma między nami żadnego lesbijskiego romansu - oświadczyła Knightley. - Wszyscy dookoła twierdzą, że jest inaczej, wiem o tym. Podkreślam jeszcze raz, nie kocham się w Siennie Miller.

Film "The Edge of Love" trafi do kin w przyszłym roku.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Darth Vader w polskiej polityce

2007-11-09 12:37:41 LS

Hasła i nazwy z Gwiezdnych Wojen od lat trafiały do świata polityki. Ostatnio Darth Vader zadomowił się i u nas.
Jak donosi Onet.pl ”Minister w Kancelarii prezydenta Michał Kamiński analizuje ostatnią kampanie wyborczą. (...) Jego zdaniem doszło do "wielkiego przekierowania pojęć". – Walka z korupcją stała się niszczeniem demokracji. Lustracja – zamachem na prawa człowieka. To pomogło zmobilizować dużą część Polski przeciw nam – uważa Kamiński. - Na jednym z naszych komitetów mówiłem, że nasza partia staje się czarną ikoną popkultury. Swoistym Lordem Vaderem polskiej polityki - dodał minister. (...)”.
Cały artykuł pt. „PiS staje się Lordem Vaderem polskiej polityki” znajdziecie w tym miejscu.
Nie jest to jednak pierwszy występ Vadera na polskiej scenie politycznej. Jak zapewne niektórzy pamiętają w lutym tego roku pojawił się na sesji Rady Warszawy, gdzie miał symbolizować komisarza miasta.

Natomiast kilka lat temu również na Onecie.pl pojawił się inny artykuł, w którym Tomasz Nałęcz wplątał Vadera w tzw. aferę Rywina. Pisaliśmy o tym tutaj.
Swój wkład w polską politykę Lord Vader miał również w tych dwóch miastach: Gorzowie Wielkopolskim oraz Gdańsku.
Może za jakiś czas obejmie on władzę w Polsce?
KOMENTARZE (6)
Loading..