TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Marcowe ploty za płoty

2007-03-27 21:49:00

Rozpacz Keiry Knightley

Keira Knightley jest zrozpaczona zakończeniem prac nad ostatnią częścią cyklu "Piraci z Karaibów", ponieważ obawia się, że będzie bardzo tęsknić za swoją "piracką" rodziną - Johnnym Deppem i Orlando Bloomem.

21-letnia aktorka, która w trylogii Gore'a Verbinsky'ego wciela się w postać Elizabeth Swann, przyznaje, że od 2002 roku bardzo zżyła się z pozostałymi członkami obsady.

- Było mi bardzo smutno, ponieważ od pierwszego filmu wiele razem przeszliśmy i w pewnym sensie staliśmy się rodziną, więc dziwnie jest myśleć, że nasza współpraca dobiegła końca


Natalie Portman nową miłością Jude'a Law?

Wygląda na to, że Jude Law znów zmienił obiekt uczuć. Po randkach z Lindsay Lohan zaczął bawić się w towarzystwie Natalie Portman.

Law właśnie zakończył zdjęcia do filmu "My Blueberry Nights", w którym występuje również Portman. Para wcześniej spotkała się na planie "Wzgórza nadziei" i "Bliżej". Chemia ekranowa najwyraźniej przeniosła się także poza plan, gdyż Law i Portman bawili się razem podczas przyjęcia w miniony weekend. Rozmawiali godzinami, zanim wspólnie opuścili imprezę o drugiej nad ranem.

- Jude uważa, że ona jest piękna i bardzo dobrze się rozumieją - twierdzi przyjaciel aktora. - Natalie nie jest już z Gaelem Garcią Bernalem, więc nie widziała nic złego w zabawie z Judem na przyjęciu - dodaje.

Law jeszcze do niedawna spotykał się z Lindsay Lohan. Podobno aktorka przyleciała z Nowego Jorku do Los Angeles i zatrzymała się w hotelu Jude'a, by spędzić z nim czas. Wcześniej bawili się razem w modnym nowojorskim klubie The Box.


Lucas na liście Forbesa

Amerykański miesięcznik Forbes opublikował listę miliarderów światowych. Może dziwnym nie jest, że znalazł się tam George Lucas, ale z pewnością na uwagę zasługuje fakt, że zanotował wzrost majątku (mimo dofinansowania Uniwersystetu i tego, że właściwie nic nowego nie stworzył).

Obecnie Lucas znajduje się na 243 miejscu z 3,6 miliardami dolarów.
Pełna lista znajduje się tutaj.

A króluje niezmiennie Bill Gates.
KOMENTARZE (0)
Loading..