TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Keira, Keira, Keira, Natalie, Keisha i Keira

2007-04-29 22:14:00 Onet.pl

Pięciu prześladowców Keiry Knightley

Keira Knightley żyje w ciągłym strachu z powodu prześladowców, którzy zagrażają jej życiu i zdrowiu.

Aktorka twierdzi, że czuje się jak więzień we własnym domu i nieustannie obawia się, że mogłaby paść ofiarą gwałtu lub morderstwa.

- Prześladuje mnie pięciu mężczyzn - zdradza 22-letnia gwiazda. - Nie wiem, czy któryś z nich nie jest gwałcicielem. Przeraża mnie to. Tracę ze strachu rozum, kiedykolwiek widzę któregoś z nich.

Keira rozważa możliwość wyprowadzenia się z Wielkiej Brytanii, aby uciec przed niepokojącymi ją indywiduami. Aktorka zaczęła podobno szukać domu w Los Angeles.

- Keira radziła sobie z tym przez całe miesiące - donosi źródło magazynu "Daily Star". - Ale doszło do tego, że nie może spokojnie wyjść z domu. Boi się o własne życie. Szuka mieszkania w Los Angeles, żeby odnaleźć w końcu spokój umysłu.

25 maja 2007 Keira Knightley pojawi się na ekranach kin w filmie "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata".


Keira Knightleyi perfumy Chanel

Keira Knightley ponownie spotka się z reżyserem filmu "Duma i uprzedzenie" - tym razem na planie nowej reklamy perfum Chanel.

Aktorka, która w tym roku przejmie od Kate Moss obowiązki rzeczniczki perfum Coco Mademoiselle, wystąpi w kwietniu w telewizyjnych reklamach zapachu reżyserowanych przez Joe Wrighta.

- Jestem bardzo dumna, że zaproponowano mi współpracę z taką legendą, jaką jest dom mody Chanel i cieszę się, że będę mogła pójść w ślady niezwykłych kobiet, które wcześniej pracowały dla tej marki - powiedziała Knightley po podpisaniu kontraktu z Chanel.


Keira Knightley wśród rozśpiewanych gwiazd

Forest Whitaker, Hugh Grant i Keira Knightley wezmą udział w specjalnym charytatywnym odcinku programu "American Idol".

W specjalnym programie "American Idol Gives Back", którego celem będzie zgromadzenie funduszy na pomoc dla afrykańskich dzieci oraz ofiar huraganu Katrina, poza Knightley, Grantem i Whitakerem pojawią się również takie gwiazdy, jak Daniel Radcliffe, Helena Bonham-Carter i Teri Hatcher.

Niektórzy artyści wystąpią razem z gwiazdami muzyki pop, m.in. z Gwen Stefani i Pink, zaś inne będą jedynie zachęcać widzów do składania darowizn.

- Wspaniale, że udało nam się zgromadzić tak dużą grupę gwiazd. Będziemy mogli uwrażliwić naszych młodych widzów na ważne problemy świata - mówi pracownik ekipy telewizyjnej. Program z udziałem gwiazd zostanie wyemitowany na żywo jeszcze w tym tygodniu.


Natalie Portman otwarta na lesbijski związek

Natalie Portman stwierdziła, że jest otwarta na lesbijski związek, gdyż nie chce odcinać się od połowy ludzkiej populacji.

Portman przyznała, że nigdy nie umawiała się na randki z kobietą, ale nie odrzuca idei takiego związku. - Nigdy nie chodziłam z kobietą, ale uważam, że bardziej chodzi tu o osobę, w której się zakochujesz - stwierdziła. - Dlaczego masz się zamykać na 50 procent populacji? - zastanawia się.

25-letnia aktorka wytłumaczyła także ostatnio fakt, dlaczego zdecydowała się rozebrać przed kamerą w filmie "Duchy Goi". Podkreślała, że niczego nie musi udowadniać, ale wyjaśniła, że zrobiła to, by pozbyć się wizerunku małej dziewczynki. Niegdyś nie zgodziła się na scenę nagości w filmie "Wszędzie byle nie tu", ale dziś jest na to gotowa. - Po prostu żyję dalej i robię to, co uważam za słuszne - dodała.

Przypomnijmy, że Portman była związana z Gaelem Garcią Bernalem, z którym rozstała się w 2004 roku po rocznym romansie. Obecnie spekuluje się o jej związku z Judem Law.


Przez media wstydziła się ciąży

Australijska aktorka Keisha Castle-Hughes przyznaje, iż z powodu nagonki mediów wstydziła się ciąży i wczesnego macierzyństwa.

Znana z filmów "Jeździec wielorybów" i "Narodzenie" oraz "Zemsta Sithów" nastolatka (urodziła się w 1990 roku) przyznaje, iż długo ukrywała swoją ciążę, a potem czuła się zawstydzona całą sytuacją.

- Z powodu tego całego zamieszania i krytyki wydawało mi się, że powinnam ukrywać ciążę. Wydawało mi się, że nie wolno mi się z tego cieszyć - mówi i dodaje, iż nieustanne towarzystwo paparazzi bardzo ją denerwowało i stresowało. - Bałam się we własnym domu. To było coś koszmarnego. Powinnam mieć prawo do chodzenia po trawniku wokół własnego domu, nie martwiąc się o tym, że ci ludzie mnie obserwują.

Aktorka zaszła w ciążę ze starszym o trzy lata chłopakiem Bradleyem Hullem.


Keira Knightley wściekła na Lindsay Lohan
Keira Knightley jest wściekła na Lindsay Lohan, która wycofała się z udziału w filmie "The Best Time of Our Lives".

Powodem złości Brytyjki jest fakt, że Lohan zrezygnowała z projektu zaledwie trzy dni przed rozpoczęciem jego realizacji. Knightley dołożyła wcześniej wszelkich starań, aby 20-letnia Amerykanka zagrała w filmie, tymczasem Lohan wycofała się z powodu dość niejasnych "zmian, które nie przypadły jej do gustu".

Dramat w reżyserii Johna Maybury'ego opowiadał będzie o życiu Dylana Thomasa. Lindsay Lohan miała zagrać żonę poety, jednak w obecnej sytuacji zastąpiła ją Sienna Miller. W produkcji wystąpią także Keira Kinghtley, Cillian Murphy i Matthew Rhys. Scenariusz napisała matka Knightley, Sharman Macdonald.

Lindsay Lohan wystąpiła niedawno w filmie "Twarda sztuka" u boku Jane Fondy. Obraz trafi do polskich kin 3 sierpnia.

KOMENTARZE (0)
Loading..