TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Darth Vader chce się pogodzić

2007-05-23 09:45:00 Urthona za Onet.pl

Jak donosi Onet.pl:

Aktor, który wcielał się w postać Dartha Vadera w oryginalnej trylogii "Gwiezdne wojny", ma nadzieję, że trwająca w Los Angeles konferencja (Celebration IV - przyp. red.) pozwoli mu pojednać się z George'em Lucasem.

Dave Prowse, który zapewnił mrocznej postaci fizyczne kształty - bowiem głosem Vadera przemawiał aktor James Earl Jones - od 24 lat nie utrzymuje kontaktów ze słynnym producentem, ponieważ w 1983 roku zdradził mediom fabułę filmu "Powrót Jedi".

Sam Prowse zapewnia, że jest niewinny i ma nadzieję na pojednanie z Lucasem podczas spotkania w Los Angeles.

- George uwierzył, że to ja zdradziłem mediom informację o śmierci Dartha Vadera, chociaż ja w tym czasie nawet nie wiedziałem, że moja postać zginie. Od tamtej pory nie odzywa się do mnie. Bojkotowano mnie na planie i nie dostałem zaproszenia na premierę. Teraz wybieram się na konferencję, w której weźmie udział również George, więc chciałbym znowu spróbować z nim porozmawiać - mówi 71-letni Prowse.

KOMENTARZE (5)

Sprośne okruchy

Nagie znaczki i inne bzdury

2007-05-14 23:56:00

Gwiezdny Ewan McGregor na znaczkach

Podobizna Ewana McGregora znajdzie się na nowej serii znaczków wydanych przez amerykańską pocztę z okazji 30-lecia "Gwiezdnych wojen".

Szkocki gwiazdor pojawi się na znaczkach jako młody Obi-Wan-Kenobi walczący z Darthem Baderem. Kolekcja 15 znaczków przedstawiających różne postaci z kultowej sagi George’a Lucasa będzie dostępna już w maju.


17-letnia gwiazda została mamą

Australijska aktorka Keisha Castle Hughes urodziła córeczkę.

Jak donosi magazyn "People", 17-letnia gwiazda, która w 2004 roku otrzymała nominację do Oscara za rolę w filmie "Jeździec wielorybów", urodziła małą Felicity Amore przed tygodniem. Dziewczynka jest pierwszym dzieckiem aktorki i jej partnera Bradleya Hulla, którzy są parą od 3 lat.


Natalie Portman apeluje o pomoc najbiedniejszym

Natalie Portman uważa, że dla wielu biednych kobiet mała pożyczka oznaczać może zmianę w ich życiu.

Aktorka zdradziła w wywiadzie dla programu "This Week" w stacji ABC, że spotkała się z matkami młodszymi niż ona sama, które muszą pracować w złych warunkach za małe pensje. - Gdy dostaną pożyczki, będą mogły rozkręcić swój własny interes w domu, spędzając jednocześnie czas z dziećmi - zauważyła. - To zmienia cały system - dodała.

Portman współpracuje z FINCA International, organizacją, która udziela małych pożyczek ludziom z krajów rozwijających się. - Jeśli kobieta nie może powiedzieć swojemu dziecku "Jutro mogę cię nakarmić, mogę zapłacić za twoją szkołę", to gdzie ma się udać? Co wybiera? - zastanawiała się. - Tu chodzi o to, by dotrzeć do najbiedniejszych i zaoferować im pomoc - tłumaczyła.


Keira Knightley: rzucam aktorstwo

Keira Knightley, która w ciągu kilku lat i pomimo swojego młodego wieku, stała się jedną z najpopularniejszych brytyjskich gwiazd, zapowiada, iż chce rzucić granie w filmach.

- Chcę rzucić kino - mówi zdecydowanie Knightley. Gwiazda podkreśla, iż nie może znieść już swojej sławy. Nie chce, by jej przyszłe dzieci musiały zmierzyć się z tymi problemami, których ona doświadcza.

- Życie gwiazdy to kompletne szaleństwo. Myślę, że albo trochę się od tego odsunę, albo całkowicie z tego zrezygnuję - mówi. - W obecnej sytuacji nie mogłabym mieć dzieci. Ale mogłabym robić coś innego. I tak pewnie będzie. Chcę wreszcie zacząć żyć - dodaje. Zanim jednak do tego dojdzie, będziemy mogli obejrzeć aktorkę w najnowszej odsłonie pirackiej trylogii - "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata".


Keira Knightley kończy z nagością

Keira Knightley zamierza unikać w przyszłości rozbieranych scen, ponieważ obawia się, że fani już niedługo będą mieli dość widoku jej nagiego ciała.

Gwiazda "Piratów z Karaibów", która przyznaje, że nie ma oporów przed rozbieraniem się dla potrzeb sceny, obawia się, że nadmiar takich scen z jej udziałem może zniechęcać widzów.

- Nie mam nic przeciwko nagości przed kamerą. Jako aktorka dysponuję pewnymi narzędziami pracy i moje ciało jest jednym z nich. Niestety obawiam się, że niedługo ludzie będą żądać, żebym pozostawała w ubraniu - martwi się aktorka.

KOMENTARZE (0)
Loading..