TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Dużo o Keirze i mniej o innych, nawet o tym, kto miał za duży miecz

2007-06-18 23:00:00

Najpierw zaczniemy od fanów.

Z powodu miecza świetlnego trafił do aresztu

Jeden z australijskich fanów "Gwiezdnych wojen" został aresztowany przez policję z powodu... miecza świetlnego.

Gwiezdny miecz Hana Solo został przez funkcjonariuszy wzięty za prawdziwą broń. 32-letni fan, który chciał wziąć udział w specjalnej sesji zdjęciowej organizowanej z okazji 30-lecia premiery "Gwiezdnych wojen", przestraszył gości jednej z restauracji w Melbourne.

- To była replika miecza z filmu. Nie wiedzieliśmy jednak z czym mamy do czynienia - tłumaczą się policjanci australijskim gazetom.

Fan, w gwiezdnym kostiumie, został otoczony przez grupę policjantów. Zakutego w kajdanki odwieziono go na posterunek. Chociaż broń okazała się repliką, mężczyzna i tak zostanie oskarżony o posiadanie broni.


Prawdę mówiąc do dziś nie wiem, o który miecz chodziło... Cóż w takim razie wracamy do normalnych plotek.

Popularna nawet na krańcu świata

Już w piątek, 25 maja, na naszych ekranach zawitają "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata". Do sukcesu poprzednich dwóch części w znacznej mierze przyczyniła się Keira Knightley.

Młodziutka brytyjska aktorka – Keira Knightley już po raz trzeci wcieli się w rolę zafascynowanej światem piratów Elizabeth Swann.

Kiedy Keira pracowała przy "Klątwie Czarnej Perły", pierwszej części pirackiej opowieści, miała zaledwie siedemnaście lat, a na planie opiekowała się nią mama. Wtedy, debiutująca w Hollywood aktorka, była znana głównie ze swojej pierwszej dużej roli w "Podkręć jak Beckham". Otwarcie przyznawała, że była onieśmielona skalą "Piratów..." i nie mogła wydusić z siebie słowa, grając pierwszą scenę z Johnnym Deppem. Teraz, po pięciu latach, sytuacja ma się "trochę" inaczej…

Sława filmu i idąca z nią popularność Knightley, dotarła do najdalszych zakątków globu, można by rzec - "na kraniec świata". Keira pytana o to, czy są jeszcze miejsca, w których może poruszać się swobodnie odpowiada: - Hmmm… Pojechałam ostatnio do Buthanu i nie zostałam rozpoznana. Natomiast w Tajlandii mnie rozpoznano. W Afryce z oczywistych względów – nie. Choć ostatnio w Etiopii, w odległym miejscu, tańczyliśmy wokół ogniska, a ktoś do mnie podszedł i spytał, czy nie jestem przypadkiem tą dziewczyną z "Piratów z Karaibów" - odpowiada gwiazda. Dziewczyna narzeka na brak możliwości poruszania się bez śledzących ją fotografów ale dodaje ze śmiechem: - Anonimowość to piękna rzecz!

Jednak nie wszystko w młodej gwieździe zmieniła wielka sława. Keira z pewnością nie zamierza zmieniać swojego stylu ani miejsca zamieszkania. Nie chce przenosić się do matecznika gwiazd – Los Angeles: - Uważam, że Los Angeles jest trudne do życia. Nie sądzę, żebym mogła tam rozkwitnąć, chociaż oczywiście, kiedy tam jestem, lubię chodzić do modnych miejsc i patrzeć na sławnych ludzi. To zupełnie inny świat – zdradza, ale dodaje. – Tam obowiązuje niezwykle idealny wygląd! To musi kosztować wiele przygotowań i godzin przed lustrem. Ja zostałam okrzyknięta jedną z najbardziej niechlujnych osób na świecie, z czego – szczerze mówiąc – jestem dumna! – kończy aktorka, nie kryjąc zadowolenia.


Keira Knightley wygrywa proces

Brytyjska gwiazda "Piratów z Karaibów" Keira Knightley ma otrzymać 3 tysiące funtów odszkodowania za artykuł z gazety "The Daily Mail", w którym rozpisano się na temat jej anorektycznej figury i niezdrowego trybu życia.

Tekst opatrzony był zdjęciem aktorki w bikini opisanym słowami: "Gdyby takie zdjęcia z Keirą opatrzone były medycznym ostrzeżeniem, moja kochana córka jeszcze by żyła". Adwokat gwiazdy twierdził, iż sam artykuł mógł zostać zinterpretowany m.in. jako oskarżenie Keiry o przyczynienie się do śmierci pewnej 19-latki, która przegrała walkę z anoreksją.

22-letnia Knightley była oburzona, a także głęboko urażona i zasmucona tego typu insynuacjami, tym bardziej że doskonale wie, czym jest anoreksja, gdyż jedna z bliskich jej osób na nią cierpiała. Za pośrednictwem adwokata przyznała, iż, faktycznie, jej sylwetka uległa pewnym zmianom na skutek ćwiczeń, które przeprowadzała w związku z rolą filmową, ale wskaźnik jej masy ciała nigdy nie znalazł się na za niskim, niebezpiecznym dla zdrowia poziomie.

Gazeta przeprosiła aktorkę, która pieniądze z odszkodowania postanowiła przekazać na rzecz fundacji BEAT, która pomaga ludziom z problemami mentalnymi i zaburzeniami odżywiania.


Anorektyczka z końskim apetytem

Sienna Miller zapewnia, że jej nowa przyjaciółka Keira Knightley nie cierpi na anoreksję i ma iście "koński" apetyt.

Szczupła sylwetka gwiazdy "Piratów z Karaibów" regularnie wywołuje spekulacje na temat zaburzeń odżywiania, na jakie mogłaby cierpieć Knightley, jednak Miller, która zaprzyjaźniła się z angielską aktorką na planie nowego filmu "The Edge Of Love", zapewnia, że jej przyjaciółka jest bardzo szczęśliwa i zdrowa.

- Keira ma koński apetyt. Zawsze prosi o dokładkę i uwielbia desery. Z całą pewnością nie ma problemów z odżywianiem. To moja dobra przyjaciółka i naprawdę wspaniała dziewczyna, która potrafi obżerać się jak świnia - tłumaczy Miller.


Natalie Portman ma nowego chłopaka i wspiera ubogich

Pojawiły się plotki, że Natalie Portman spotyka się z Andym Sambergiem znanym z programu "Saturday Night Live".

Aktorka i komik spotkali się po raz pierwszy rok temu, podczas wspólnego nagrania parodii hip-hopowego teledysku szydzącego z nienagannej reputacji Natalie. Romans pomiędzy dwojgiem młodych ludzi miał rzekomo rozkwitnąć po rozstaniu gwiazdy z Gaelem Garcíą Bernalem.

Codzienność Natalie Portman to jednak więcej niż hip-hop i amory. Aktorka podjęła współpracę z organizacją FINCA International, przyznającą niewielkie pożyczki ubogim ludziom z krajów rozwijających się. - Otrzymując taką pożyczkę, ci ludzie mogą zakładać własne przedsiębiorstwa w domu, jednocześnie zajmując się dziećmi - tłumaczy Portman. - To zmienia cały system. - Jeśli kobieta nie może powiedzieć dziecku, "Jutro będę mogła cię nakarmić i zapłacić za twoją szkołę", co wtedy? - pyta gwiazda. - Co mają zrobić ci ludzie? Jaki mają wybór? Chodzi o dotarcie do najbiedniejszych z biednych i zaoferowanie również im usług bankowych.

Natalie Portman mogliśmy oglądać w marcu tego roku w dramacie "Duchy Goi". Aktorka wystąpiła również w obrazie "My Blueberry Nights", prezentowanym podczas tegorocznego festiwalu w Cannes.


Natalie Portman nie świętowała jubileuszu "Gwiezdnych wojen"

Natalie Portman nie została zaproszona na obchody 30-lecia "Gwiezdnych wojen".

Aktorka, która w trzech filmach słynnego cyklu zagrała królową Padme Amidala, nie ukrywa rozżalenia i przyznaje, że chętnie wzięłaby udział w pięciodniowym święcie "Gwiezdnych wojen" w Kalifornii. - Jestem rozczarowana - oświadczyła artystka. - Grałam królową, mogli chociaż przysłać mi zaproszenie.

Natalie Portman mogliśmy oglądać w marcu tego roku w dramacie "Duchy Goi". Aktorka wystąpiła również w obrazie "My Blueberry Nights", prezentowanym podczas tegorocznego festiwalu w Cannes.


Calista Flockhart nie poślubi Harrisona Forda

Calista Flockhart zapewnia, że nie planuje ślubu ze swoim partnerem Harrisonem Fordem i jest zadowolona z formuły ich związku.

Europejski magazyn "Grazia" doniósł niedawno, że Ford oświadczył się gwieździe serialu "Ally McBeal" 1 kwietnia 2007 roku, jednak przedstawiciele pary kategorycznie zaprzeczyli tej plotce. Ostatnio na ten temat wypowiedziała się również sama Flockhart zapewniając, że nie jest zainteresowana formalizacją związku z gwiazdorem. "Małżeństwo nie jest dla mnie ważne. Mam zupełnie inny system przekonań. Wierzę, że nasz związek opiera się na zobowiązaniach innej natury i jestem z tego bardzo zadowolona" - powiedziała aktorka, która jest związana z legendarnym Indianą Jonesem od 5 lat.


Keisha Castle-Hughes: to nie koniec mojej kariery

Nastoletnia aktorka Keisha Castle-Hughes zapewnia, że macierzyństwo nie przerwie jej kariery.

17-letnia gwiazda urodziła w kwietniu córeczkę Felicity Amore, której ojcem jest 20-letni partner aktorki Bradley Hull. Dziewczynka przyszła na świat tydzień po terminie, po trwającym 3 dni porodzie.

- To była niezwykła chwila. Od trzech dni przechodziłam najgorsze męczarnie w moim życiu, ale w pewnym momencie o wszystkim zapomniałam i wiedziałam, że zgodziłabym się przeżyć to wszystko jeszcze raz - wspomina aktorka dodając: - To, że urodziłam dziecko, nie oznacza końca mojej kariery. Jestem, bardzo ambitna i teraz jeszcze bardziej, niż kiedykolwiek, chcę pracować.

W 2004 roku 13-letnia Castle-Hughes została najmłodszą kandydatką do Oscara w kategorii najlepsza aktorka.


Ewan McGregor planuje kolejną podróż na motocyklu

Ewan McGregor dopiero rozpoczął swoją podróż motocyklem ze Szkocji do Afryki Południowej, a już planuje kolejną.

Aktor odbył swoją pierwszą podróż - z Londynu do Nowego Jorku - w 2004 roku wraz z kolegą Charley Boormanem. Obecnie są Egipcie, który jest częścią ich trzymiesięcznej wyprawy po Afryce, filmowanej przez BBC.

McGregor zdradza, że w planie ma już kolejną podróż. - Spojrzeliśmy na mapę świata i stwierdziliśmy, że czeka nas wyprawa do Afryki i z Ameryki Południowej do Ameryki Północnej. Zdecydowaliśmy, że najpierw pojedziemy do Afryki - tłumaczy.

KOMENTARZE (0)
Loading..