TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Nowy rok, nowe plotki

2008-01-09 20:21:00 Onet.pl, Filmweb.pl

Keira Knightley i Victoria Beckham wśród najpiękniejszych

Keira Kinghtley została nazwana najpiękniejszą Brytyjką roku 2007. Aktorka pokonała m.in. supermodelkę Kate Moss czy Victorię Beckham ze Spice Girls.

Sieć sklepów kosmetycznych Superdrug przeprowadziła ankietę wśród 2,5 tysiąca Brytyjczyków i wyłoniła dziesięć najurodziwszych kobiet z Wysp.

Mieszkańcy Zjednoczonego Królestwa wybrali także najładniejszą kobietę zza oceanu. Została nią Paris Hilton.

Oto lista dziesięciu najpiękniejszych Brytyjek:
1. Keira Knightley
2. Kelly Brook
3. Kate Moss
4. Victoria Beckham
5. Fearne Cotton
6. Holly Willoughby
7. Gemma Atkinson
8. Alesha Dixon
9. Lily Allen
10. Katie Price

Keira Knightley chce się uczyć

Keira Knightley zapowiada, że po zakończeniu kariery aktorskiej chciałaby kontynuować edukację.

22-letnia gwiazda jest przekonana, że z czasem jej popularność zacznie gasnąć, więc w przyszłości prawdopodobnie będzie musiała znaleźć sobie nową profesję. - Aktorstwo to zawód, który może się rozpocząć i zakończyć bardzo szybko i dla mnie na tym właśnie polega jego piękno. Wiem, że nie będę aktorką wiecznie, więc pewnego dnia będę musiała zająć się czymś innym. Na razie nie wiem jeszcze, co to będzie, ale kiedy dokonam wyboru, na pewno pójdę na studia i zdobędę nowy zawód - mówi aktorka w wywiadzie dla magazynu "OK!".


Wybrano najpiękniejsze filmowe kreacje

Wszyscy znamy i kochamy Keirę Knightley. Dzięki rankingowi sporządzonemu przez telewizję Sky Movies wiadomo również, że uwielbiamy kreacje, które ma na sobie w filmach. Gwieździe trylogii "Piraci z Karaibów" udało się zdetronizować samą Marilyn Monroe i jej kultową sukienkę ze "Słomianego wdowca".

Tak prezentuje się pełne zestawienie:

1. Keira Knightley - zielona jedwabna suknia ("Pokuta")
2. Marilyn Monroe - biała sukienka ("Słomiany wdowiec")
3. Audrey Hepburn - mała czarna sukienka ("Śniadanie u Tiffany'ego")
4. Olivia Newton-John - obcisłe skórzane spodnie ("Grease")
5. Kate Winslet - błękitna suknia ("Titanic")
6. Diane Keaton - kamizelka i krawat ("Annie Hall")
7. Nicole Kidman satynowy gorset ("Moulin Rouge!")
8. Liza Minnelli - kabaretki i melonik ("Kabaret")
9. Cate Blanchett wystawna suknia ("Elizabeth: Złoty wiek")
10. Vivien Leigh - balowa suknia ("Przeminęło z wiatrem")

Boską Keirę w zwycięskiej kreacji będziecie mogli zobaczyć już 8 lutego. Na ten dzień zaplanowano polską premierę filmu "Pokuta".


Keira Knightley tęskni za brytyjskim akcentem

Keira Knightley szczerze żałuje, że nikt nie posługuje się już eleganckim brytyjskim akcentem, z jakim mówiła jej bohaterka filmu "Pokuta".

22-letnia aktorka wcieliła się w nowym dramacie wojennym w postać brytyjskiej arystokratki i przyznaje, że chociaż konieczność opanowania zupełnie innej wymowy była dla niej sporym wyzwaniem, dziś bardzo żałuje, że nie słyszy się już takiego akcentu na angielskich ulicach.

- To bardzo smutne, ale dziś w Wielkiej Brytanii nikt nie używa już eleganckiego akcentu, który w latach 50-tych stał się nagle niemodny, chociaż jest niesamowicie stylowy i efektowny. Współczesna brytyjska mowa z założenia powinna się wydawać naturalna, ale wcale taka nie jest - mówi gwiazda.


Natalie Portman porzuci aktorstwo dla macierzyństwa

Natalie Portman zamierza porzucić aktorstwo na rzecz macierzyństwa, ponieważ założenie rodziny jest jej największą ambicją.

Gwiazda, która spotyka się z projektantem mody Nathanem Bogle, twierdzi, że chociaż marzy o zostaniu matką, nie jest pewna, czy kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu. - - Nie myślę o małżeństwie. Rozwody stały się bardzo powszechne i pozbawiły instytucję małżeństwa jej powagi. Dla mnie związek z drugą osobą to świętość i z całą pewnością chciałabym go kiedyś stworzyć i urodzić dzieci. Moją największą życiową ambicją jest właśnie macierzyństwo - mówi aktorka.

KOMENTARZE (0)
Loading..