TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Bai Ling kradnie, a Portman nie chce już być prostytutką

2008-02-15 20:08:00 Onet, Filmweb

Bai Ling oskarżona o kradzież

Chińska aktorka Bai Ling została aresztowana pod zarzutem kradzieży dwóch magazynów i dwóch opakowań baterii na lotnisku w Los Angeles.

41-letnia aktorka została przyłapana na kradzieży przez sprzedawcę, który wezwał policję. Ling została przesłuchana i wypuszczona po tym, jak zgodziła się pojawić w sądzie 5 marca. Łączna wartość skradzionych przedmiotów wyniosła 16 dolarów.

Ling zagrała w takich filmach, jak "Kruk" i "Anna i król" oraz serialu "Zagubieni".

Gwiadzy pożądane przez homoseksualistów

Daniel Craig zwyciężył w rankingu na najbardziej pożądanego mężczyznę przez brytyjskich gejów.

Głosowanie przeprowadzono pośród samotnych homoseksualistów korzystających z portalu gay-parship.co.uk.

Craig zdobył 31 procent głosów, wyprzedzając Jamesa McAvoya z 18 procentami i Colina Farrella z 15 procentami.

Na pierwszym miejscu wśród kobiet, z którymi na randkę chciałyby umówić się brytyjskie lesbijki, znalazła się Keira Knightley. Drugą i trzecią lokatę wśród pań zajęły Kate Winslet i Rachel Weisz.

Oto lista najbardziej pożądanych przez gejów i lesbijki Brytyjczyków:

Mężczyźni:
1. Daniel Craig - 31 proc
2. James McAvoy - 18 proc
3. Colin Farrell - 15 proc
4. Jude Law - 13 proc
5. Ewan McGregor - 12 proc

Kobiety
1. Keira Knightley - 35 proc
2. Kate Winslet - 26 proc
3. Rachel Weisz - 13 proc
4. Helena Bonham Carter - 12 proc
5. Kate Beckinsale - 12 proc

Ewan McGregor reklamuje perfumy

Ewan McGregor zgodził się reklamować nowe perfumy Davidoff, ponieważ ich nazwa przypomina mu o podróżach.

Szkocki gwiazdor, który wziął udział w kampanii reklamowej nowego zapachu Davidoff Adventure, cieszy się, że nazwa perfum nawiązuje do jego podróżniczej pasji. 36-letni aktor zakochał się w wędrówkach po nakręceniu filmu dokumentalnego "Long Way Round" o swojej wyprawie motocyklowej dookoła świata z przyjacielem Charleyem Boormanem.

- W reklamach Adventure miał się pojawiać facet podróżujący po świecie na motocyklu, więc uznałem, że faktycznie do tego pasuję - mówi McGregor.


Keiry Knightley ma sposób na tremę

Keira Knightley radzi sobie ze stresem pozowania na czerwonym dywanie udając zupełnie inną osobę.

Brytyjska aktorka wyjawiła, że podczas pozowania do zdjęć na premierach i uroczystościach często wyobraża sobie, że jest inną znaną gwiazdą, ponieważ w ten sposób redukuje tremę.

- Kiedy wysiadam z limuzyny, udaję, że jestem kimś zupełnie innym. Za każdym razem wyobrażam sobie kogoś innego. Podczas ceremonii rozdania Oscarów byłam elegancką damą z obrazu Johna Singera Sargenta. Na festiwalu filmowym w Wenecji byłam Sophią Loren, a na premierze filmu "Pokuta" wcieliłam się w jeszcze inną osobę, ale nie zdradzę jej nazwiska, bo to zbyt krępujące - mówi 22-letnia gwiazda.


Natalie Portman ma dość ról prostytutek

Natalie Portman nie chce już grać striptizerek lub prostytutek.

Portman chciałaby zagrać w dobrej komedii romantycznej, a tymczasem Hollywood proponuje jej jedynie role prostytutek bądź striptizerek - jak w filmie "Bliżej".

- Ostatnio czuję się sfrustrowana liczbą propozycji ról striptizerek i prostytutek, które otrzymuję. Albo ról całkowicie odmiennych - nieskazitelnych bohaterek. Ta dychotomia jest bardzo silna - dziewica lub dziwka. To mnie niepokoi - przyznaje aktorka. - Chciałabym zagrać skomplikowaną postać. Kocham również komedie, ale za każdym razem, gdy czytam taki scenariusz, dziewczyna interesuje się tylko modą, albo tym, aby wyjść za mąż. Chciałabym zagrać w komedii romantycznej, w której bohaterka ma prawdziwą pracę - tłumaczy.

KOMENTARZE (0)
Loading..