TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Ani słowa o Keirze

2009-05-24 20:17:00 Onet

Natalie Portman mówi "Nie" reklamom kosmetyków

Natalie Portman nigdy nie będzie promować żadnej marki kosmetycznej.

Aktorka przyznaje w wywiadzie dla magazynu "New York", że nie wierzy we współpracę gwiazd z koncernami kosmetycznymi.

- Nie mam nic przeciwko zarabianiu pieniędzy, ale uważam, że nie powinno się tego robić wspierając produkty, w które osobiście nie ma się wiary. Chodzi mi o różne kampanie reklamowe kosmetyków, w których często występują młodzi artyści - mówi gwiazda.


Potwierdzone zaręczyny Harrisona Forda z Calistą Flockhart

Harrison Ford potwierdził, że jest zaręczony z Calistą Flockhart.

Plotki o zaręczynach aktorskiej pary krążyły w internecie od lutego, jednak gwiazdy do tej pory nie komentowały spekulacji na temat swoich planów matrymonialnych.

Ford oficjalnie przyznał, że jest zaręczony z byłą gwiazdą serialu "Ally McBeal" podczas programu "Entertainment Tonight", kiedy reporter zapytał, czy może złożyć mu gratulacje.

Ford i Flockhart są parą od 7,5 roku.


Natalie Portman romansuje z Seanem Pennem?

Pod koniec ubiegłego miesiąca Sean Penn wniósł o rozwód ze swoją wieloletnią partnerką, aktorką Robin Wright Penn. Według doniesień prasy plotkarskiej nie bez znaczenia ma rola Natalie Portman.

Jak podał "Star Magazine", Sean Penn i Natalie Portman nawiązali romans. Doniesieniom tym zaprzeczyła aktorka, twierdząc, iż są "całkowicie zmyślone". W wywiadzie udzielonym "Us Weekly" przyznała, iż "Sean Penn jest przyjacielem i kolegą. Normalnie nie komentuję plotek na temat mojego życia prywatnego, ale ta sfabrykowana historia zmusiła mnie do tego".

Przypomnijmy, iż w 2007 roku Robin Wright Penn złożyła pozew o rozwód, jednak w kwietniu roku 2008 małżonkowie pogodzili się i wycofali dokumenty z sądu. Problemy jednak najwyraźniej ponownie się pojawiły, ponieważ gwiazdor w zeszłym miesiącu złożył wniosek o separację. Penn stara się o pełne prawa do opieki nad dwojgiem dzieci, 18-letnią Dylan i 15-letnim Hopperem.

Portman ostatnio spotykała się z muzykiem Devendrą Banhartem.


Ewan McGregor jak duch Kurta Cobaina

Ewan McGregor został pomylony z… duchem Kurta Cobaina. W 1994 roku, kiedy wokalista grupy Nirvana popełnił samobójstwo, McGregor przebywał w Londynie i pewnego wieczora został wzięty przez parę przechodniów za ducha zmarłego rockmana.

- Nosiłem wtedy dość długie włosy, a ci ludzie wydawali się być pod wpływem pewnych substancji chemicznych. Facet uznał, że jestem Kurtem Cobainem i nerwowo złapał swoją dziewczynę za rękę pytając, czy jestem Kurtem, a ja powiedziałem tylko: "Ciiii, nikomu nic nie mówcie" i odszedłem pozostawiając ich kompletnie zdezorientowanych na ulicy - wspomina aktor.

KOMENTARZE (0)
Loading..