TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Męskie ploty

2009-08-29 11:39:00

Liam Neeson wystąpił o amerykańskie obywatelstwo

Liam Neeson był tak wzruszony życzeniami i kondolencjami, jakie otrzymał od amerykańskich fanów po śmierci żony Natashy Richardson, że zdecydował się wystąpić o amerykańskie obywatelstwo. Liam Neeson/ fot. Getty Images

Pochodzący z Irlandii Północnej aktor stracił żonę w marcu tego roku. Pod wpływem serdecznych kondolencji, jakie napływały do niego ze wszystkich zakątków Ameryki, zdecydował się osiąść w tym kraju na stałe.

- Mieszkam w Stanach od 20 lat i Ameryka była dla mnie bardzo dobra - tłumaczył Neeson w programie "Good Morning America". - Oczywiście nadal jestem dumnym Irlandczykiem, ale zostałem obywatelem amerykańskim i jestem z tego bardzo, bardzo dumny - dodał

Ewan McGregor jak duch Kurta Cobaina

Ewan McGregor został pomylony z… duchem Kurta Cobaina.

W 1994 roku, kiedy wokalista grupy Nirvana popełnił samobójstwo, McGregor przebywał w Londynie i pewnego wieczora został wzięty przez parę przechodniów za ducha zmarłego rockmana.

- Nosiłem wtedy dość długie włosy, a ci ludzie wydawali się być pod wpływem pewnych substancji chemicznych. Facet uznał, że jestem Kurtem Cobainem i nerwowo złapał swoją dziewczynę za rękę pytając, czy jestem Kurtem, a ja powiedziałem tylko: "Ciiii, nikomu nic nie mówcie" i odszedłem pozostawiając ich kompletnie zdezorientowanych na ulicy - wspomina aktor.

KOMENTARZE (0)
Loading..