TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Naga Keira i ubrana Natalie

2010-01-26 22:31:00 Onet.pl

Keira Knightley bez ubrania

Keira Knightley zdecydowała się pozować nago dla malarza Mitcha Griffithsa.

Aktorka zaszczyciła nagością artystę podczas sesji w londyńskiej Halcyon Gallery.

- Zostać namalowaną przez Mitcha to wielki zaszczyt - wyjaśnił informator "The Mail". - Jest bardzo poważanym malarzem aktów i przygotowuje obrazy do wystawy w przyszłym roku. Ucieszył się, że Keira postanowiła wziąć udział w jego projekcie.

Dorobek filmowy Keiry Knightley zamyka rola w obrazie "The Edge of Love".


Natalie Portman uwielbia mieszkać w Los Angeles

Aktorka bardzo szybko przyzwyczaiła się do życia w Los Angeles, ponieważ jej nowi sąsiedzi okazali się znacznie bardziej przyjaźni, niż mieszkańcy Nowego Jorku.

Natalie Portman kupiła niedawno dom na Zachodnim Wybrzeżu i przyznaje, że zdążyła już polubić życie w cieplejszym klimacie.

- Właśnie kupiłam sobie dom. Jest fantastyczny i naprawdę miło jest mieć słońce każdego dnia. Moi sąsiedzi są uroczymi ludźmi, a mój pies jest zachwycony nowym miejscem - mówi gwiazda, która z okazji swojej przeprowadzki wydała dla przyjaciół wielkie przyjęcie w nowym domu i obawiała się, że głośna impreza może zdenerwować sąsiadów, ale "bardzo miło się rozczarowała".

- W Nowym Jorku, kiedy robiłam imprezę, nazajutrz dostawałam liścik o treści: "Następnym razem wezwiemy policję". Kiedy urządziłam swoją pierwszą prywatkę w Los Angeles, zadzwonił dzwonek do drzwi i ktoś powiedział, że przyszli moi sąsiedzi. Okazało się, że przyszli z alkoholem i chcą do nas dołączyć. Uwielbiam moich nowych sąsiadów! - opowiada gwiazda.


Natalie Portman nie lubi filmów o Holokauście

Aktorka, która jest Żydówką z pochodzenia, powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Elle", że nie znosi filmów o Holokauście.

Natalie Portman, która w swoim najnowszym filmie "New York, I Love You" wcieliła się w postać żony chasyda, powiedziała "Elle", że zwykle stara się nie grać Żydów.

- Dostaję średnio 20 scenariuszy na temat Holokaustu miesięcznie, ale nie znoszę tego rodzaju filmów - mówi gwiazda.


Ma trudności z przeczytaniem scenariusza filmu, w którym gra

Natalie Portman wyjawiła, że z powodu tajemnicy, jaką jest owiany jej najnowszy film "Thor", ma problemy z przeczytaniem scenariusza.

Aktorka przyznaje, że ze względu na nowoczesne metody stosowane przez piratów, producenci jej najnowszego filmu podjęli bardzo daleko idące kroki w celu zabezpieczenia treści filmu przed wycieknięciem do mediów.

- Dzisiaj wszystkie scenariusze, jakie dostajemy, mają wyraźne znaki wodne na wypadek, gdyby ktoś próbował je ujawnić. Mój scenariusz do "Thora" jest bardzo trudny do czytania, ponieważ wydrukowano go na dziwacznym kolorowym papierze z moim nazwiskiem nadrukowanym wielkimi literami na każdej kartce. Kiedy dzwoni do mnie ktoś z wytwórni Marvel, nie wyświetla się jego normalny numer, ale jakiś dziwny pięciocyfrowy kod. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takimi zabezpieczeniami. Dzwonili do mnie ludzie związani z rządem i nawet oni nie dysponowali taką techniką. Marvel to jakiś dziwny podziemny świat - mówi Portman w wywiadzie dla magazynu "Parade".KOMENTARZE (0)
Loading..