TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Miss USA fanką SW, a tymczasem w Polsce...

2011-10-19 19:01:15

Miss Stanów Zjednoczonych

Z cyklu słynni fani.
W czerwcu, miss Ameryki została Alyssa Campanella, 21-letnia kalifornijka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że poruszyła serca wielu amerykańskich fanów fantastyki. Nie dość, że przyznała się, że śledzi z zapartym tchem "Grę o tron" to jeszcze jak sama przyznaje, wychowała się oglądając "Gwiezdne Wojny". Niestety z czytaniem jest już dużo gorzej. Miss Ameryki owszem propaguje czytanie książek, ale sama przede wszystkim czyta te historyczne, zwłaszcza związane z jej ulubionymi dynastiami Tudorów i Stuartów. A prócz "Gry o tron" oglądała także "Dynastię Tudorów" i "Camelot". Zabrakło niestety "Wojen Klonów".

Za to kilku fanów widziało w niej nowe wcielenie Mary Jade. Miss USA wygląda tak:A tymczasem w Polsce...

Gdzie politycy szukają inspiracji?

Grzegorz Napieralski, lider SLD, okazuje się być całkiem spoko gościem. Przegrał wybory, fakt. Czym się teraz zajmuje Grzesiu? Plotkarskie serwisy zapytały się o to jego żony.

- Grześ ma kilka dni wolnego. Relaksuje się, ogląda ''Gwiezdne Wojny". - Stwierdziła małżonka.

Cóż, ciekawe czy kupił sobie sagę na BD i ciekawe, które części oglądał. Może "Zemstę Sithów", albo "Imperium kontratakuje", choć chyba jak jest w wisielczym nastroju to może zdecydował się na "Mroczne widmo".

Dziadek z Rzeszowa promuje polską prezydencję

Za gazeta.pl:

Na YouTube pojawił się film "Polska? Tak!", promujący polską prezydencję w UE. Gwiazdy światowego kina opowiadają o tym, co jest wyjątkowego w Polsce. Film został sfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Natalie Portman, aktorka znana przede wszystkim z filmów "Leon zawodowiec", "Gwiezdne Wojny" oraz "V jak vendetta", opowiada o swoich polskich korzeniach: - Mój dziadek jest Polakiem, z Rzeszowa - mówi Portman, której trudno wymówić słowo Rzeszów.


Filmik można zobaczyć tutaj.

Natomiast rozpętała się ostatnio wokół niego pewna burza medialna i to bynajmniej nie dlatego, że Portman przyznała się do dziadka z Rzeszowa. Otóż twórcy filmiku wykorzystali wywiady z amerykańskimi aktorami, nie mówiąc im o charakterze filmiku. Wiele z osób pojawiających się w tym filmie nie chce mieć nic wspólnego z polityką. Prawdopodobnie sprawa skończy się w sądzie. W filmie pojawiają się także inne gwiazdy, m.in.: Tea Leoni, Morgan Freeman, Robert Redford, Danny DeVito, Russell Crowe, Tom Hanks, Jim Carrey oraz nieżyjący już Leslie Nielsen.

Atlas najseksowniejszych kobiet świata: Natalie Portman

Magazyn Esquire opublikował niedawno atlas najseksowniejszych kobiet świata. Wytypowano ponad 190 kandydatek, na prawie każdy kraj świata. Reprezentantką Izraela została Natalie Portman.

Co ciekawe reprezentantka Polski została Alicja Bachleda-Curuś, Ukrainy Julia Tymoszenko, a Watykan został zdyskwalifikowany.

Sam wybór kobiety jest jak najbardziej subiektywny i brakuje tu uzasadnienia. O ile w przypadku Natalie Portman trudno dyskutować z tym wyróżnieniem, o tyle w przypadku wielu innych, mniejszych krajów, wybór był dość kontrowersyjny.
KOMENTARZE (0)
Loading..