TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Dzieciaki gwiazd

2011-07-14 22:13:15

Alef Millepied

Już od prawie miesiąca Natalie Portman jest matką, ale dopiero teraz dowiedzieliśmy się jak nazywa się jej syn. Alef Millepied. Tak przynajmniej twierdzą izraelskie media plotkarskie. Skąd one wiedzą? Tego nie wiemy. Rodzice dziecka nie chcą ani potwierdzić, ani zaprzeczyć doniesieniom. Teraz pozostało czekać na zdjęcia, które załatwią nam jacyś paparazzi.

Alef to pierwsza litera w alfabecie hebrajskim, zapisywana w sposób następujący: א. Według Żydów symbolizuje także jedność z Bogiem.Natalie Portman ubiera się w sieciówkach

Dawno nie było plotek o naszej nowej mamie. Nadrabiamy. Natalie Portman zapadła się pod ziemię, zajmując się wyłącznie swoim dzieckiem. Nic dziwnego, że plotkarskie redakcje zajmują się wyszukiwaniem i analizowaniem starych zdjęć aktorki, by zapełnić czymś plotkarskie kolumny.Tym razem padło na to, gdzie ubiera się Natalie Portman. Okazuje się, że podczas rozdania nagród Gotham Independent Film Awards, aktorka na czerwonym dywanie wystąpiła w sukience Lanvin z sieci H&M. Sieć ta jest obecna także i w naszym kraju, więc jeśli ktoś chce wyglądać jak Natalie Portman, nic prostszego. Z pewnością gdzieś blisko Was jest jakiś H&M, można sobie taką sukienkę kupić.

Ewan McGregor stara się być dobrym ojcem

Na nasze ekrany wchodzi właśnie film "Debiutanci" (więcej) z Ewanem McGregorem. Nic dziwnego, że zaczynają się pojawiać o nim plotki, w dodatku w pewien sposób powiązane z filmem. Film jest o trudnych relacjach między ojcem i synem, więc w bulwarówce zaczęto zastanawiać się jakim ojcem jest McGregor.

Sam aktor, który wychowuje swoje dwie biologiczne oraz dwie adoptowane córki wraz z małżonką - Eve Mavrakis, podkreśla, że spędzanie czasu z dziećmi jest dla niego niezwykle ważne. W "New York Timesie" aktor podzielił się nawet pewną radą, którą chce przekazać innym rodzicom.- Wiem, że zabawa z dziećmi może być nudna, powiedzmy sobie szczerze, opowiadanie w kółko tych samych historii fascynujące nie jest. Ale najważniejszy jest czas jaki się z nimi spędza. Jeżeli zaczynasz się z nimi bawić, to poświęć się całkowicie. Wyłącz telefon, zatrać się w ich świecie. Nawet jeśli będziesz to robić tylko przez krótką chwilę, będzie ona dla ciebie bardzo ważna. Dla nich również.
KOMENTARZE (0)
Loading..