TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Nicholas Read rozrabia

2012-06-22 01:11:50

Aktor, który wcielił się w postać Ewoka w Powrocie Jedi (a także w goblina w filmie "Harry Potter i kamień filozoficzny") został aresztowany za niestosowne zachowanie w miejscu publicznym. Otóż ów Pan postanowił pokazać przygodnie napotkanej studentce ...swojego penisa. Należy dodać, że to nie pierwszy taki wybryk, aktor został w 2010 roku skazany za podobne zajście, sąd orzekł wówczas wyrok w zawieszeniu. Nicholas Read został sklasyfikowany w kartotekach policyjnych jako przestępca seksualny -zawsze wydawało mi się, że Ewoki mają coś złowieszczego w oczach.

KOMENTARZE (12)

Sprośne okruchy

O miłości tej wschodzącej i tej...

2012-06-18 17:50:15

Piosenki o Carrie Fisher

Wiele osób oddałoby by wiele, by móc włączyć sobie rano radio i posłuchać piosenki o samym sobie. Niestety, ci którzy tak mają, najczęściej nie potrafią tego docenić lub jak Carrie Fisher są trochę rozdrażnieni tym faktem.

Tu warto przypomnieć, że Carrie Fisher w roku 1984 wyszła za mąż za Paula Simona, ale jej małżeństwo nie przetrwało roku. Simon zaś na swoich doświadczeniach oparł kilka piosenek w tym: "Hearts and bones", "Graceland", "She moves on" i "Allergies". Dziś Simon & Garfunkel to nie tylko legendarna grupa, ale też klasyka. Nic dziwnego, że są puszczani w radiu. Carrie zdarza się czasem usłyszeć jedną z tych piosenek.
- To bardzo dziwne uczucie, kiedy po 15-20 latach słyszę w radio, jak ktoś narzeka na mnie w piosence - mówi Fisher.

Matt Lanter się oświadczył

Aktorzy z Wojen Klonów nie często bywają w tym dziale. Może są zbyt grzeczni i prasa plotkarska się nimi nie interesuje, a może to za małe sławy. Dziś jednak jest inaczej. Matt Latner, czyli głos Anakina Skywalkera w Wojnach Klonów oświadczył się swojej partnerce, 29-letniej Angeli Stacy, z którą związany jest od wielu lat. Latner okazuje się być bardzo romantyczny, zabrał swoją ukochaną do Paryża i tam podarował jej pierścionek z 4 karatowym diamentem.

Daty ślubu na razie nie podano.
KOMENTARZE (0)
Loading..