TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Keira pokonana!

2014-01-10 18:50:18

Keira została pokonana! Zrobiła to raz i więcej nie chce. I to wcale nie chodzi o występ w musicalach, gdzie jak twierdzi aktorka zagrała raz i wystarczy. Otóż Keira postanowiła sprawdzić swoje umiejętności w Internecie i założyła sobie konto na Twitterze. Oficjalne konto pewnie ma i ktoś jej prowadzi, ale tym razem chodziło o takie prywatne. Keira założyła je pod fałszywym nazwiskiem, ale nie wytrzymała! Po 12 godzinach skasowała konto i stwierdziła, że nie będzie tam wracać.

– Czułam się jak na szkolnym placu zabaw – przyznała. – To nawet może być fajne, ale wolę zachować swoją prywatność.Dlatego, jak przystało na osobę chroniącą swoją prywatność, udzieliła wywiadu magazynowi „Harper’s Bazar”, w którym mówi głównie o sobie, feminizmie, przygodzie z Twitterze i tym, że chciałaby kiedyś zostać reżyserką i mówić aktorom, co mają robić, a nie tylko słuchać.

Tymczasem, korzystając z okazji, jaką sprawili nam paparazzi, możemy zobaczyć co tam u George’a Lucasa. Otóż szczęśliwy mąż i ojciec, w tym roku nie szalał na sylwestra (jak kilka lat temu na imprezie u Abramowicza), tylko wraz z żoną i córeczką zrobili sobie noworoczne wakacje.

Nie ma jak to rodzinne święta i młoda rodzina.
KOMENTARZE (8)

Sprośne okruchy

The Empire Strips Back

2014-01-03 19:58:17

Od kilku lat w Australii wystawiana jest gwiezdno-wojenna burleska. Wraz z nadejściem 2014 roku zapowiedziano kolejną trasę i serię występów The Empire Strips Back: A Star Wars Burlesque Parody. Jako, że w poprzednich latach nam to wydarzenie umknęło, a lubimy pokazywać Gwiezdne Wojny w najróżniejszych odsłonach to nie mogliśmy przejść koło tego obojętnie. Pokazy wystawiane są kilkanaście razy w roku w różnych miastach Australii. Koszt biletu na burleskę to zazwyczaj ok. 60$. Spektakl cieszy się olbrzymią popularnością, do tego stopnia, że wystawiany jest również podczas dużych festiwali australijskich - w tym roku ujrzeć go będzie można m.in. podczas Sydney Comedy Festival. Wstęp na samą burleskę oczywiście jest tylko dla osób dorosłych, ale każdego zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału i przekonania jak taki spektakl może wyglądać (filmik pochodzi z zeszłorocznej edycji).


KOMENTARZE (10)
Loading..