TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Darth Vader kandydatem w wyborach

2014-10-26 14:53:41

Kilkukrotnie już pisaliśmy (tu i tu) o aktywności politycznej Dartha Vadera na Ukrainie. Dziś u naszych wschodnich sąsiadów odbywają się wybory parlamentarne, a Darth Vader w nich startuje. Czarny Lord, to w rzeczywistości Viktor Shevchenko, lider Ukraińskiej Partii Internetowej - który zmienił nazwisko na Vader, aby móc pod takim startować w wyborach. Podczas kampanii wyborczej zarówno on, jak i aktywiści jego partii występowali na ulicach Kijowa w strojach z Gwiezdnych Wojen. Poniżej znajdziecie jego spot wyborczy oraz filmik z niedawnego przejazdu przez Kijów.
KOMENTARZE (12)

Sprośne okruchy

Nathalie chce mieć drugie dziecko, a Keira pokazuje swój biust

2014-10-08 18:03:34

Zaczynamy od Natalie Portman, choć kto wie czy już nie Nathalie Portman. Otóż aktorka obiecała swojemu mężowi Benjaminowi Millepiedowi, że zmieni dla niego imię na francuską wersję, skoro oboje mieszkają teraz w Paryżu. Ben obiecał jej za to, że przejdzie na judaizm. Na szczęście dla nas wszystkich Natalie Portman pewnie pozostanie znana jako Natalie Portman, zwłaszcza że jest to jej pseudonim filmowy. Pani Millepied, z domu Herschlag w filmach używała nazwiska swojej babci, by zachować anonimowość w czasach szkoły i studiów. Z tą jednak jest trudno, bo paparazzi ścigają aktorkę wszędzie i nic dziwnego, że czasem puszczają jej nerwy. Widać to dokładnie na zdjęciu, które jest niebywale skandaliczne. Ale nic to, bo biedna Nathalie nawet nie ma teraz komu się zwierzać. Otóż powiedziała swojej przyjaciółce, że planuje drugie dziecko, że to teraz najlepszy okres i co? Ano może przeczytać o tym w bulwarówce. Cóż gratulujemy doboru przyjaciół.
Natomiast Keira Knightley poszła na całość... No dobra, prawie na całość. We wrześniowym numerze amerykańskiego magazynu „Interview” znajduje się sesja zdjęciowa Patricka Demarcheliera z Keirą w roli głównej. Do części z tych zdjęć aktorka pozuje topless, więc jak ktoś jest zainteresowany, to wie gdzie szukać. Ponieważ zdjęcia są zbyt ostre to nie możemy o tej godzinie ich publikować, więc na pocieszenie mamy zdjęcie Keiry z festiwalu w Toronto. Aktorka przygotowała sobie tam nową, ładną, wyczesaną fryzurę, ale natura używając niespodziewanego i porywistego wiatru poprawiła jej uczesanie na bardziej... naturalne.Za to Lupita Nyong’o nie przestaje nas zaskakiwać. Pisaliśmy już o niej w tym roku, w specjalnym newsie. Okazuje się, że mamy do niego posłowie. Po pierwsze Lupita niechcący zareklamowała kosmetyki. Po drugie wrzuciła swoją fotkę z plaży. I tu znów okazuje się, że zaczęła nowy trend. Otóż to nie jest jakieś tam zwykłe bikini, a polska marka Marysia Swim, którą założyła Maria Dobrzańska Reeves z Radomia. Znak rozpoznawczy tych strojów to charakterystyczne, zaokrąglone wykończenie. Więc gdy Lupita pojawiła się w takim stroju i wrzuciła fotkę z nim w sieć, strój stał się popularny. Ale w darmowym rozsławieniu marki Lupita miała wspólniczkę – Rachel Bilson. Tak, tą panią również kojarzymy z tej rubryczki, bowiem w maju okazało się, że jest ona w ciąży z Haydenem Christiansenem. Co prawda obie kobiety nie planowały wspólnej akcji, ale chyba powinny dostać nagrodę Teraz Polska za promowanie naszych produktów. Swoją drogą ciekawe jaki kolejny produkt wypromuje Lupita? Proponujemy by reklamowała cydr albo jabłka.
KOMENTARZE (4)
Loading..