TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Keira w ciąży!? I prawdziwi bohaterowie

2014-12-09 17:27:14

Wygląda na to, że Keira Knightley jest w ciąży. Co prawda oficjalnego potwierdzenia tej informacji nie ma, ale media już spekulują o tym od pewnego czasu. Aktorka zaś dała im kolejną pożywkę, zaprezentowała się w sukience brytyjskiej projektantki Holly Fulton. W trapezowym kształcie tegoż stroju dość łatwo ukryć jest ciążowy brzuszek. A Waszym zdaniem Keira jest w ciąży czy nie?Tymczasem wiemy czym zajmuje się obecnie Harrison Ford w Los Angeles. Nie żoną i nie kolejnym filmem. Otóż lata swoim helikopterem, ale tu ciekawostka, aktor zajmuje się tu także pomocą służbom w misjach poszukiwawczych i ratunkowych (podobno także przy gaszeniu pożarów). Niedawno znów dostrzeżono go w Los Angeles, co wywołało zdziwienie, że taka gwiazda może zachowywać się jak normalny człowiek. W dodatku pomocny. W każdym razie jedno jest pewne, drzwi helikoptera nogi mu nie uszkodziły.


A skoro przy normalnych zachowaniach jesteśmy, to David Prowse także zajmuje się ważnymi sprawami. Przebrał się za człowieka z zielonym krzyżem i bierze aktywny udział w kampanii na rzeczy przypominania ludziom, by nie wysyłali/pisali/czytali SMSów gdy przychodzą przez jezdnie. Niestety smartfony i nowoczesna technologia jest obecnie w Wielkiej Brytanii przyczyną bardzo wielu wypadków. Niestety Prowse przyznał ostatnio, że zdiagnozowano mu demencję.

Na koniec jeszcze jedno wspomnienie o wyborach samorządowych. Otóż we Wrocławiu pewnym wygrania w pierwszej turze był Rafał Dutkiewicz. Jednak wyborcy dali mu żółtą kartkę. W jednym z wywiadów przed drugą turą prezydent powiedział, że musi przeciągnąć wrocławian na Jasną Stronę Mocy. Na razie mu się udało wygrać, ciekawe czy pomagała w tym Jasna Strona.
KOMENTARZE (7)
Loading..