TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Tańczący Billy Dee w drugim tygodniu TzG

2014-03-29 13:27:45 YouTube

Drugi odcinek przygody Billy'ego Dee Williamsa w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami to zmaganie z bólami kręgosłupa i innymi oznakami starości...oraz opowieść o przynoszącej Moc sile młodych dziewcząt. Jest też tango w muzycznej aranżacji legendarnego tematu "Peter Gunn", znanego z "Blues Brothers". Okazuje się, że Billy Dee ma wielu fanów, którzy w tym tygodniu uratowali jego taneczną karierę. Zobaczymy co wydarzy się w tygodniu następnym.


KOMENTARZE (5)

Sprośne okruchy

Billy Dee Williams w Tańcu z Gwiazdami

2014-03-19 22:23:41 YouTube

W najnowszym, już 18. sezonie amerykańskiej wersji "Tańca z Gwiazdami", jedną z gwiazd został Billy Dee Williams, czyli Lando Calrissian. Jego pierwszy występ z tego tygodnia pojawił się na YouTube.
William December Williams i jego partnerka, Emma Slater, zatańczyli cha-chę w stylu Star Wars, w ubraniach stylizowanych na Gwiezdne Wojny i w takt legendarnego Star Wars Disco autorstwa Meco. Ponadto na filmie widać między innymi jak Lando Calrissian udaje ryk Wookieego. W tle pojawiają się szturmowcy, R2-D2, oraz wyjątkowo entuzjasytczne Ewoki.O tym kto pierwszy odpadnie z turnieju dowiemy się już w najbliższy poniedziałek. Billy Dee musi liczyć na głosy fanów, gdyż w ostatnim odcinku zajął...ostatnie miejsce.
KOMENTARZE (13)

Sprośne okruchy

Carrie znowu na głodzie?

2014-03-04 17:26:54

Wygląda na to, że Carrie Fisher poważnie przygotowuje się do roli w Epizodzie VII. Stara się doprowadzić do formy z czasów oryginalnej trylogii i to w różnych dziedzinach. „New York Times” przyłapał Carrie Fisher na dość dziwnym zachowaniu. Otóż w Los Angels podjechała sobie do pewnego szemranego apartamentu. Wyszedł z niego jakiś podejrzany typ i wręczył jakieś małe zawiniątko aktorce, która szybko je schowała. Facet wrócił zaraz do apartamentu, a Carrie odjechała. Całość oczywiście uchwycili paparazzi „New York Timesa”.

Cała sprawa wygląda o tyle podejrzanie, że Fisher nie kryje się ze swoją przeszłością, kiedy była uzależniona od narkotyków. Sama twierdzi, że marihuanę paliła od 13 roku życia. Natomiast w „Making of Return of the Jedi” J.W. Rinzlera przyznała się nawet, że na planie „Powrotu Jedi” bywała tak naćpana, że nie wiedziała nawet jaką rolę gra w tym filmie. Z drugiej strony wiele młodych aktorek grających w filmach Disneya w podobny sposób próbuje wejść w dorosłość, może Carrie także.

Oczywiście oficjalnie Carrie zdementowała te doniesienia mówiąc, że to nie były narkotyki. Nie powiedziała jednak co to. Na koniec mamy dwa zdjęcia Carrie. Jedno gdy czeka w samochodzie na kolesia od czegoś małego czym nie chciała się pochwalić:I drugie, w którym widać jaką figurę Carrie ma obecnie:Tak dla przypomnienia to o wspomnieniach i sugestiach narkotykowych Carrie dotyczących „Powrotu Jedi” pisaliśmy tutaj. Natomiast w kontekście tych informacji przestają dziwić rewelacje DanOfGeek o tym, że w castingu szukano innej odtwórczyni księżniczki Leii w Ep7. Czyżby bali się, że Carrie wpadnie w cug i nie da rady?

Skoro już o głodzie mowa to Harrison Ford jadł pizzę. Publicznie, w dodatku podczas ceremonii wręczenia Oskarów. Oczywiście wszystko zapewne zostało starannie wyreżyserowane, ale i nagrane, zdjęcia też są.Skoro już o ceremonii Oskarów mowa, to tylko krótka informacja. W tym roku było nudno, jeśli chodzi o nagrody dla Starwarsówka, nic nie dostali. Za to wręczali i zapowiadali, Ford, Samuel L. Jackson i Ewan McGregor. Gdzieś tam na widowni bawił się też Lucas.
KOMENTARZE (13)
Loading..