TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Najpiękniejsza Lupita i jej przedziwne napiwki

2014-06-14 08:31:22

Lupita Nyong’o dołączyła niedawno do obsady, więc to dobra okazja by się jej trochę przyjrzeć, w plotkowym ujęciu. Otóż dobra passa trzydziestojednolatki trwa, niedawno została okrzyknięta najpiękniejszą gwiazdą show-biznesu przez magazyn „People”, wyprzedzając tym samym Julię Roberts czy Jennifer Lawrence.

Sama aktorka była trochę zaskoczona tym wyróżnieniem, wypowiedziała się też co o tym myśli:
- Za ideał piękna uważam dziewczęta o alabastrowej cerze i długich, falujących blond włosach.
Przyznała także, że lubi eksperymentować z fryzurą, ale nigdy nie była jeszcze blondynką, ale za to była łysa. Co prawda znaleźliśmy zdjęcie, na którym wygląda prawie jak blondynka, ale prawie jednak robi różnicę.

Natomiast o samej Lupicie mamy ciekawą historyjkę. Pamiętacie tegoroczną galę oskarową i pizzę? Tak, Lupita też ją jadła, ale nic to. Ellen DeGeneres zamówiła ją, a potem chodziła po tuzach show-biznesu i zbierała by za nią zapłacić, no i by dać napiwek chłopakowi, który ją przywiózł. Wiele z tych osób jednak nie wzięło ze sobą portfela lub używa kart kredytowych, więc zrzucić się nie mogło. Co zrobiła Lupita? Zajrzała do torebki poszukała czegoś co mogłaby dać i dała facetowi pomadkę. Na pewno była mu wyjątkowo potrzebna, ale najzabawniejsze jest to, że scenę uchwyciły media. Pomadka zaś ma charakterystyczny wygląd i niebieskie opakowanie, więc wiele pań od razu rozpoznało, że jest to produkt firmy Clarins. Tym samym Lupita zrobiła firmie reklamę całkowicie za darmo. Natomiast dostawca pizzy z pewnością był wniebowzięty, używana pomadka Lupity Nyong’o...

To nie koniec wybryków Lupity. Otóż zamiast kręcić Epizod VII gwiazdka poszła sobie ze znajomym na plażę. Wszystko fajnie, gdyby nie paparazzi, który ją na tym przyłapał. Co zrobiła Lupita? Ano pstryknęła mu zdjęcia i wrzuciła na swój Istagram, oczywiście zdjęcie zostało odpowiednio zmontowane.Mamy nadzieję, że Lupita dostarczy nam wielu materiałów do newsów w Okruchach.
KOMENTARZE (25)
Loading..