TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Porada...

2001-10-20 21:29:00

Info dla użytkowników korzystających z ftp: pliki z serwera, króre zajmują więcej niż 1MB najlepiej pobierać wykorzystując popularne programy do wznawiania transferu, linki do trzech z nich:
GetRight 4.3 (2.2MB), Go!Zilla 3.93 (2.3MB), Disconnector 2.6 (2.4MB)
Najczęściej pobierany z ftp jest podręcznik RPG do drugiej edycji Star Wars wydawany przez West End Games (wersja angielska). West End Games już dawno zakończyło swoją działalność, a raczej zostało przejęte przez Wizards of the Coast (więc tego RPGa można chyba kupić tylko w antykwariacie ;-) W książce autorstwa Billa Smith`a jest ok. 200 stron i pełno bardzo dobrych czarno białych ilustracji, które jeszcze bardziej pobudzają, by dać się wciągnąć do świata Star Wars. Niestety wiele osób narzeka na mechanikę tej gry (olbrzymie ilości kostek sześciościennych). Dopiero w trzeciej i ostatniej edycji SW RPG zrobionej przez WEG, system był bardziej ulepszony i wydanie znacznie lepsze - kolorowe strony z kadrami z Sagi. Aktualnie można kupić podręczniki wydane przez Wizards of the Coast, które zostały stworzone na mechaniźmie Dungeons and Dragons. W nowym wydaniu WotC na końcu podręcznika znajdują się zasady, pozwalające na konwersję bohaterów ze starego systemu (to podręcznik na naszym ftp) na nowy stworzony przez WotC.
(adres ftp: 212.244.23.11 port: 2001)
UPDATE Plik można pobrać ze strony.
KOMENTARZE (0)

RPG

Podręcznik RPG

2001-10-06 15:38:00

Ostatnio na ftp zamieściłem zeskanowany podręcznik Star Wars The Rolepalying Game Second Edition autorstwa Billa Smith`a, niestety tylko w wersji angielskiej (plik w formacie pdf zajmuje ok 17MB).

UPDATE Plik jest także na stronie.
KOMENTARZE (0)
Loading..