TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Więcej o Nowej Erze Jedi

2002-02-16 18:03:00 TFN

Na stronie Wizardów znalazły się pewne uaktualnienia ich strony poświęconej Star Wars RPG. Jedną z nich jest darmowa przygoda - Misja na Myrkr, osadzona w czasach "Gwiazdy po Gwieździe", wymagająca dodatku New Jedi Order. Przygodę można zciągnąć z serwera Wizardów lub bezpośrednio z naszego, jednakże przygoda ta jest po angielsku i w PDFie. Ponadto na stronie Wizardów znajdują się prezentacje dodatku Nowa Era Jedi ogólny opis zawierający także zdjęcie Grutchinów oraz prezentacja potwora Sgauru, który jest kolejnym darmowym, internetowym rozszeżeniem dodatku Nowa Era Jedi. Na dole mamy dwa zdjęcia. Z lewej to Grutchiny zjadające X-Winga, obok zaś prezentacja Yuuzhańskich potworów.

KOMENTARZE (0)

RPG

Wydawnictwo Mag

2002-02-13 13:34:00

Jak się dowiedziałem, w chwili obecnej wydawnictwo Mag nie planuje spolonizować systemu RPG "Star Wars", ale jeśli by to się zmieniło, obiecali nas poinformować. No cóż szkoda.
KOMENTARZE (0)

RPG

Okładka nowego podręcznika

2002-02-12 14:39:00 StarWars.Com

Podczas odbywających się niedawono pokazów przeróżnej maści dodatków i gadżetów powiązanych z "Atakiem klonów", pokazano też okładkę drugiej edycji podręcznika do gry RPG osadzonej w świecie SW.
Myślę, że niestety nie doczekamy się polskiej wersji tego podręcznika. W roku 1999 prowadziłem pewne rozmowy z wydawnictem Mag (wydali np. Warhammera), ale oni chcieli wydać podręcznik West End Games, które w tamtym czasie straciło licencję na rzezcz Wizardów. Pozatym ważne jest też słowo chcieli, a nie planowali. Wydawnictwo Mag dało mi do zrozumienia, że się zastanowi, i wciąż się zastanawiają.
Na otarcie łez mamy zdjęcie okładki tego nowego podręcznika:

KOMENTARZE (0)

RPG

Chat z Wizardami

2002-02-05 18:57:00

8 lutego będziesz miał okazję pogadać z twórcą nowej książki do RPG - JD Wiker.
Wystarczy że od 5 do 6 po południu czasu amerykańskiego wejdziesz na CHAT WOTC`a.
KOMENTARZE (0)
Loading..