TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Kilka informacji o Tide Of Darkness

2005-11-04 14:51:00 ShVagYeR z TOD

Rozpoczęła się ostatnia faza przygotowań polskojęzycznego PBF RPG (play by forum role-playing game), rozgrywającego się w czasach Nowej Ery Jedi - Tide of Darkness. W tej chwili zbieramy graczy i gdy osiągniemy odpowiednią liczbę, ruszą pierwsze misje.

Ogólna idea jest taka, że każdy gracz wybiera sobie postać historyczną SW, albo też tworzy własną i opisuje jej działania. Inni gracze robią to samo, Mistrzowie Gry panują nad tym chaosem i w ten sposób wychodzą niekiedy ciekawe rezultaty. :) Przykładowy post rp:

Quinlan Vos szybkim krokiem opuścił jedną z komnat Świątyni Jedi, zbiegł po schodach i niebawem dotarł do swojego obdrapanego, nierzucającego się w oczy ścigacza, zaparkowanego przy jednym z bocznych pomostów wielkiej budowli. Gdy tylko ruszył, uruchomił swój komlink i wybrał częstotliwość Khaleen Lentz, jego bliskiej przyjaciółki i współpracowniczki. Jego oczom ukazała się pomniejszona sylwetka zgrabnej kobiety o ciemnoróżowych, długich włosach i przenikliwych, ciemnych oczach.

- Witaj, Khaleen. Mamy robotę - powiedział z uśmiechem.
- Niech zgadnę, wysłali cię na poszukiwania tego dzieciaka Jedi, któremu znudził się Kodeks?
- Skąd o tym wiesz? - spytał mrużąc oczy - Chyba nie chcę wiedzieć - dodał i lekko się skrzywił.
- Chyba tak. - odpowiedziała, szeroko uśmiechając się - Zdążyłam uruchomić nasze kontakty w kilku systemach. Tobie zostawiłam poszukiwanie informacji tutaj, na Coruscant. Radzę ci dokładnie sprawdzić logi odlotów w największych kosmoportach. Jedi, który ledwo wyrwał się ze Świątyni, z pewnością korzystałby z najprostszej drogi.
- Jak zwykle masz rację. Dzięki. Daj znać, jeśli czegoś się dowiesz.
- Jasne. - uśmiechnęła się tajemniczo i przerwała połączenie.

Quinlan, zadowolony z dotychczasowego obrotu spraw, obrał kurs na kosmoport znajdujący się najbliżej Świątyni Jedi. Zaparkował przy jednym z wielu tylnych wyjść dla personelu technicznego i cicho wślizgnął się do środka. Jeśli chciałby dotrzeć do głównego terminala przylotów i odlotów, musiałby się przedrzeć przez kilka pięter, prawdopodobnie dobrze pilnowanych, a potem wyeliminować całą obsługę wieży kontrolnej. Jednak istniały przecież terminale zapasowe i serwisowe, podłączone do tej samej sieci co główny komputer kosmoportu, co dawało możliwość włamu. Po paru ładnych latach w branży Vos miał pewne doświadczenie slicerskie, więc udał się na poszukiwanie jakiegoś niepilnowanego terminalu komputerowego.


Jak widać, jest to po prostu krótkie opowiadanie czynów swojej postaci. Ważne: musi się ono mieścić w pewnych regułach, tzn np. pod żadnym pozorem nie wolno opisywać działań innej postaci bez konsultacji z nią, nie da się zacząć bójki z pięcioma Gamorreanami i wyjść z niej cało walcząc tylko pięściami... Interesujące? Zajrzyjcie na nasze forum. :) Dostępne są 4 frakcje: Nowa Republika, Galaktyczne Imperium, Yuuzhan Vong i najemnicy.

Więcej informacji oczywiście na samym forum pod adresem http://tideofdarkness.webtom.nsf.pl. Uwaga! Przed rejestracją trzeba bezwzględnie zapoznać się z regulaminem, dostępnym bez rejestracji.

Serdecznie zapraszam do grania, a pytania proszę kierować do jednego z Mistrzów Gry (info o kontakcie na forum). :)

ShVagYeR


KOMENTARZE (5)
Loading..