RPG

Nowa strona ISY

www.isa.pl
0

Strona polskiego dystrybutora Wizardów, firmy ISA - www.isa.pl przechodzi właśnie kapitalny remanent, dlatego obecnie mało, co działa. Trzeba przyznać, że strona w nowym kształcie wygląda profesjonalniej, acz mniej klimatycznie.

Tymczasem na stronie Wizardów pojawiła się ankieta poświęcona SW: Miniatures. Możecie ją wypełnić tutaj >>>.

Wieści od WotC...

Yuri
0

Na konwencie GenCon 2006 odbyło się seminarium dotyczące planów WotC odnośnie linii produktów spod znaku Star Wars. Oficjalnie zapowiedziano powrót gry fabularnej Star Wars RPG: Saga Edition, która będzie obejmowała wszystkie 6 filmów oraz opierała się na mechanice d20, gra ma zostać ściśle powiązana z innym produktem linii, a mianowicie Star Wars Miniatures. Premiera podręcznika przewidziana jest na marzec 2007 roku.
Pokazano również nowe modele figurek które pojawią się w nadchodzących dodatkach do SW:Minis, w tym nowe modele huge z dodatku bounty hunters.
Oto link do pliku Video z seminarium można znaleźć tutaj.

Update
Sam tytuł budził już wiele kontrowersji ale i nadziei, przede wszystkim na odejście producenta od mechaniki D20. Jednak jak się okazało, nazwa ta nie miała sugerować przejścia na mechanikę Saga, a raczej, kompletność wydania RPG. Podczas konwentu GenCon w USA przedstawiciele Wizardów omówili po krótce nowe wydanie RPG. W skrócie:
- będzie kompatybilne z grą figurkową Star Wars: Miniatures

- będzie opararte na zmodyfikowanym systemie D20

- i nieoficjalnie można sugerować, że będzie to test D&D 4.0

Archiwum wiadomości dla działu "RPG"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.