TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Starships of the Galaxy

2007-11-10 20:31:00

Już niebawem pojawi się pierwszy dodatek do Star Wars Roleplaying Game Saga Edition. Będzie to 160 książeczka wyjaśniająca zasady działania okrętów a także dająca nowe możliwości graczom i mistrzom gry. Informacje w niej zawarte będą pokrywać tak wszystkie sześć filmów jak i EU, oraz będzie zawierać wspaniałe przekroje niektórych z najważniejszych okrętów w historii sagi.

Jest to dodatek przemyślany zarówno pod graczy, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności pilotażu, ale też przeżywać kosmiczne bitwy, ale także dla tych, którzy potrzebują wiedzy o nowych kosmicznych transportowcach czy myśliwcach. Dla mistrza gry jest to nie tylko katalog tego, co może się dziać w czasie kosmicznych bitew, ale także doskonały przewodnik do tworzenia ekscytujących przygód.

Co więcej Starships of the Galaxy dostarczy możliwości poprawiania i rozbudowy okrętów, tak by gracze mogli tworzyć unikalne własne pojazdy.

Podręcznik składa się:
- z listy okrętów kosmicznych z wszystkich filmów, ale także powieści, komiksów czy gier.
- z wielu statystyk i informacji o okrętach i ich typach, w tym zawiera informacje o unikalnych modelach i wersjach alternatywnych.
- kolorowe plany kilku różnych kosmicznych transportowców.
- nowy i zmodyfikowany system okrętów, w tym także rozszerzone zasady walk w kosmosie (manewry itp.)
- nowe umiejętności, które przydadzą się w podróżach gwiezdnych i w potyczkach.
- nowe spojrzenie na sagę Gwiezdnych Wojen zwłaszcza w gestii podróży gwiezdnych.

Podręcznik ukaże się w grudniu 2007.
KOMENTARZE (0)
Loading..