TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Zapowiedzi Wizardów na 2008

2007-12-19 21:45:00

W katalogu Wizardów na lato 2008 znalazły się dwie zapowiedzi RPG – dodatków do Saga Edition.

I tak w maju pojawi się „Threats of the Galaxy”, dodatek do RPG autorstwa Roberta J. Schwalba i Rodneya Thompsona. Będzie zawierać statystyki, taktyki i opisy ponad 140 stworów, droidów i postaci z sagi, które posłużą mistrzowi gry do ubogacenia swoich pomysłów. A także zobaczymy tu całą masę zagrożeń, które pojawiły się w filmach jak i w EU. Dzięki temu bohaterowie będą mogli zmierzyć się z niebezpieczeństwami na każdym poziomie.

Dodatek ukaże się 20 maja 2008, będzie miał 160 stron i będzie kosztować 34.95 USD.

W sierpniu zaś ukaże się „Knights of the Old Republic Campaign Guide” autorstwa Rodneya Thompsona, Sterlinga Hersheya, Johna Jacksona Millera i Abela G. Peñy. Tym razem cofniemy się w czasie o 4000 lat przed bitwą o Yavin, kiedy Rycerze Jedi walczyli z Lordami Sithów w galaktycznym konflikcie. Kampania pozwoli graczom i mistrzowi gry skorzystać z szerokiej gamy nowych możliwości i niezapomnianych przygód. W galaktyce wojna przechodzi w kolejną wojnę, siły Republiki wraz z Jedi walczą z hordami Mandalorian, Lordami Sithów i zdrajcami praktycznie na każdym froncie. Dodaek będzie posiadał unikalne materiały w tym opisy postaci, broni, pojazdów, droidów, a także całą kampanię dziejącą się w czasach Starej Republiki ogarniętej brutalną wojną. Będzie też zawierać nowe Moce, nowe techniki i sekrety dla bohaterów grających Sithami i Jedi, ale także nowe możliwości dla pozostałych klas.

Całość ukaże się 19 sierpnia 2008, będzie mieć 224 strony i kosztować 39,95 USD. Niejako przedsmak, już 8 sierpnia 2008 pojawi się nowy dodatek do Star Wars Miniatures – Knights of the Old Republic. Będzie kosztować 14,99 USD.

Tymczasem w USA ukazał się pierwszy dodatek do RPG Saga Edition pt. Starships of the Galaxy.


KOMENTARZE (0)
Loading..