TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Nowości od Wizardów

2007-03-29 22:25:00

Drugi produkt to Star Wars Roleplaying Game: Saga Edition. Z okazji 30 lecia, RPG wraca w zmienionej i poprawionej formie, nadal to D20, acz uproszczone i czytelniejsze, by lepiej się grało. Całość bazuje już na wszystkich 6 filmach, ale także niezliczonych pozycjach z EU, gracz będzie ograniczony jedynie własną wyobraźnią. Możemy grać Jedi, szlachcicem, łotrem, zwiadowcą lu żołnierzem, rozwijać swoje postaci w niezlicozny sposób. RPG zawiera też całkowicie nowy system Mocy, a także opis posługiwania się szybkimi pojazadami czy przewodnik po bitwach kosmicznych.Razem z nowymi minisami, obie pozycje będą dostępne już w maju 2007.
KOMENTARZE (0)

RPG

Force Unleashed RPG

2007-03-12 19:31:00

I choć nadal nie wiadomo, co będzie z opóźnieniem gry Force Unleashed, a raczej wpływu tego opóźnienia na pozostałe produkty, warto zauważyć, że Wizardzi szykują jeszcze (co najmniej jeden), a mianowicie dodatek do RPG bazujący na grze.

Force Unleashed Campaign Guide (Hardcover) by Sterling Hershey (Author), Owen K.C. Stephens (Author), Rodney Thompson (Author) Chyba, że to Amazonowa zmyłka.

Ale co ważniejsze mamy tam pewien opis gry.
Uwolnij Moc i walcz z Imperium.
Imperator powoli odsuwa w cień ostatnie pozostałości Starej Republiki. Darth Vader i jego mroczny uczeń polują na pozostałych przy życiu Jedi, wybijając jednego po jednym. Ale kilku z nich uciekło i znalazło schronienie na odległych światach. Jeszcze mniej wciąż sięga głęboko w Moc, uwalniając siły, ponad wszelkie wyobrażenie. Tymczasem dzielni bohaterowie, starają się przeciwstawić tyranii Imperium, tworząc podwaliny pod Rebelię.

Kampania bazuje na grze The Force Unleashed, nowym, rewolucyjnym produkcie Lucasarts.

Będzie to dodatek do nowego podręcznika „Star Wars: Roleplaying Game Saga Edition”.

Podręcznik ten przygotowali:
Sterling Hershey – twórca wielu artykułów o Gwiezdnych Wojnach w magazynach i na stronie Wizardów, a także współtwórca Attack on Endor™ Scenario Pack.
Owen K.C. Stephens – współtwórca nowego podręcznika, a także projektant wielu suplementów do D&D.
Rodney Thompson, współtwórca nowego podręcznika, a także projektant D20 Future™.
KOMENTARZE (0)
Loading..