TWÓJ KOKPIT
0

RPG

The Force Unleashed...

2007-08-06 19:36:00 Strangler za Amazon.com

Wielkie wydarzenie, jakim jest crossover The Force Unleashed, zbliża się wielkimi krokami. Jak można zobaczyć na stronie serwisu Amazon, do przedsprzedaży dopuszczono wielepowiązanego z tym wydarzeniem stuffu. Oto krótki wyciąg:

The Force Unleashed: A Star Wars Miniatures Game expansion będzie dodatkiem do gry Star Wars Miniatures, zawierającym postacie zarówno z gry, jak i komiksu czy powieści, które pozwolą na wprowadzenie na planszę nowych, potężnych figurek i rozgrywanie jeszcze bardziej niesamowitych i epickich pojedynków.
Planowo dodatek ma się pojawić 20 listopada 2007 roku.

Force Unleashed Campaign Guide, będący suplementem podręcznika SW RPG Saga Edition, który ma koncentrować się na grupie bohaterów działających równolegle do Dartha Vadera i jego ucznia w czasach, kiedy nie było jeszcze Rebelii zdolnej stawić czoła Imperium.
Autorami będą Sterling Hershey, Owen K. C. Stephens i Rodney Thompson.
Hardcover ma mieć 224 strony i pojawić się na rynku 18 marca 2008 roku.

Jeśli chodzi o The Force Unleashed - książkę, o której pisaliśmy już jakiś czas temu, to wyjdzie ona jako hardcover również 18 marca 2008 roku i będzie miała 304 strony.
Wtedy też pojawi się audiobook oparty na powieści.

Wreszcie znamy już okładkę The Force Unleashed: Art of the Game - albumu, o którym pisaliśmy tutaj. Z nowych informacji wynika, że podobnie, jak inne tytuły crossoveru, album ten pojawi się dopiero w 2008 roku, a ściślej 25 marca. Znana jest również finalna okładka, którą można zobaczyć tutaj.

KOMENTARZE (3)

RPG

Saga Edition i sieciowe dodatki

2007-08-01 20:36:00

Gdy "umierała" poprzednia edycja RPGa, Wizardzi wpadli na pomysł, aby w sieci umieszać poprawki i dodatki... Tak to miało niby żyć... Ale skończyło się inaczej, teraz jednak przy Saga Edition nie odpuszczają sieci i znów można tu znaleźć dodatki.Ale tym razem bardzo przydatne - na początek przyszły karty Mocy, które można ściągnąć:
http://www.wizards.com/starwars/downloads/SWRPG_Force_Power_cards.pdf.
Dodatkowo dostępne są już dwa sieciowe rozszerzenia gry, oczywiście na stronie Wizardów.
KOMENTARZE (0)
Loading..