TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Star Wars: The Clone Wars Campaign Guide

2008-10-28 17:27:54 Rotsen

Jeden z naszych użytkowników znalazł w internecie nową okładkę dla podręcznika The Clone Wars Campaign Guide. Jak widać będzie on dotyczyć głównie wydarzeń serialowych, lecz miejmy nadzieję znajdą się odniesienia do takich bitew jak o Kamino, Boz Pity, Saleucami, czy też Jabiim.
The Clone Wars Campaign Guide

Dodatek do Star Wars RPG napisany przez Rodneya Thompsona, JD Wilkera, Patricka Stutzmana, Garyego Asterforda i Roba Browna.
The Clone Wars Campaign Guide wprowadza bohaterów w środek rozległych bitew które zadecydują o przeznaczeniu Galaktyki. Ta książka zawiera wszystko czego potrzebujesz żeby przenieś twoje przygody w czasy konfliktu pomiędzy Galaktyczną Republiką i siłami Separatystów, pod rozkazami Hrabiego Dooku. Ten podręcznik zawiera nowe informacje dla bohaterów po obu stronach wojny, min. nowe talenty, atuty, klasy prestiżowe i ekwipunek zaprojektowany by postacie poczuły konflikt o nazwie Wojny Klonów.
The Clone Wars Campaign Guide zawiera coś więcej niż informacje dla graczy. Daje on MG opisy i statystyki dla statków, pojazdów, sojuszników, przeciwników i planet. Informacje zaczerpnięte są z nowego filmu i serialu Lucasfilm – The Clone Wars


Twarda oprawa, 224 strony, 39.95$
20 stycznia, 2009
KOMENTARZE (11)

RPG

Całun nad Makem Te - Scena 2

2008-10-19 18:38:45

Dzisiaj przedstawiam kolejną część kampanii z ery Wojen Klonów. Scena druga opowiada o tym jak bohaterowie graczy dostali się do szpitala w którym znajduje się cel, o którym powiedział im Caliph Shorga. Więcej dowiecie się po kliknięciu w ten llink. Zapraszam do gry i wypisywania uwag.
KOMENTARZE (1)

RPG

Scum and Villiany

2008-10-15 15:29:41 Amazon.com

Na Amazonie znalazłem okładkę nowego podręcznika do SAGI.

"Scum and Villiany" to już kolejny, a dokładniej piąty, podręcznik do wydanej w 2007 roku nowej edycji Star Wars RPG.

Okładka jest w dość niskiej rozdzielczości. Jeżeli gdzieś znajduje się lepsza wersja, to news zostanie zaktualizowany.

"Naucz się jak zostać szmuglerem, albo jak zbudować kryminalistyczne imperium które może rywalizować z klanami Huttów. Zabierz swój statek na niebezpieczną Trasę na Kessel, albo ścigaj cele i zbieraj nagrody za ich głowy jak łowca nagród. Uważaj na długie ramie Imperialnej sprawiedliwości, albo dostaniesz bilet w jedną stronę do kopalni przyprawy.

Ta książka posiada dokładne informacje o życiu na krawędzi w świecie Gwiezdnych Wojen.

Oprócz informacji dla graczy podręcznik ten daje Mistrzom gry rozmaite wiadomości o łowcach nagród, syndykatach przestępczych, szmuglerach, piratach i kryminalistach pasujących do Gwiezdnych Wojen. Scum and Villainy posiada wszystko co trzeba, aby gracze nie czuli się wyobcowani w Kantynie Mos Eisley.

Scum and Villainy zawiera nowe zasady i infomracje o szmuglerach, łowcach nagród, przestępczych bossach i o każdej innej osobie wyjętej z pod prawa. "

KOMENTARZE (5)

RPG

Całun Nad Makem Te - Wprowadzenie, scena 1

2008-10-12 20:07:00 Wizards.com

Dzisiaj w końcu rozpoczyna się przygoda na Makem Te. Planecie Swokes Swokesów. Gracze biorący udział w tej kampanii będą musieli rozwiązać zagadkę odnalezionego po wielu latach górnika. Czy reszta jego kolegów i doktor z którymi lecieli żyją? Jeżeli jesteś graczem nie patrz dalej. Jeżeli jesteś Mistrzem Gry, lub też szukasz pomysłu na powieść, zajrzyj koniecznie.

Dzisiejszy odcinek można obejrzeć w tym miejscu.

Przypominam rozpiskę na następne tygodnie.

Oto rozpiska na następne tygodnie:
19.10.08 - Scena 2 - Operacja na Sześć
26.10.08 - Scena 3 - Miliardy Grobów
02.11.08 - Scena 4 - Czasami Niewidzialny
09.11.08 - Przerwa - Czterdzieści Mrugnięć
16.11.08 - Scena 5 - Dwa nowe zagrożenia
23.11.08 - Scena 6 - Czwórka na ratunek
30.11.08 - Scena 7 - Klonowanie 101
07.12.08 - Scena 8 - Rozkaz 66
14.12.08 - Dodatki


Oprócz tego w tym tygodniu na Wizards.com pojawiło się parę ciekawych newsów.

Pierwszy z nich to Iridonian Darkness. Jest to całkowicie nowa długa przygoda osadzona w realiach początków Wojny Domowej Jedi. Bohaterowie graczy pomagają mieszkańcom Iridonii, Zabrakaninom, w walce z niedobitkami Mandalorian. Są wspomagani przez Rycerza Jedi o nazwiksu Duqua Dar, jednak ktoś po za widokiem bohaterów ma dla niego większe plany. Niedługo zostanie wplątany w bitwę ze samym sobą, pomiędzy Jasną i Ciemną Stroną Mocy. Czy bohaterowie zdążą na czas odkryć spisek?

Przygodę warto rozegrać gdyż jest bardzo ciekawa. Cieszy dodanie wielu map, a miłośnicy KotORa ucieszą się na myśl o miejscu w jakim kończy się cała akcja.


Drugim ze wspominanych wyżej newsów jest KOTOR Campaign Guide Web Enhancement 5 w którym jest opisywana rasa pochodząca od Prawdziwych Sithów. Została ona wygnana z macierzystego świata za herezję mówiącą że Sith'ari który miał przybyć został zabity podczas wojny z Rakattanami. Dodane są również statystyki kapłana tej rasy. Świetny pomysł na nową kampanię dla ery KotOR.
KOMENTARZE (4)

RPG

Całun Nad Makem Te - streszczenie

2008-10-05 19:08:34

Tak jak obiecywano dzisiaj zamieszczam drugą część kampanii Star Wars RPG o tytule "Całun nad Makem Te"

Dzisiaj dostajecie drodzy czytelnicy streszczenie całej kampanii, oraz informacje o planecie Swokes Swokesów Makem Te. Zapraszam do przejrzenia artykułu. Za tydzień prolog i pierwsza scena z gry.

Oto rozpiska na następne tygodnie:
12.10.08 - Wprowadzenie, Scena 1 - Tysiąc Tysiąc
19.10.08 - Scena 2 - Operacja na Sześć
26.10.08 - Scena 3 - Miliardy Grobów
02.11.08 - Scena 4 - Czasami Niewidzialny
09.11.08 - Przerwa - Czterdzieści Mrugnięć
16.11.08 - Scena 5 - Dwa nowe zagrożenia
23.11.08 - Scena 6 - Czwórka na ratunek
30.11.08 - Scena 7 - Klonowanie 101
07.12.08 - Scena 8 - Rozkaz 66
14.12.08 - Dodatki

Jeżeli kampania okaże się ciekawa, to powstaną próby przedłużenia jej o elementy okresu Mrocznych Czasów.

Dzisiejszy odcinek można obejrzeć w tym miejscu.
KOMENTARZE (2)
Loading..