TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Galaxy at War Campaign Guide

2008-12-26 10:08:48 Wizards.com

Na Amazonie użytkownicy forum Wizards of the Coast znaleźli coś ciekawego.
Star Wars Galaxy at War Campaign Guide: A Star Wars Roleplaying Game Supplement

Gracze i Mistrzowie Gry spekulują z czym związany będzie podręcznik. Jest to bardzo ekscytujące, gdyż pierwszy raz w nazwie podręcznika nie można domyślić się okresu wydania.
O Threats of the Galaxy szybko dowiedzieliśmy się że opowiada o wszystkich erach podstawki, tak samo jak Starships of the Galaxy.
Tu jednak sprawa wygląda inaczej gdyż koniec 2009 roku będzie związany z wieloma ważnymi wydarzeniami związanymi z światem Star Wars. Będzie to przewidywalny czas wydania gry The Old Republic, a także planowe jest puszczenie pierwszego odcinka Star Wars: Serial TV.
Czy podręcznik może być powiązany z tymi wydarzeniami? Całkiem możliwe. WotC nie raz już pokazał że wspiera Lucas Arts w promocji różnych okresów. Tak było z KotORem, The Force Unleashed, a będzie jeszcze z Legacy, Jedi Academy (Fate of the Jedi) i The Clone Wars (premiera za parę dni)
KOMENTARZE (3)

RPG

Jedi Academy Training Manual

2008-12-12 15:49:58 WotC

Jeden z użytkowników oficjalnego forum Wizards of the Coast zeskanował okładkę Jedi Academy Training Manual z katalogu WotC na 2009 rok.
Okładka jest czarno biała, lecz dość wyraźnie wszystko widać.

U góry widnieją trzy myśliwce T-65 X-Wing, razem z czterema ETA-2.
Tłem podręcznika są dwie świątynie Jedi. Po prawej stoi Akademia na Ossus, a po lewej jeszcze niezidentyfikowana świątynia.
Na głównym planie stoją Mara i Luke Skywalkerowie z włączonymi mieczami świetlnymi, po prawej i lewej dwójka nieznanych Jedi, a na środku oczywiście stary mistrz Obi-Wan Kenobi.


Po za tym nadeszła nowa informacja o The Clone Wars Campaign Guide. Jest to informacja ciekawa, gdyż według niej w podręczniku znajdziemy rozwiązanie oficjalne jak prowadzić ogromne bitwy kosmiczne. Czekamy!
KOMENTARZE (18)
Loading..