TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Threats of the Galaxy

2008-05-26 18:25:25 Wizards of the Coast

Może nie z okazji Dnia Matki, ale na pewno możecie zrobić sobie mały prezent. 20 Maja został wydany drugi podręcznik dodatkowy, po Starships of the Galaxy, do Star Wars Saga.

Tak wygląda opis na stronie producenta (spolszczony):

"Ta pięknie ilustrowana książka daje Mistrzom Gry od razu gotowe, aby wprowadzić do rozgrywki, statystyki, taktyki pokonania potworów i pomysły przygód dla ponad 140 kreatur, droidów i postaci ze wszechświata SW. Różnorodne zagrożenia zaprezentowane w tej książce zostały zaczerpnięte z filmów, oraz źródeł EU takich jak komiksy, gry oraz książki. Mistrzowie Gry tworzący swe własne kampanie Star Wars nie potrzebują od teraz niczego więcej, by zapewnić swym graczom emocje na każdy poziom heroiczny."

Podręcznik kosztuje około 20$. Można go zamówić na Ebayu.


KOMENTARZE (8)

RPG

RPG na Bastionowym czacie

2008-05-23 21:34:14

Napij się z "Fontanny Starożytnych" na Klatooine, wydostań się z Kegan opanowanej przez fanatycznych jasnowidzów, nie daj oddać swojego życia na Anzat, wykorzystaj wiedzę Biblioteki Jedi z Ossus, zwiedź skarbiec Imperatora na Wayland, odkryj dziedzictwo Sithów na Korriban, pomóż w ostatnich fazach uleczenia Telos, zostań Jedi na Yavin IV.

Zagraj z nami w "czaterskie" RPG i odkryj tajemnice "Architektów".

Gra obracać się będzie wokół tajemniczych "Architektów", którzy zaludnili, dali technologie, a może nawet stworzyli dzisiejszą Galaktykę. Na wielu planetach widać ich ślady, a największym jest Stacja Centerpoint na Corelli. Bohaterowie zaczynają jako zwykłe istoty, które przypadkiem trafiają na przygodę życia. Pomaga im chłopak z planety Briltop - Tony Nyro. Akcja dzieje się parę miesięcy po znanej wszystkim grze Star Wars: Jedi Academy, czyli w roku 15 ABY.

Po więcej informacji zapraszamy na forum do stosownego topicu, oraz na numer gadu-gadu 4999052. Pomoc dla niedoświadczonych graczy przed sesją. Spotkanie do omówienia na forum zależnie od ilości chętnych, która jest nieograniczona.
KOMENTARZE (22)

RPG

''The Clone Wars Campaign Guide''

2008-05-05 16:22:38 Bolek za Amazon.ca

Promocyjne szaleństwo związane z premierą „The Clone Wars” dopada każdą dziedzinę życia Star Wars. Pisaliśmy o książkach, komiksach, grach bitewnych, teraz przyszła pora na RPG. 20 stycznia 2009 roku zostanie wydany nowy podręcznik do RPG d20, który nosi tytuł „The Clone Wars Campaign Guide”. Taką pozycję na swojej stronie zamieścił kanadyjski Amazon. Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów na temat nowego produktu Wizards of the Coast, ale możemy się spodziewać, że będzie on rozwijał grę o przygody związane z wydarzeniami z serialu i postacie w nim występujące. Kanadysjkie wydanie dodatku ma kosztować trochę ponad 28$ kanadyjksich. O kolejnych nowych szczegółach będziemy was na bieżąco informować.
KOMENTARZE (4)

RPG

6. rocznica Star Wars D20 Revised Core Rule Book

2008-05-02 11:35:47 Bolek

W tym tygodniu mija sześć lat odkąd wydano Star Wars D20 Revised Core Rule Book, czyli najsłynniejszej edycji Star Wars RPG.Z tej okazji chcieliśmy ogłosić, że na Bastionie RPG nie umarło i od jakiegoś czasu szykowane są przygody, statystyki i poradniki. Tak więc czekajcie cierpliwie na nowe niespodzianki. A tymczasem mamy dla was mały prezent i jednocześnie zapowiedź przyszłych artykułów o tematyce RPG d20: przygodę Zabawa w kotka i myszkę. Uwaga! Tylko dla mistrzów gry!
KOMENTARZE (9)
Loading..