TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Wysyp artykułów na Wizards.com

2008-09-26 20:57:00 Wizards.com

Wygląda na to że redaktorzy działu Star Wars na Wizards.com bardzo lubią dawać raz a porządnie. W ostatnich dniach na stronie pojawiły się trzy kolejne artykuły poświęcone RPG, z czego jeden naprawdę ciekawy.

Planet Hoppers : Cona

Wybierz się na wycieczkę na stary górniczy świat z dżunglami Ammonii, solnych rupieci i Gwiezdnych Smoków. W tym artykule dostaliśmy opis rodzimej planety rasy Arcona. Oprócz opisu świata, mamy też okazję zagrać przedstawicielem tej rasy, oraz pomysły na przygody.


Behind the Threat: The Sith, Part 3

W tej części artykułów poświęconych Sithom, przedstawiono nam różnorodne drogi tych czarnych charakterów. Mamy do wyboru drogę wojownika, manipulatora i upadłego Jedi. Ta część Behind the Threat jest bardzo interesująca i przydatna. Dzięki niemu stworzymy wspaniałego Sitha jako przeciwnika dla graczy, lub też oni mogą dzięki temu artykułowi stworzyć ciekawą postać. W czwartej części Behind the Threat: The Sith, twórca Matthew Grau przestawi nam broń i urządzenia Sithów.


KOTOR Campaign Guide Web Enhancement 3

Tutaj nic specjalnego. Kolejne rozwinięcie podręcznika KotOR. Dodano droida T1-LB, jakiego posiadał Zayne Carrick. Jego siła może się przydać drużynie potrzebującej droida walczącego wręcz, mimo że te modele nie są zbyt inteligentne.KOMENTARZE (0)

RPG

Tydzień Wojen Klonów: Całun Nad Makem Te

2008-09-24 22:02:30Miłośnicy RPG mimo że najbardziej przepadają za erą Rebelii, to również polubili, po 2002 roku, grać w czasach Wojen Klonów. Ten okres krwawych walk pomiędzy Republiką a Separatystami stał się tłem dla wielu sesji RPG. Wojna ta dała graczom wiele nowych możliwości. Na przykład mogli oni wcielić się w rolę generała Jedi, klona-technika, czy też najemnika walczącego dla każdej ze stron.
Ogromne starcia flot, taktyczne walki lądowe i pojedynki Akolitów z Jedi znalazły wielbicieli wśród Mistrzów Gry. Między innymi ja dużą część moich sesji poświęciłem starciu Republiki z Separatystami. Postanowiłem przetłumaczyć dla Was Bastionowicze jedną z przygód RPG. Jest ona tak właściwie wielką, długą przygodą, która podchodzi pod kampanię. Co tydzień będą dodawane kolejne sceny. Dzisiaj krótki opis kampanii. Za tydzień opis planety i wszelkie sprawy techniczne. Aktualizacje co niedzielę.

Artykuł znajdziecie w tym miejscu
KOMENTARZE (2)

RPG

"The Force Unleashed Campaign Guide"

2008-09-18 20:15:04 Wizards.com

Gra już została wydana w Ameryce, tak więc nadszedł czas na przeniesienie się do świata Star Wars w formie RPG, by spotkać się ze Starkillerem i Juno Eclipse w Mrocznych Czasach pomiędzy Epizodem III i IV.

Imperator odesłał w niebyt ostatnie ślady Starej Republiki. Darth Vader i jego uczeń polują na ocalałych Jedi, którzy przeżyli czystkę, lecz część z nich pochowała się na odległych planetach. Tylko kilku nadal studiuje Moc, uwalniając siłę o jakiej kiedyś mogli tylko marzyć. Tymczasem inni dzielni bohaterowie powstają przeciwko tyranii Palpatinea, dając narodziny Sojuszu Rebeliantów.

"The Force Unleashed Campaign Guide" powstał przez inspirację rewolucyjnej nowej gry Star Wars, o tym samym tytule wyprodukowanej przez LucasArts. Ten podręcznik oferuje wiele nowych opcji postaci i Mocy Jedi dla bohaterów, po za tym znajdują się tutaj pomysły na przygody, kampanie i gotowce przeciwników dla Mistrza Gry.
KOMENTARZE (7)

RPG

Wysyp artykułów na Wizards.com

2008-09-12 16:26:03 Wizards.com

Nareszcie to na co wszyscy czekali. Nowe artykuły na oficjalnej stronie czarodziei. Trafiły się aż trzy, czyli standardowa ilość jaką wydają po dłuższej ciszy na stronie.

Message to Spacers 4
Kolejny numer z ciekawymi opcjami statków dla naszej sesji. Dzisiaj dodano zupełnie nowy transportowiec Loronar E-9. Mimo że był używany jako statek zwiadowczy w poszukiwaniu nowych planet i systemów gwiezdnych, przydał się również przemytnikom i najemnikom dzięki sporym ładowniom i dużej możliwości latania bez zaopatrzenia. Więcej o Loronarze E-9 pod tym linkiem. Statek jest idealny dla graczy którzy jeszcze nie mają własnego statku, a marzą o takim.

Web Enhancement 2
W drugim rozszerzeniu nowo wydanego podręcznika KotOR : Campaign Guide dostaliśmy kapitana Dallana Morvisa, który wystąpił w dziewięciu zeszytach serii komiksowej KotOR. Dallan od początku był przeznaczony do wielkich czynów. Wstąpił do wojska na admirała. Szybko awansował na porucznika i był pod rozkazem Admirała Karatha. Więcej informacji o Morvisie pod tym adresem.Przewodnik Uniwersytetu Sanbra po inteligentnym życiu.
Jest to nowa seria artykułów pozwalająca grać i wprowadzać do gry nowe rasy nie przedstawione w podstawowym podręczniku.
Nazreni. Wysocy i zastraszający są wystarczająco wytrzymali by przetrwać na kuli pyłu jakim jest ich rodzimy świat, Nizon. Pewnego dnia Imperium przybyło w poszukiwaniu niewolników i nic nigdy nie było już takie same. Przeczytaj o historii, polityce i technologii rasy która pojawiła się pierwszy raz w kampanii wydanej przez Wizards of the Coast – Dawn of Defiance.
Ściągnij przewodnik po tej rasie już teraz!Przewodnik Uniwersytetu Sanbra po inteligentnym życiu
KOMENTARZE (2)
Loading..