TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Nowa okładka

2009-11-20 23:54:30 forum WotC

Na forum Wizardów ukazała się najnowsza okładka do podręcznika Galaxy of Intrigue, który zostanie przeznaczony dla klasy Noble i wszelkich postaci lubiących intrygi i oszukiwanie przeciwników.

Książka zostanie wydana 19 stycznia 2010 r. i będzie jedną z 4 pozycji wydanych w tym roku. O zmianie w ilości wydawania przez WotC podręczników informowaliśmy już w kilku poprzednich newsach. Od tej pory w każdym roku mają być wydane 4 książki, nie tak jak dotychczas 6.

Galaktyka Gwiezdnych Wojen jest pełna zdrady, oraz intryg. Od machinacji Lorda Sidiousa i Bothańskiego Spynetu, do sekretnych wydziałów w grupach Rebeliantów i Imperium. Ten suplement daje graczom i mistrzom gry wszystko, czego potrzebują, by prowadzić rozgrywkę w świecie intryg.

Podręcznik zapewnia nowy ekwipunek i opcje postaci dla postaci lubiących wygrywać poprzez rozmowy, a w szczególności dla klasy Noble. Poza tym książka zawiera pomysły na przygody i kampanie pełne oszustw. W suplemencie pojawi się również nowa zasada dotycząca testów umiejętności.KOMENTARZE (7)

RPG

Scavenger's guide to droids

2009-11-17 19:32:13 forum WotC

Oficjalna strona Wizardów na razie milczy, jednak z forum rpgowego, oraz liczników (między innymi na Bastionie), wiemy że dzisiaj nastąpiła premiera ostatniego w tym roku podręcznika do RPG Saga Edition. Chodzi tutaj o Scavenger's Guide to Droids, w którym to zostaniemy przytłoczeni masą droidów, oraz talentów i atutów związanych z robotami.

"The Scavenger’s Guide to Droids" daje graczom i mistrzom gry wstęp do magazynu ze wszystkimi droidami pojawiającymi się w sadze Gwiezdne Wojny. Podręcznik zawiera nowe opcje postaci dla droidów. Talenty, atuty, ekwipunek, modyfikacje i klasy prestiżowe. Podręcznik umożliwia również wybranie firmy pod jakiej szyldem został wyprodukowany twój własny robot. Dodatek zwiera mnóstwo nowych maszyn, które może wykorzystać MG przeciwko graczom w wielu przygodach i kampaniach. Po za tym w podręczniku znajdziesz poradnik jak zbudować własnego droida.

Poniżej znajdziecie spis zawartości podręcznika, przez co będziecie wiedzieć, czy go zakupić, czy też nie. Książka swoją konstrukcją przypomina Starships of the Galaxy, oraz Threats of the Galaxy, co oznacza że tak jak i w poprzednich pozycjach, i w tej fani za najciekawszą część uznają zapewne Chapter 3, w którym dostaniemy dłuuuuugą listę droidów z różnych er galaktyki.


Zawartość "Scavenger's Guide to Droids".
KOMENTARZE (2)
Loading..