TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Nowa okładka

2009-12-11 16:54:48 forum WotC

Jakiś czas temu ukazaliśmy wam okładkę do najnowszego podręcznika do RPGów. Wszyscy niemal równomyślnie, skrytykowaliście ją negatywnie, z racji tego, że za dużo elementów na niej się znalazło. W internecie pojawiła się jednak poprawiona okładka, która powinna zadowolić każdego fana. Jej prostota, i przedstawienie dwóch postaci, które pasują do tytułu książki, jak ulał, za pewne przypadnie do gustu wielu osobom.

Galaktyka Gwiezdnych Wojen jest pełna zdrady, oraz intryg. Od machinacji Lorda Sidiousa i Bothańskiego Spynetu, do sekretnych wydziałów w grupach Rebeliantów i Imperium. Ten suplement daje graczom i mistrzom gry wszystko, czego potrzebują, by prowadzić rozgrywkę w świecie intryg.

Podręcznik zapewnia nowy ekwipunek i opcje postaci dla postaci lubiących wygrywać poprzez rozmowy, a w szczególności dla klasy Noble. Poza tym książka zawiera pomysły na przygody i kampanie pełne oszustw. W suplemencie pojawi się również nowa zasada dotycząca testów umiejętności.


Warto wspomnieć o tym, iż następny podręcznik (The Unknown Regions) będzie najprawdopodobniej ostatnią pozycją, jaką ujrzą miłośnicy D20, serwowanego przez Wizardów. Przynajmniej do końca sierpnia nie ma żadnych informacji o nowych podręcznikach, co może oznaczać że Wizardzi chcą oddać skończony produkt, ograniczony do 14-15 książek. Na oficjalnym forum trwają gorące dyskusje, w tej sprawie.
KOMENTARZE (9)
Loading..