TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Dwa nowe podręczniki

2010-01-22 21:56:55 forum WotC

19 stycznia swoją premierę, miał najprawdopodobniej ostatni podręcznik do D20 Saga Edition. Galaxy of Intrigue dotyczy w większości klasy Noble, dla której odblokowuje nowe talenty i atuty, które mają rozwinąć umiejętność Persuasion. Po za tym ułatwia Mistrzom Gry prowadzenie kampanii pełnych zdrad, przekupstwa i oszustw. Czyli to co senatorzy lubią najbardziej. Pełną zawartość książki możecie odnaleźć na tej stronie.

Galaktyka Gwiezdnych Wojen jest pełna zdrady, oraz intryg. Od machinacji Lorda Sidiousa i Bothańskiego Spynetu, do sekretnych wydziałów w grupach Rebeliantów i Imperium. Ten suplement daje graczom i mistrzom gry wszystko, czego potrzebują, by prowadzić rozgrywkę w świecie intryg.

Podręcznik zapewnia nowy ekwipunek i opcje postaci dla postaci lubiących wygrywać poprzez rozmowy, a w szczególności dla klasy Noble. Poza tym książka zawiera pomysły na przygody i kampanie pełne oszustw. W suplemencie pojawi się również nowa zasada dotycząca testów umiejętności.


To jednak nie koniec. W sieci pojawił się jeszcze jeden podręcznik, który można ściągnąć za darmo! Corporate Sector Sourcebook to podręcznik, który powstawał od maja 2008, do stycznia 2010 na forum Wizardów. Jest to w zasadzie zestaw statystyk różnych ras, postaci, broni i pojazdów, jednak po za tym, tak jak produkty licencjonowane, zawiera opisy lokacji, osób i historii Sektora Wspólnego. Zapraszamy do pobierania z tego miejsca, oraz komentowania podręcznika, pod tym mlinkiem na forum Wizardów.
KOMENTARZE (14)

RPG

Tydzień Sithów - Sithowie a RPG

2010-01-02 17:22:55RPG od dawna towarzyszą Sithowie. Od pierwszych edycji, kiedy to bohaterowie stawali do walki z Dadrthem Vaderem, poprzez kolejne dodatki walcząc z jego zbuntowanymi uczniami, by jeszcze później toczyć boje z Sithami Dartha Revana i Dartha Krayta.
Podręczniki RPG miały ogromny wpływ na tematy dotyczące Sithów, o czym mogliście się przekonać w newsie traktującym o książkach.

Z okazji tygodnia Sithów postanowiliśmy zaprezentować wam najgroźniejsze i najbardziej znane bestie Sithów, powstałe w naturalny sposób nasiąknięte Ciemną Stroną, lub też naładowane nią w wyniku mutacji alchemii Sithów. Możecie o nich poczytać, oraz przejrzeć ich statystyki w tym miejscu. Każda z tych bestii pojawiła się w podręczniku Jedi Academy Training Manual, zapraszamy do zakupu tego wspaniałego podręcznika gdzie znajdziecie więcej informacji o bestiach Sithów.

Poza tym zapraszamy do przejrzenia pojedynku Mistrza Yody i Dartha Sidiousa, którzy są jednymi z najpotężniejszych postaci pojawiających się w edycji Saga RPG. Pojedynek ukazuje alternatywny tok walki między dwoma mistrzami z części 3 Gwiezdnych Wojen. Jest on całkowicie losowy, a na wynik złożyły się statystyki obydwu postaci i szczęście w kościach. Aby przejrzeć walkę zapraszamy do tego miejsca.


Wszystkie atrakcje Tygodnia Sithów dostępne są tutaj.
KOMENTARZE (8)
Loading..