TWÓJ KOKPIT
0

RPG

The Unknown Regions - okładka

2010-02-06 12:10:27 Wizards

Niedawno ukazała się okładka ostatniego podręcznika, jaki ma się ukazać do edycji Saga Edition RPG. Jak widać przypomina w sposobie rysowania takie suplementy jak Jedi Academy Training Manual, czy też Scum and Villiany. Premiera nastąpi 20 kwietnia i będzie ostatnią rpg'ową rzeczą jaką wyda Wizards of the Coast. Istnieje jednak całkiem spore prawdopodobieństwo, że po zakończeniu kryzysu, będzie dalej starać się wykupić licencję.

Daleko od gigantycznych miast Coruscant, za najdalszymi światami Odległych Rubieży, leżą Nieznane Regiony. Obszar tajemniczych, nieoznakowanych światów. Jest to dom tajemniczych, obcych ras, złowieszczych łowców niewolników i pozostałości po antycznych kulturach, które przez wieki żył w izolacji od reszty Galaktyki.

Ten podręcznik zapewnia graczom i mistrzom gry wszystko czego potrzebują w prowadzeniu klasy SCOUT i opowiadaniu historii o eksploracji nieodkrytych terytoriów Galaktyki Star Wars.
Mistrzowie Gry mogą dzięki temu suplementowi przenieść swoje kampanie na zupełnie nowy poziom, lub też stworzyć zupełnie nowe, w której nacisk przekłada się na odkrywanie nieznanego.


KOMENTARZE (15)
Loading..