TWÓJ KOKPIT
0

RPG

"Beginner Game"

2012-09-18 16:58:34 FFG

Na oficjalnej stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games ukazała się zapowiedź kolejnego elementu nowej edycji RPG.

Zbierz przyjaciół i przygotuj się na przygodę w galaktyce Star Wars! Fantasy Flight Games ma przyjemność zapowiedzieć wydanie Star Wars®: Edge of the Empire™ Beginner Game, które jest idealnym startem do przygód w odległej galaktyce.

The Star Wars: Edge of the Empire Beginner Game zawiera kompletny samouczek. Przygotowane wcześniej, gotowe karty postaci ułatwiają poznanie zasad, a wyjątkowe kości i ekscytujący system narracyjny zamieniają każdy rzut w element historii. System ten zapewni wiele godzin przyjemności w opowiadaniu własnych opowieści w tej odległej galaktyce.


POZNAJ ZASADY

Skrócone i uproszczone zasady, które zostały zawarte w przygodzie pozwalają ci uczyć się poprzez zabawę. Wraz z drużyną zwiedzicie skąpane słońcem ulice małej mieściny na Tatooine, próbując zabezpieczyć swój statek. Z wieloma okazjami nie tylko do wymiany ognia, ale i słów z mieszkańcami. Przygoda uczy podstaw mechaniki Edge of the Empire poprzez przygodę.

Wrzucając graczy od razu do akcji "Ucieczka z Mos Shuuta" zaczyna się od niebezpiecznej ucieczki od bezwzględnych oprychów. Wraz z postępami wprowadzane są odpowiednie elementy systemu.

KARTY POSTACI ZAWIERAJĄCE WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

The Star Wars®: Edge of the Empire™ Beginner Game pzowala ci wybrać z pośród czterech przygotowanych postaci i przenieść się do gry. Wolisz Wookiee'ego najemnika, czy ludzkiego przemytnika? Droida kolonistę, czy Twi'lekańskiego łowcę nagród? wybór należy do ciebie, a wygodne kart zapewnią ci wszystko czego potrzebujesz.

Każda z ośmiostronnicowych zawiera tło postaci, wyjaśniające związek z przeciwnikiem drużyny Teemo the Huttem i innymi bohaterami. Poza tym znajdziecie odnośniki do podstaw mechaniki i mnóstwo opcji do rozwijania postaci w Mos Shuuta i kolejnych przygodach.

ZBUDUJ HISTORIĘ Z WYJĄTKOWYMI KOŚĆMI

System rzutów kośćmi zapewnia bogactwo opcji narracyjnych. Symbole dla sukcesu, porażki i komplikacji zostały przedstawione na każdej z kości. Nawet pomyślny test może pozostawić zagrożenie. Z drugiej strony nawet porażka może pozostawić sukces!

Poprzez system który sumuje wszystkie za i przeciw, mistrz gry i gracze szybko zbudują swoją pulę kości która wpłynie na głębię opowieści.


Póki co znana jest jedynie cena jaką nam przyjdzie zapłacić za przygodę,a wynosi ona 29,95$. Za tą kwotę otrzymamy:
 • Wprowadzenie do RPG i przykładowa sesja (4 strony),
 • Przygodę RPG (32 strony),
 • Podręcznik ze skróconymi zasadami (48 stron),
 • Cztery karty postaci,
 • Dwustronną mapę,
 • Trzydzieści pięć tokenów postaci,
 • Pięć tokenów pojazdów,
 • Czternaście specjalnych kości RPG,
 • Osiem tokenów przeznaczenia,


 • Aby całkowicie się cieszyć systemem i tak trzeba będzie kupić podręcznik "Edge of the Empire". Tutaj zasady są bardzo uproszczone w porównaniu do głównych. Osoby które zagrają w "Beginner Game" i główny produkt zauważą spore różnice między nimi.

  Temat na forum
  KOMENTARZE (6)
  Loading..