TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Poznajmy Simona Kinberga

2013-12-18 20:07:29 StarWars.com

Oficjalne wieści o "Rebels" zaczynają nabierać tempa; po Gregu Weismanie przyszedł czas na prezentację Simona Kinberga, jednego z producentów serialu. Z poniższego filmiku można się dowiedzieć, że Simon wyrósł na komiksach, jego ulubionym filmem jest "Imperium kontratakuje", a postacią - Han Solo. Wedle słów producenta, "Rebels" ma się zbliżać swym tonem do Oryginalnej Trylogii, ale z nowymi bohaterami i historiami. Poświęcił również kilka chwil, by powiedzieć o Inkwizytorze - Vader jest "największym czarnym charakterem w historii", a nowa postać będzie niejako serialową wersją Dartha - twórcy starali się, by był równie przerażający i "odczłowieczony", co on.

Swoją drogą, na Oficjalnej dodano już podstronę "Rebels" w dziale z filmikami (na razie nie działa), zapewne możemy więc spodziewać się większej ilości nowych materiałów zza kulis całkiem niedługo. Tymczasem zapraszamy do oglądania.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #3

2013-12-10 19:10:27 Różne

Disney powoli zaczyna rozkręcać biznes związany z "Rebels" - na dodanej jakiś czas temu podstronie serialu na oficjalnej witrynie Disney XD można zobaczyć galerię serialowych obrazków - na razie nie są one nowe, ale zapewne wkrótce pojawią się kolejne, być może niedługo zobaczymy też więcej filmików zza kulis. Link do witryny prawdopodobnie przekieruje Was na polską wersję, musicie więc przestawić ją na amerykańską w menu "Disney Online International" na dole strony.

W sieci pojawiła się też kolejna reklama telewizyjna, w której główną rolę odgrywa... Steve, rapująca lama. W przeciwieństwie do pierwszego spotu, nie dotyczy on wyłącznie "Rebels", ale fragment z "Ghostem" uciekającym przed myśliwcami TIE i niszczycielem można zobaczyć około 32. sekundy. Pod koniec pada informacja, że wymienione seriale będzie można zobaczyć w sobotnie poranki, ale w chwili obecnej - niemal rok przed premierą - ciężko uznać to za jednoznaczne potwierdzenie. Zapraszamy do oglądania.Jeśli pamiętacie plotkę jakoby jeden z bohaterów miał nazywać się Kanan - to wydaje się, że jest ona coraz bardziej prawdziwa. Fani na Twitterze zauważyli to miano wśród storyboardów widocznych w filmiku promocyjnym. Pod nim widnieje nazwa/imię, które można odczytać jako "Ezra". Oczywiście wszystko jest słabo widoczne i nie można mieć tu stuprocentowej pewności, ale spójrzcie na poniższy obrazek i oceńcie sami.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Rebelianci

Poznajmy Grega Weismana

2013-12-04 21:53:29 YouTube

Prace nad nowym serialem Disneya, Rebels idą pełną parą. Wiele już wiemy o tym, co zobaczymy na małym ekranie najprawdopodobniej w przyszłym roku, a co chwila pojawiają się coraz to nowsze informacje, plotki i grafiki. Wczoraj na oficjalnym profilu Star Wars na portalu YouTube pojawił się filmik przedstawiający postać producenta wykonawczego serialu, Grega Weismana. Oprócz informacji o samym Gregu możemy zobaczyć kilka nowych prac koncepcyjnych wykonanych do serialu i proces tworzenia animacji. Filmik można obejrzeć poniżej.Weisman w ostatnim numerze "Insidera" zdradził też drobny szczegół fabularny: wśród głównych bohaterów serialu znajdą się dwie silne kobiety, a różnorodność - jeśli chodzi o płeć i rasy - jest dla twórców ważna.

Temat na forum.
KOMENTARZE (4)
Loading..