TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #6 - UPDATE

2014-01-31 10:18:56 RóżneDzisiejszą porcję wieści o "Rebels" zaczynamy od wiadomości z naszego podwórka - na Facebooku Star Wars Artistic Team ujawniono polskie logo i tytuł serialu - Star Wars: Rebelianci. Teraz pozostaje nam czekać na ogłoszenie daty premiery w naszym kraju.

Od ostatniego newsa o bohaterach serialu przybyło trochę więcej informacji. Przede wszystkim, pojawiły się nowe pudełka zestawów LEGO "Phantom" i "Ghost", znowu za sprawą Toy Fair, tym razem w Norymberdze. Najbardziej zmienił się pilot "Phantoma" (prawdopodobnie Ezra), który teraz ma czarne włosy i zmodyfikowaną wersję hełmu szturmowca, co pasuje do informacji, które przekazało o nim Jedi News. Z opakowania "Ghosta" zniknął z kolei czerwonogłowy osobnik i pojawił się nowy, którego niestety słabo widać. Twi'lekanka (Hera) ma więcej detali, a w miejscu "Kalamarianina" widnieje zaciemniona figurka trzymająca niebieski miecz świetlny. Na trzecim zdjęciu możemy zobaczyć jak troje pilotów wygląda z bliska - jest tam człowiek z brązowymi włosami, Hera i osobnik niezidentyfikowanej rasy.W poniższym filmiku z targów możecie zobaczyć jak prezentowały się zestawy na żywo oraz jak wygląda Chopper zbudowany z klocków i "prawdziwy". W komentarzu na YouTubie autor podał, że figurki z zestawu "Ghost" to znani nam już Hera Syndulla i Kanan Jarrus oraz nowy - Zab Orrelios, choć być może pomylił imię "Zab" z "Zebem".Kilka dodatkowych słów znowu miało do powiedzenia Jedi News. Ich tajne źródło twierdzi, że w sierpniu zobaczymy materiały promocyjne (prawdopodobnie w formie krótkich filmików) o czterech głównych bohaterach "Rebels", a premiera serialu miałaby nastąpić na początku października. Na razie należy traktować tę informację jako plotkę. Z kolei Sam Witwer w krótkiej wypowiedzi dla SciFi Now ujawnił, że nie będzie grał Inkwizytora, ale jest możliwe, że kiedyś jeszcze usłyszymy jego głos.

UPDATE

Jedi News dotarło do lepszej jakości zdjęcia figurek LEGO. Widać na nim wyraźniej Zeba i Herę, natomiast postacią trzymającą miecz świetlny jest Kanan - na razie zaciemniony. Jak słusznie zauważył serwis, wygląd figurek może się jeszcze do letniej premiery bardzo zmienić.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (15)

Rebelianci

Znamy imiona bohaterów "Rebels"? - UPDATE #2

2014-01-27 21:02:55 Różne

Dziś byliśmy świadkami całego potoku plotek związanych z "Rebels", ale wszystko tak naprawdę zaczęło się parę dni temu, gdy serwis Yakface zwrócił uwagę na stronę niemieckiego sklepu z zabawkami, Toy Palace. W jego ofercie znalazły się figury znanego nam już Inkwizytora, Kanana (o którym pisaliśmy tu i tutaj), Ezry (tu i tu), a także produktu o nazwie "Green Stormtrooper" - "Zielony szturmowiec". Dodatkowo, Star Wars Underworld zamieściło poniższe zdjęcie - jest to kadr z filmiku promocyjnego "The Empire Returns", przedstawiający rysunek broni z podpisem: Proszę zauważyć: to są zatyczki, które przytwierdzają strzelbę do tyłu kostiumu Kallusa (...). O tym bohaterze na razie nie wiadomo nic więcej.Jeszcze więcej nowych informacji wyciekło dzisiaj, prawdopodobnie dzięki niedawno zakończonej imprezie London Toy Fair - najpierw za sprawą jednego z użytkowników YouTube'a, który wstawił na swój kanał zdjęcia wstępnej wersji pudełek dwóch zestawów LEGO - "Phantom" i "The Ghost", o których była mowa jakiś czas temu. Na pierwszym zdjęciu widać, że w zestawie znajdą się figurki droida R1-D1, którego ujawniono na Celebration oraz bohatera, który prawdopodobnie jest człowiekiem lub pochodzi z rasy blisko spokrewnionej. Na drugim można dostrzec, że figurki nie mają jeszcze twarzy, ich ręce nie pasują do koloru głowy, ale widać tam Twi'lekankę, Kalamarianina (?), szturmowca i bohatera o czerwonej głowie. Jeden z użytkowników forum Eurobricks twierdzi, że widział katalog klocków i w zestawie "Ghost" znajdowały się postacie Ezry Bridgera, Kannana Jarrusa, Hery Syndulli oraz szturmowca. Prawdopodobnie jego słowa są prawdą, ponieważ pod obrazkiem Twi'lekanki można dostrzec słabo widoczne imię Hera; mógł się natomiast mylić w kwestii Ezry, ponieważ na jego miejscu, wedle pierwotnych doniesień, miał znajdować się Zeb - nazwisko to widnieje pod podobizną Kalamarianina. Kannanem (teraz zapisane przez dwa "n") zatem byłby prawdopodobnie czerwonogłowy bohater.Dodatkowe informacje ma JediNews ze swojego tajemniczego źródła, lecz tu znajduje się już więcej spoilerów: (Spoiler):Rodzinę Hery "już spotkaliśmy i jeszcze możemy spotkać" - zapewne chodzi tu o jej przynależność do familii Syndullów, której przedstawicielem był znany z "The Clone Wars" Cham Syndulla - przywódca twi'lekańskiego ruchu oporu. Zeb będzie "zaufanym pomocnikiem", a jego zadaniem będzie obsługa działa. Informacje o Ezrze mogą być wiarygodne, zważywszy na ostatnie przesłanki na temat serialu: Bridger będzie kadetem-renegatem, który dowiaduje się o wrażliwości na Moc [w newsie napisano "their" - "ich", ale nie sprecyzowano kogo] dzięki holokronowi, którego znalezienie powierzył Inkwizytorowi Imperator. Ezra będzie ubierał się w zmodyfikowaną imperialną zbroję, a jego okrętem będzie "Phantom".(Koniec Spoilera)

Na razie Lucasfilm nie potwierdza ani nie dementuje żadnej z wyżej wymienionych pogłosek, lecz w trakcie pisania newsa pokazano na niemieckiej stronie Movie Pilot filmik z Dave'em Filonim, w którym twórca opowiada o nowym, tym razem potwierdzonym bohaterze "Rebels" - droidzie Chopperze. Jest on gderliwy i zawsze robi to, co sam chce, ale często ratuje bohaterów z opresji. Zbudowano go z części zapasowych, bo Rebelianci nie mogą sobie pozwolić na nowe. Producent, mówiąc o nim, wykorzystał analogię: jeśli Artoo to pies, to Chopper jest kotem. W zamieszczonym na stronie wywiadzie można też wyczytać, że na razie nie wiadomo jakie nawiązania do Epizodu VII pojawią się w serii, bo wszystko jest jeszcze w trakcie procesu produkcji. Film dostępny jest w powyższym linku (widać na nim dość zaawansowaną animację), a poniżej znajdują się zdjęcia nowego astromecha.UPDATE

SWU wstawiło dodatkowo niepotwierdzoną listę figurek od Hasbro. Prócz powtórzenia imion Ezra, Zeb i Kallus, znajduje się tam zestaw oznaczony jako "Rebels C-3PO & R2-D2", choć na razie nie wiadomo czy te dwa droidy również pojawią się w serialu. Warto zauważyć, że na Movie Pilot wstawiono grafikę porównującą Choppera z niebiesko-białym astromechem.

UPDATE #2 - 28.01.14.

Filmik w jakości HD został już udostępniony przez Lucasfilm, wraz z krótkim artykułem o Chopperze na Oficjalnej. Można w nim wyczytać, że astromech będzie miał desygnację C1-10P, a jego zadaniem będzie utrzymanie "Ghosta" na chodzie - będzie to możliwe dzięki wielu "unikatowym" modyfikacjom. W pokazie slajdów w artykule znajduje się również zdjęcie figurki droida od firmy Hasbro.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (14)

Rebelianci

Wywiad z Kinbergiem o "Rebels"

2014-01-24 18:12:07 Różne

Wczoraj na Entertainment Weekly zmieszczono wywiad z Simonem Kinbergiem, jednym z producentów nadchodzącego serialu "Rebels". Twórca opowiada między innymi jak nowa seria będzie różniła się od "The Clone Wars", jakie są główne inspiracje przy jej tworzeniu, a także zdradza kilka słów o postaciach. Zapraszamy do czytania.

A więc jak wpadliście na pomysł na serial?

Chcieli zrobić serial animowany, a ja kochałem "Clone Wars" [z Cartoon Network] i dorastałem z wieloma kreskówkami. A więc zaczęliśmy rozmawiać o tym, na jakim etapie gwiezdno-wojennej osi czasu mógłby się znaleźć. Naprawdę nic nie było określone z góry, to mógł być prequel, sequel, samodzielny świat. Dla nas główna sprawa to sposób, w jaki opowiadamy historię, która wzbogaca wszechświat, która odpowiada na pytania, które fani mają lub nie, ale która zasadniczo sprawia, że świat jest pełniejszy po obejrzeniu serialu. Dość szybko doszliśmy do wniosku, że pomimo iż Sojusz Rebeliantów był tak ważną częścią filmów, to nie wiedzieliśmy o jego początkach nic, prócz może tego, co da się wynieść z Sagi i "The Clone Wars". W kanonie nie było nic, co by się bardziej w to zagłębiało. Tak się zaczęło - opowiedzmy historię formacji bohaterów z oryginalnych filmów. I to ustawiło nas na osi czasu pomiędzy Epizodami III a IV. Nie chcieliśmy jednak być zbyt blisko "Nowej nadziei", aby nie stwarzać wrażenia powtarzalności, tylko tego, że ogląda się najwcześniejsze ziarna czegoś, co potem rozkwitło w pełną, rozwiniętą Rebelię.

Jak serial będzie się różnił wyglądem i atmosferą od "The Clone Wars"?

Będzie wyglądał całkiem inaczej. Intencją tego, co już widziałem, a jesteśmy już całkiem daleko, jest zrobienie tego tak, aby atmosfera była inna niż w TCW. W kwestii wzorca wizualnego sięgnęliśmy do Ralpha McQuarriego, który był oryginalnym artystą konceptualnym pierwszej trylogii. Jego kreska jest miększa, sztuka bardziej obrazowa, z większym poczuciem, że zostało to narysowane, a nie wygenerowane komputerowo. Pierwsze filmy miały jakość rękodzieła. Chcieliśmy, aby serial też to miał. Dodatkowo, w archiwach, w których George Lucas trzyma wszystkie obrazy i rekwizyty, jest mnóstwo dzieł McQuarriego, które nigdy nie zostały wykorzystane w filmach. Są takie miejsca, w których pojawiają się planety, pojazdy i stwory całkiem dosłownie wzięte z jego oryginalnych obrazów, które nie pokazały się w filmach, a które teraz trafią do serialu.

To fantastycznie. A co z różnicami w sposobie opowiadania? Jak mrocznie może być na Disney XD?

Rozmawialiśmy na ten temat. Ale świat, który tworzymy, jest imperialnym światem. Widzicie wpływy Imperium, szturmowców w całej galaktyce, poniżających i uciskających ludzi. Pod względem tematycznym i politycznym, serial zagląda w mroczne miejsca. Ale aby ustalić ton serii, sięgnęliśmy po wskazówki z oryginalnych filmów, w których była zabawa, przygody, zawadiackość, emocje i ustalona ekipa bohaterów ludzkich. Wszystkie wskazówki wzięliśmy z oryginalnych filmów. Oczywiście, że są drobne różnice w tonie "Nadziei", "Imperium" i "Jedi". Ale myślę, że najbliższym filmem, którego głosem przemawia serial, jest "Nowa nadzieja". A więc są takie miejsca, w których odkrywamy mroczniejsze historie z przeszłości, są takie miejsca, w których zobaczymy jak okrutne i wrogie może być Imperium, ale przez większą część jest to zabawna historia, w której główną rolę odgrywają postaci. Wracając znowu do wskazówek, "Rebels" jest może mniej polityczny od prequeli, a bardziej osobisty. Zaczyna się od kilku przedstawień postaci występujących w serialu, które poprzedzą serię. Napisałem dwa pierwsze odcinki, razem są jak godzinna opowieść, w której zapoznajemy się z głównymi bohaterami.Stworzyłeś nowego złoczyńcę, Inkwizytora, co sprawia, że jest taki wyjątkowy?

To była chyba najtrudniejsza część procesu. George oczywiście stworzył najlepszy czarny charakter naszych czasów. A więc spędziliśmy mnóstwo czasu na burzy mózgów i pracowaniu z artystami, aby stworzyć Inkwizytora. Widzieliście ten obrazek z nim. Chcieliśmy kogoś przerażającego, jak z dziecięcego koszmaru, ale nie kogoś zbyt obcego, zbyt potwornego. Z oczywistych powodów nie chcieliśmy, by miał hełm - porównanie [do Dartha Vadera]. Rozmawialiśmy o postaci, która byłaby chłodna i trzeźwo myśląca, potrafiąca wykorzystać zarówno słabe strony fizyczne ludzi, jak i psychiczne; która ma również specyficzną relację z Jedi i ich ścieżkami Mocy. Miałby być kimś, kogo ocaleni Jedi szczególnie by się bali.

Czy zawrzecie w serialu bohaterów z EU, jak na przykład admirała Thrawna, czy tylko z filmów i waszych własnych pomysłów?

Mamy bohaterów z najróżniejszych części uniwersum. Jednym z naszych niesamowitych źródeł jest Pablo Hidalgo, znany gwiezdno-wojenny geniusz, który chyba wie wszystko o każdym świecie, jaki powstał na potrzeby "Star Wars". A więc bardzo go wykorzystujemy, a on jest integralną częścią procesu twórczego. Powie na przykład, że jest taka fajna kantyna z komiksu z 1994 r., albo fajne stworzenie, które nie wszyscy znamy. Przynosi nam takie rzeczy. Albo my mu mówimy, że próbujemy stworzyć mięśniaka z fajną przeszłością, towarzyszącego czarnemu charakterowi. Czasami jest to postać lub planeta, o której nie wiemy. Czasami z easter egga takie coś przeradza się w cały odcinek.

Czy Darth Vader i Imperator są w serialu? A jeśli tak, to czy jest szansa, że zagrają ich oryginalni aktorzy?

Nie sądzę, by pozwolono mi odpowiedzieć na to pytanie. Mogę rzec, że tam, gdzie to możliwe, staramy się angażować oryginalnych aktorów.

A więc co jeszcze możesz powiedzieć nam o "Rebels", co fani chcieliby wiedzieć, a o czym możesz mówić?

Przyczyna, dla której chciałem to zrobić. Naprawdę poczułem, że mam szansę opowiedzieć nieopowiedzianą historię. Jestem fanem "The Clone Wars" i pewnych aspektów prequeli, ale to OT była powodem, dla których chciałem pracować przy filmach. Zawsze uwielbiałem historie o początkach postaci i całych organizacji. Gdybym miał opowiedzieć historię rewolucji amerykańskiej, to nie zacząłbym od najsłynniejszej bitwy, tylko od tego, jak czterech gości spotkało się w pokoju - pierwsza iskra wydaje się dramatyczna i fajna. To wielka część całej zabawy, te małe interesy za zamkniętymi drzwiami, pierwszy raz, gdy to widzicie, to możliwy bunt przeciwko Imperium.

Czy możesz powiedzieć jak wygląda wątek z buntowniczym incydentem, który rozpoczyna opowieść w pierwszym odcinku?

Um, będę tu mówił ogólnikami. Może mniej dlatego, że chcę być tajemniczy, a bardziej, ponieważ dla mnie to część zabawy - wiem, że to brzmi nostalgicznie, ale częścią frajdy przy oryginalnych filmach było to, że nie wiedziało się o nich za dużo. Powiem tak: gdy serial się zaczyna, Imperium jest u władzy, a incydentem jest to, że Imperium robi swoje złe, imperialne rzeczy, a nasi bohaterowie się spotykają.

Czy to znani bohaterowie?

W serialu jest wiele nowych postaci. Prequele koncentrowały się na pochodzeniu znanych bohaterów, ale w tym serialu jest wielu nowych. Główne postacie są nowe.

Możesz opisać kilka nowych?

Jeszcze nie!

Do licha!

Wkomponowany w tekst wywiadu obrazek Inkwizytora również pochodzi z Entertainment Weekly. Najbardziej uwagę zwraca na nim miecz świetlny, wyglądający jak połówka tego, który pokazano na Comic Conie. Hidalgo skomentował to w następujący sposób: Wszystko nabierze sensu, gdy już zobaczycie go w akcji.

Produkcja serialu nabiera tempa, a kolejne jej etapy można śledzić między innymi w piśmie "Star Wars Insider". W ostatnim numerze jedna z producentek, Athena Portillo, podała kilka skrótowych informacji o procesie twórczym: połowa scenariuszy z pierwszego sezonu już jest ukończona, zdubbingowano pięć odcinków, a do trzech powstają storyboardy. Dwa epizody są animowane, a w pierwszym powstaje oświetlenie. Dźwiękowcy pracują nad efektami, a motyw główny już skomponowano. Trzeba wziąć jednak poprawkę na to, że tekst powstał już jakiś czas przed ukazaniem się pisma w sklepach, dlatego praca z pewnością posunęła się dalej - animator Keith Kellogg napisał kilka dni temu, że właśnie zakończył pracę nad pierwszym odcinkiem.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (13)

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #5

2014-01-07 19:51:14 Różne

Oficjalnie bohaterów "Rebels" mamy poznać na przełomie wiosny i lata, ale już od jakiegoś czasu pojawiają się drobne przesłanki kim mogą oni być. Dzisiaj strona Groove Bricks opublikowała opisy dwóch zestawów LEGO, o których pisaliśmy ostatnio, a które ukażą się w lipcu. Choć do całej sprawy należy podchodzić z rezerwą, to w tekstach można wyczytać między innymi imiona dwóch nowych postaci:

Phantom - Dołącz do Rebelii przeciwko złemu Imperium Galaktycznemu w promie bojowym "Phantom" z ekscytującego serialu animowanego "Star Wars Rebels"! Umieść młodego bohatera Rebelii, Ezrę Bridgera w odczepianym kokpicie i włóż jego hełm kadeta i blaster do ładowni. Poleć "Phantomem" do bitwy ze złym Imperium Galaktycznym!

Ghost - Przygotuj się do bitwy z Imperium wraz z niesamowitym statkiem rebelianckich bohaterów, "Ghostem", z emocjonującego serialu animowanego, "Star Wars Rebels"! Utrzymaj kurs z minifigurkami w dwóch kokpitach i wyślij Zeb[a] na patrol w obracanej o 360 stopni [wieżyczce z działem - w opisie brak, przyp. tłum.]. Dołącz do bohaterów Rebelii na pokładzie "Ghosta"!

W tekście nic nie wskazuje na płeć Zeb[a], natomiast w opisie Ezry wyraźnie użyto zaimka "his". Zresztą, tą drugą postać fani wypatrzyli już jakiś czas temu wśród serialowych storyboardów. Jak słusznie zauważył Lightsaber Rattling, w "Gwiezdnych Wojnach" istnieje już postać o nazwisku Bridger - był nim Jedi Waldan Bridger, który zginął w czasie wojen klonów z rąk generała Grievousa, ale na chwilę obecną ciężko stwierdzić czy będą oni w jakikolwiek sposób powiązani. Strona uważa też, że "Phantom" może być myśliwcem "The Wolf", o którym kiedyś już pisaliśmy. Ostatnią rzeczą wartą dostrzeżenia są elementy, które będą wchodziły w skład zestawu "Ghost" - prócz całej masy uzbrojenia znajdzie się tam holokron. Co ciekawe, pracę koncepcyjną przedstawiającą taki sześcian można wypatrzeć w pierwszym filmie promującym serial.Skoro przy bohaterach jesteśmy, to jeden z fanów zapytał Grega Weismana o to, czy w serialu pokażą się postaci z EU, takie jak Mara Jade, Talon Karrde lub admirał Thrawn. Producent udzielił enigmatycznej odpowiedzi "Nie powiem". Może to nic nie znaczyć, ale nie jest to proste "nie" - na razie czekamy na oficjalne wieści. Na koniec zaś prezentujemy kolejną pracę koncepcyjną ze starwarsowego Tumbrla, narysowaną przez Kiliana Plunketta i przedstawiającą statek "Ghost".Zapraszamy do dyskusji na forum KOMENTARZE (13)

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #4 - UPDATE

2014-01-02 11:26:13 Różne

Z "Rebels" ostatnio jedyną oficjalną zapowiedzią była figurka Inkwizytora, na starwarsowym Tumbrlrze pokazała się z kolei praca koncepcyjna przedstawiająca planetę Lothal, którą możecie zobaczyć poniżej. Przechodząc zaś do plotek: do ekipy potencjalnych aktorów dołączył Tim Curry, tak przynajmniej twierdzi strona Screencrush. Odgrywał on rolę Palpatine'a w ostatnich odcinkach "The Clone Wars", a w "Rebels" miałby powtórzyć tę rolę.Ostatnio też nie tylko Hasbro miało coś do powiedzenia w sprawie serialu - węgierska strona LEGO Markabolt dotarła do nowych zestawów klocków, które ukażą się na półkach sklepowych latem tego roku. Wśród nich można znaleźć znanego nam już "Ghosta", a także dwa nowe zestawy, prawdopodobnie związane z "Rebels" - "Phantom" (zapewne nowy okręt) i "Jedi Felderítő Vadász", co można przetłumaczyć mniej więcej jako "Myśliwiec łowcy Jedi" (a więc najpewniej będzie to coś związanego z Inkwizytorem). W internecie zaczęły też krążyć zdjęcia wstępnych wersji niektórych zestawów - w rogu pierwszego z nich możecie dostrzec kawałek "Ghosta", na dole drugiego zaś znajduje się zestaw minifigurek o numerze 75051, co pasuje do zestawu "Łowcy Jedi". Owe minifigurki to ithoriański mistrz Jedi i dwa droidy, ale znajduje się tam też Jek 14 z serii "Kroniki Yody", trudno więc wyciągać jakiekolwiek wnioski.Na koniec niestety mniej przyjemna sprawa. Jakiś czas temu jeden z fanów zapytał na Twitterze Pabla Hidalga o kanoniczność początków Sojuszu Rebeliantów z "The Force Unleashed". Pablo odparł, że gra kanoniczna nie jest, lecz takie są odcinki o Onderonie z "The Clone Wars". Później dodał, że EU nie będzie wyrzucone do kosza, ale definicja kanonu się nie zmieniła: to, co na ekranie ma większy standard. Jako dowód, wstawił to zdjęcie z "The Essential Reader's Companion", w którym można także wyczytać, że historia z TFU miała poparcie Lucasa, ale w TCW przedstawił on swoją wersję. Tym niemniej, nie sposób nie zauważyć, że trzeba dość dużej gimnastyki wyobraźni, aby połączyć to, co zdarzyło się w TCW z początkami Sojuszu. Oto krótkie streszczenie dla tych, którzy nie oglądali tych odcinków: (Spoiler):Na Onderonie stary król zostaje obalony przez nowego, potajemnie wspieranego przez Separatystów. Rada Jedi nie chce się angażować, ponieważ to sprawa wewnętrzna, dlatego Anakin proponuje, aby wysłać na planetę po cichu grupę szkoleniowców, którzy trenowaliby mieszkańców. Tak się też dzieje, wśród rebeliantów ustala się struktura władzy, zdobywają oni zaufanie mieszkańców, atakują cele Separatystów, w końcu przekonują do siebie królewskie wojsko i dostają broń od Honda Ohnaki, wysłanego przez Skywalkera. Ostatecznie Dooku decyduje się na wycofanie armii z planety, nowy król zostaje zabity, stary przywrócony na tron, choć rebelianci nie wychodzą ze wszystkiego bez strat. Lux Bonteri zostaje nowym senatorem Onderonu i obiecuje, że planeta wróci do Republiki.(Koniec Spoilera) Jak widać, w historii tej pojawia się wątek rebelii, ale jest to opowieść zamknięta. Pozostaje nam zatem czekać jak ta kwestia zostanie ukazana w "Rebels".

UPDATE

Jedi News ma nowe informacje dotyczące zestawów LEGO i rzeczywiście "Jedi Felderítő Vadász" będzie myśliwcem Jeka z "The Yoda Chronicles". Zapewne za jakiś czas zobaczymy również nowe okręty z "Rebels".

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)
Loading..