TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #26 - UPDATE

2014-11-24 19:19:05 RóżnePonieważ przed nami przerwa, znowu zaczynamy sezon plotkowy związany z "Rebeliantami". Na początek dobre wieści: na Oficjalnej dostępnych jest pięć odcinków serialu, od "Iskry rebelii" (ze sceną z Vaderem) do "Breaking Ranks". Tym razem nie ma ograniczeń geograficznych, więc możemy je oglądać również w Polsce, ale tylko do 7 grudnia.

Ostatnio odzywali się trochę aktorzy, między innymi Keith Szarabajka, który gra w serialu Cikatra Vizaga. W wywiadzie dla The Wolfpack Podcast opowiada sporo o sobie (niemal na samym początku można posłuchać dość zabawnych prób wymówienia jego nazwiska przez gospodarzy podcastu), zdradza też, że brał udział w nagraniach do "The Old Republic", gdzie grał dziesiątki postaci. Jeśli chodzi o "Rebeliantów", pracuje on w tej chwili nad nowymi odcinkami. Mówiąc o Vizagu, powiedział, że stara się nadać mu akcent bałkański i bliskowschodni. Z kolei Freddie Prinze Jr. (Kanan) został zapytany w Full of Sith o relację Ezra - Sabine i bezskuteczne próby poderwania dziewczyny przez Bridgera. Aktor powiedział, że gdy już poznamy "Mando historię" Wren, to zrozumiemy, że w tym momencie swojego życia jest ona raczej aseksualna.Z kolei Jason Fry opowiedział w rozmowie dla Eleven Thirty Eight parę słów o swojej książce "Edge of the Galaxy" oraz o "Rebeliantach" w ogólności. Zapytany o rasizm Imperium odpowiedział, że rząd może nie otwarcie sprzeciwia się obcym, ale jest w nim sporo rasistów (zresztą, ta kwestia została potwierdzona w nowym kanonie w "Ilustrowanym przewodniku"). Natomiast, wedle niego, idea seksistowskiego Imperium całkowicie upadła. W kolejnej książce o Zare Leonisie, "Rebel in the Ranks" zobaczymy między innymi rozmowę chłopca z Inkwizytorem, której nie uświadczyliśmy na ekranie w odcinku "Breaking Ranks". Ciekawostka: pisarzowi zadano pytanie o imię Palpatine'a, Sheev. Odpowiedział, że nie podoba mu się ono (wedle niego wyglądało lepiej, gdyby zapisywano je inaczej, np. Sheive), ale ostatecznie pochodzi ono od George'a Lucasa.

UPDATE - 25.11.14

Na YouTubie ukazał się kolejny "Rebels Recon". Pada w nim pytanie czy ucieczki Kanana przed Inkwizytorem są spowodowane nieumiejętnościami pierwszego czy potęgą drugiego. Odpowiedź brzmi: to mieszanka obu, ale ważniejsze jest to, że Jarrus nigdy nie ukończył treningu, co będzie miało wpływ na dalsze losy postaci. Lecz co ważniejsze, pod koniec znajduje się zapowiedź styczniowego odcinka "Path of the Jedi".Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (0)

Rebelianci

"Star Wars: Rebels" #7 w USA

2014-11-24 10:05:39 Różne

Dziś wieczorem czasu amerykańskiego na stacji Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "Rebelianci", zatytułowany "Gathering Forces". Można go oglądać już od tygodnia w aplikacji WATCH Disney XD. Jak już pisaliśmy tutaj, to ostatni epizod w tym roku, a serial powróci 5 stycznia. Na razie nie wiadomo czy będzie dostępny tydzień wcześniej na WATCH. Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragment odcinka.

Aby ochronić imperialnego dezertera, Kanan i Ezra próbują rozproszyć nacierające siły wroga, co doprowadza do konfrontacji.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)

Rebelianci

"Star Wars: Rebelianci" 1x06 w Polsce

2014-11-21 09:48:19 Różne

Już jutro o 9:30 na kanale Disney XD Polska będzie można obejrzeć kolejny odcinek serialu "Star Wars: Rebelianci" - "Empire Day". Poniżej można zobaczyć polską reklamę i przeczytać opis.

Niestety, jeśli chodzi o odcinki w wersji angielskiej (i zapewne także w polskiej), czeka nas dość długa przerwa świąteczna, która potrwa do 5 stycznia. Co więcej, wyjaśniło się co miał na myśli Simon Kinberg, gdy mówił o 16 odcinkach pierwszego sezonu: z punktu widzenia produkcyjnego klipy przedpremierowe liczą się jako epizod pierwszy, "Iskra rebelii" jako drugi i trzeci. Zostaje więc trzynaście odcinków właściwego serialu, a to oznacza, że przed nami jeszcze sześć. Pierwszy sezon zakończy się więc prawdopodobnie na przełomie stycznia i lutego.

Uchodźca z Imperium poszukuje pomocy rebeliantów w celu opuszczenia planety z ważną informacją.W najnowszym "Rebels Recon" dotyczącym tego odcinka fan pyta czy fyrnocki, stwory z "Out of Darkness", są spokrewnione z mynockami. Odpowiedź brzmi, że biologicznie oczywiście nie, ale mają podobną nazwę. Więcej można przeczytać w przewodniku po odcinku.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)

Rebelianci

"Star Wars: Rebels" #6 w USA

2014-11-17 11:51:00 Różne

Dziś wieczorem czasu amerykańskiego na stacji Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "Rebelianci", zatytułowany "Empire Day". Można go oglądać już od tygodnia w aplikacji WATCH Disney XD, a jutro naszego czasu prawdopodobnie zostanie udostępniony kolejny epizod, "Gathering Forces". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragmenty odcinka.

Uchodźca z Imperium poszukuje pomocy rebeliantów w celu opuszczenia planety z ważną informacją.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Rebelianci

"Star Wars: Rebelianci" 1x05 w Polsce

2014-11-14 11:07:10 Różne

Już jutro o 9:30 na kanale Disney XD Polska będzie można obejrzeć kolejny odcinek serialu "Star Wars: Rebelianci" - "Out of Darkness". Poniżej można zobaczyć polską reklamę i przeczytać opis.

Podczas misji zaopatrzeniowej Hera i Sabine zostają uwięzione, lecz nie same, w pozornie opuszczonej placówce.A w "Rebels Recon" dotyczącym tego odcinka pada pytanie o pojawiające się w nim kryształy kyber i jakie plany ma dla nich Imperium. Pablo nie chce odpowiedzieć bezpośrednio, ale mówi o gigantycznym krysztale, promieniu laserowym i stacji kosmicznej, więc można się łatwo domyślić o co chodzi. Ten wątek pojawia się również w nieukończonych odcinkach wypuszczonych na Oficjalnej.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (5)

Rebelianci

"Star Wars: Rebels" #5 w USA

2014-11-10 12:03:15 Różne

Dziś wieczorem czasu amerykańskiego na stacji Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "Rebelianci", zatytułowany "Out of Darkness". Można go oglądać już od tygodnia w aplikacji WATCH Disney XD, a jutro naszego czasu prawdopodobnie zostanie udostępniony kolejny epizod, "Empire Day". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragmenty odcinka.

Podczas misji zaopatrzeniowej Hera i Sabine zostają uwięzione, lecz nie same, w pozornie opuszczonej placówce.

Ponadto ciekawego wywiadu udzielił Taylor Gray, odtwórca roli Ezry. Zdradził w nim, że będzie odcinek poświęcony zniknięciu rodziców Bridgera (co zgadza się z plotką); będzie również rozwijana jego relacja z Sabine. Ciekawa pogłoska pojawiła się też dzięki Jordanowi Maisonowi, dziennikarzowi serwisu Cinelinx: twierdzi on, że serial dostał już wstępne pozwolenie na trzeci sezon i na razie jest na etapie pomysłów. Na razie wiemy, że na pewno dostaniemy sezon drugi.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Rebelianci

"Star Wars: Rebelianci" 1x04 w Polsce

2014-11-07 12:38:14 Różne

Już jutro o 9:30 na kanale Disney XD Polska będzie można obejrzeć kolejny odcinek serialu "Star Wars: Rebelianci" - "Breaking Ranks". Poniżej można zobaczyć fragment i przeczytać opis.

Ezra zostaje wysłany do Akademii Imperialnej na Lothalu, aby wykraść dekoder. Do pomocy werbuje dwójkę kadetów.Przed nami również kolejny "Rebels Recon". W tej edycji pada pytanie o hologram Luminary - Hidalgo w dużej mierze powtarza to, co powiedział Filoni, ale dodaje też, że tak zaawansowane hologramy pojawiły się już w "The Clone Wars" przy okazji odcinków z Obi-Wanem jako Rako Hardeenem.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (12)

Rebelianci

"Star Wars: Rebels" #4 w USA

2014-11-03 08:50:46 Różne

Dziś wieczorem czasu amerykańskiego na stacji Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "Rebelianci", zatytułowany "Breaking Ranks". Można go oglądać już od tygodnia w aplikacji WATCH Disney XD, a jutro naszego czasu prawdopodobnie zostanie udostępniony kolejny epizod, "Out of Darkness". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragment odcinka.

Ezra zostaje wysłany do Akademii Imperialnej na Lothalu, aby wykraść dekoder. Do pomocy werbuje dwójkę kadetów.Ponadto, w Internecie zaczęło krążyć poniższe zdjęcie przedstawiające Inkwizytora w TIE - podobno pochodzi z klipu pokazanego podczas halloweenowego odcinka na ESPN, ale ów filmik jeszcze nie trafił do sieci. Pozostaje nam więc czekać na oficjalną premierę.

Co ciekawe, Leland zapowiedział, że w najbliższy piątek zostanie wyemitowana powtórka pierwszego odcinka, lecz nie na standardowym kanale, tylko na Disney Channel. Być może potwierdza to plotki mówiące o tym, że Disney szuka lepszego sposobu dystrybucji niż słabo dostępny XD. Wreszcie na koniec, tutaj możecie zobaczyć scenę z Vaderem w lepszej jakości (ale po hiszpańsku).Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (5)
Loading..