TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

"Star Wars: Rebelianci" 1x13 w Polsce

2015-04-24 09:51:00 Disney Polska

Już jutro o 9:30 na kanale Disney XD Polska będzie można obejrzeć ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu "Star Wars: Rebelianci" - "Galaktykę w ogniu". Poniżej można zobaczyć zwiastun i przeczytać opis. Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić za brak newsa w zeszłym tygodniu, ale nie otrzymaliśmy informacji prasowej i nie byliśmy pewni czy nastąpi emisja.

Rebelianci muszą przedostać się do imperialnej floty, znajdującej się nad Mustafar, aby uratować Kanana. Gdy siły Imperium coraz bardziej przytłaczają rebeliantów, drużyna otrzymuje pomoc od niespodziewanego sojusznika…

<


Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Rebelianci

Celebration Anaheim: Kolejny panel o "Rebeliantach"

2015-04-22 15:44:36 Różne

Co prawda Celebration dobiegło już końca, ale nie wszystko zostało powiedziane. Ostatniego dnia imprezy odbył się jeszcze jeden panel poświęcony serialowi "Rebelianci" (o pierwszym pisaliśmy tutaj), zatytułowany "Past, present and future". Jego głównymi gośćmi byli Dave Filoni i Henry Gilroy, który od drugiego sezonu dołączył do ekipy.

Na początku mówiono o genezie serialu - jak już było wielokrotnie mówione, główną inspiracją była "Drużyna A". Filoni co prawda wolał kontynuować "The Clone Wars", wrzucono go w "Rebeliantów" trochę wbrew jego woli. Gdyby mógł, chciałby zrobić serial "bez Mocy" - o pilotach, do tego o pilotach Imperium. W tym momencie Gilory powiedział, że na to trzeba będzie poczekać do 2017 r., a Dave odparł, by ten sobie nie żartował, bo ludzie wezmą to na poważnie.

Potem rozmowa przeszła na bohaterów. Mówiąc o Ezrze, Filoni zaznaczył, że chciał mieć kogoś podobnego do Luke'a, ale bez potężnego ojca. Bali się też, że gdy wprowadzą do serialu Ahsokę, to cała uwaga skupi się na niej, ale współpraca z Grupą Opowieści pomogła tego uniknąć. Nowy miecz i strój kobiety to nawiązanie do samurajów i Akiry Kurosawy, którego Lucas szczególnie cenił. Ponadto jej miecze są białe z ledwo widocznym odcieniem niebieskiego - a ponieważ w nowym kanonie kryształy nabierają koloru po kontakcie ze swoim użytkownikiem, to powinno dać do myślenia w jakim stanie mentalnym jest Tano. Następnie pokazano pierwszy filmik (zastrzeżono, że nie wszędzie animacja jest dokończona), w którym Ezra i Hondo próbują dogadać się z Azmoriganem. Choć Ohnaka nie stracił nic ze swojego specyficznego uroku, to czasy Imperium są dla niego niezbyt dobre, gdyż rząd poluje na piratów. Ich zadaniem jest więc odnalezienie się w nowej rzeczywistości - albo zabrać się za ciężką pracę, albo wspomagać rebeliantów.Tematem kolejnej wypowiedzi były B-wingi - wówczas jeszcze prototypy, w serialu poznamy ich genezę. W poniższym filmiku (pierwszy jest w lepszej jakości, ale krótszy; na drugim jest dłużej) nikt jeszcze nie wie jak nimi latać, dopiero Hera to odkrywa. Widoczny tam mały Kalamarianin nazywa się Quarrie (pisownia niepotwierdzona), oczywiście na cześć Ralpha McQuarriego. Głosu użycza mu Corey Burton. Poza tym duża część sezonu drugiego skupi się na sprawach wojskowych: gromadzeniu żołnierzy i sprzętu.

Kolejny filmik dotyczył klonów na emeryturze (znowu, w powyższym zbiorczym klipie jest nieco więcej), które wybierają się "na ryby" z Zebem jako przynętą - sam pomysł wziął się od dziadka Dave'a, dla którego wędkowanie było ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu. Filoni zażartował, że chciał wykonać ukłon w stronę starszych cosplayowców, dlatego zrobił w serialu sędziwe klony. Powróci Wolfpack, ponadto na filmiku widać, że Gregor jest nieco szurnięty - stan mentalny żołnierzy po wojnie będzie jednym z nowych wątków.W tym sezonie bohaterowie będą podróżować po wielu planetach. Był jeszcze czas na powiedzenie słówka o Sabine - jak było już wielokrotnie powtarzane, poznamy jej przeszłość, a fani mają być podobno zadowoleni ze sposobu przedstawienia Mandalorian. Ponadto będzie miała nową fryzurę i zbroję, bo w odcinku premierowym coś się stanie z pancerzem (jeśli czytaliście spoilery, to możecie się domyślić o co chodzi). Potem przyszedł czas na pytania od fanów. Po pierwsze: czy zobaczymy Hana i Chewiego? Odpowiedź brzmiała, że wszystko może się wydarzyć, ale na pewno nie tak prędko. Przy postaciach z TCW ekipa zawsze zastanawiała gdzie są różni bohaterowie i teraz też tak robią. Po drugie: czy zobaczymy komandosów Imperium polujących na klony? Tu odpowiedź brzmiała: nigdy nie wiadomo, Dave wspomniał również, że dodawanie nowych modeli jest ciężkie. I wreszcie po trzecie: czemu nikt nie wie kim jest Vader? Odpowiedź: bo wszyscy, których spotyka, giną. A na poważnie, to Imperium jest postrzegane przez większość galaktyki jako miejsce spokojne i stabilne, a przerażający osobnik w zbroi burzy ten wizerunek. Ponadto rząd kontroluje media i nie chciałby "reklamować", że ktoś taki jak Vader pracuje dla niego.

Ogłoszono też, że ten sezon, tak jak "The Clone Wars", będzie miał 22 odcinki, a dodatkowo możemy zobaczyć coś w lecie. Nie sprecyzowano co, ale prawdopodobnie chodzi o odcinek pilotowy drugiego sezonu.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)

Rebelianci

Celebration Anaheim: Opis początku drugiego sezonu "Rebeliantów"

2015-04-19 13:43:35 Różne

Wczoraj był wielki dzień dla "Rebeliantów" - dostaliśmy zwiastun drugiego sezonu, odbył się również panel poświęcony serialowi. Ale to nie koniec atrakcji: w nocy naszego czasu nastąpiła premiera pierwszego odcinka. Odcinka, a właściwie kolejnego godzinnego filmu, zatytułowanego "The Siege of Lothal". Dla szerszej publiczności zostanie udostępniony latem (nie podano konkretnej daty), natomiast właściwy sezon drugi zadebiutuje jesienią.

Ale zanim przejdziemy do opisu owego odcinka - po wczorajszym panelu odbyła się jeszcze konferencja prasowa, na której zdradzono dużo więcej. Relacjonował go między innymi Rebels Report. Po pierwsze, wyjaśniono parę nurtujących zagadnień ze zwiastuna: głosu Vaderowi użycza James Earl Jones (w wywiadzie dla IGN-u Filoni potwierdził zaś, że w Imperatora wciela się Sam Witwer). Twórcy jednak nie chcieli odpowiedzieć czy widoczni w zajawce nowi bohaterowie - mężczyzna i kobieta - to inkwizytorzy. Klony towarzyszące Reksowi to Wolffe i Gregor.

Filoni powiedział, że nie czuje żadnej presji w związku z tworzeniem serialu, ale Kinberg wyznał, że jest to jak dodawanie nowej zawartości do Biblii i trochę się boi. Zapytany o porównania Ezry do Alladyna Dave powiedział, że nie taka była intencja, bo tworząc go, myślał o aktorze Ralphie Macchio, ale dodał, że takie porównania tylko mu pochlebiają.

Na opowieść o przeszłości Kanana trzeba będzie trochę poczekać - dowiemy się więcej o naukach, które pobierał i jego motywacji. Prinze zasugerował też, że istnieje "specjalny bohater, który ma specjalną relację" z Jarrusem; zobaczymy też jak Jedi "poradzi sobie" z Reksem w kontekście tego jak stracił mistrzynię. Mają być też odniesienia do rodziców Ezry, zobaczymy jak chłopak dorasta, dostrzega i robi nowe rzeczy. Żaden z twórców nie chciał odpowiedzieć czy dowiemy się więcej o Lasatach (z ostatnich plotek wiemy, że niemal na pewno). Dostaniemy więcej informacji o Sabine i o tym, dlaczego jest zła na Imperium. Ogólnie rzecz biorąc, ponieważ w tym sezonie będzie więcej odcinków, to i będzie więcej czasu na eksplorację losów postaci. Jeśli chodzi zaś o innych bohaterów: fani Porkinsa będą musieli obejść się smakiem, bo nie ma go w serialu. Padło pytanie kto z Legends mógłby powrócić, ale tu odpowiedź nie była konkretna: "trzeba być ostrożnym kogo się sugeruje" i "nic nie jest ustalone na wieki". Dla Kinberga pytanie o biblijne znaczenia imion postaci było nowością, ale powiedział, że elementy tego są w oryginalnych filmach (na to Freddie zapytał czy Chopper jest ze Starego czy z Nowego Testamentu). Filoni dodał, że imiona mają wielkie znaczenie w "Gwiezdnych Wojnach" i "Bridger" ma symbolizować pomost ("bridge") pomiędzy prequelami a OT.

Jedną z lekcji, którą ma przekazać ten sezon, jest to, że dobrzy nie zawsze wygrywają, a motywem przewodnim - nowe wyzwania dla ich "jednostki rodzinnej". Nie wiadomo ile będzie sezonów, ale Dave ma już w głowie większy plan, który prowadzi do "Nowej nadziei".

Przyszła też pora na żarty: Steve Blum stwierdził, że w tajemnicy Zeb jest disneyowską księżniczką, a do tego poznamy jego umiejętności taneczne i kucharskie. Freddie dodał zaś, że jego żona, Sarah Michelle Gellar, grała Wookiee w pierwszym sezonie.

Jeśli chodzi zaś o sam opis odcinka: informacje zostały zebrane z forum TFN-u i oczywiście zawierają masę spoilerów; należy też wziąć pod uwagę, że takie opisy nie zawsze pokrywają się z właściwym epizodem i informacje niekoniecznie muszą być we właściwej kolejności.

(Spoiler):Zacznijmy od tego, że duża część zwiastuna to właśnie ów pierwszy odcinek. Rozpoczyna się on od chwili, gdy załoga "Ghosta" i mała ekipa rebeliantów (prawdopodobnie eskadra Feniks) atakują imperialny konwój i kradną zaopatrzenie. Kananowi jednak nie podoba się perspektywa walki u boku żołnierzy i w ogóle większa rebelia. W tym samym czasie Vader nakazuje Maketh Tui, by użyła wszelkich możliwych środków, aby znaleźć buntowników. Pani minister nie za bardzo podoba się kierunek, w którym to wszystko zmierza i kontaktuje się z rebeliantami z prośbą o ochronę w zamian za informacje o prawdziwym celu dla którego Imperium jest na Lothalu. Mówi też, że wie którzy z polityków popierają bunt. Rebelianci, choć niechętnie, zgadzają się na jej warunki.Ekipa ląduje na planecie i następuje komiczna scena, w której Kanan próbuje zaprzyjaźnić się ze szturmowcem, podczas gdy reszta przemyka w kierunku wahadłowca, którym Tua musi polecieć na spotkanie z Tarkinem (rozmowa ma dotyczyć jej oporów wobec stosowania twardych metod). Okazuje się jednak, że pojazd jest pułapką zastawioną przez Kallusa - maszyna wybucha i kobieta ginie. Po ekipę przylatuje Chopper, ale ich okręt zostaje zestrzelony, więc wszyscy chowają się w domu Ezry. Na miejsce docierają jednak szturmowcy, którzy wysadzają budynek, więc drużyna po raz kolejny ucieka, tym razem do fabryki. I tym razem jest to pułapka, bo czeka na nich Vader. Tutaj opinie o przedstawieniu lorda są podzielone: jeden z fanów twierdził, że nie ukazano go godnie, inny zaś, że "wymiatał". W opinii tego drugiego Darth się nawet nie starał: zranił Kanana w ramię i nieomal dopadł Ezrę. W tym samym czasie Sabine wysadza AT-ST, a Jedi odrzucają go Mocą w kierunku opadających szczątków. Vader jednak bez problemu wydostaje się spod nich. Wren bierze go na cel, lecz przeciwnik odbija bolty w jej kierunku, które trafiają w hełm (ale dziewczynie nic nie jest).

Ostatecznie udaje im się uciec na pokładzie wahadłowca i skontaktować z Landem, który zawiera jakiegoś rodzaju układ z Herą. Tymczasem Vader i Kallus doszczętnie niszczą Tarkintown jako karę za ofiarowanie schronienia rebeliantom w pewnym momencie. Ponadto na orbicie planety rozrzucają imperialne transpondery, aby okręty w górze miały problem z rozróżnieniem który to porwany statek. Jest on oczywiście namierzany i lord wkrótce pojawia się na orbicie w swoim TIE, niszczy eskadrę Feniks oraz rebeliancką jednostkę dowodzenia. "Ghost" próbuje kontratakować, lecz nie idzie to najlepiej, a na dokładkę do układu przybywają niszczyciele. Flota rebeliantów ucieka. Kanan i Ahsoka (przypuszczalnie dołączyła do nich na pokładzie) sondują Mocą dowódcę wrogich myśliwców, ponieważ wyczuwają, że jest silny. Oczy kobiety się rozszerzają, krzyczy "Nie!" i mdleje, natomiast Darth mówi: "Moja uczennica żyje". "Ghost" ucieka w odpowiedniej chwili, kierując się w stronę niszczycieli w taki sposób, że wiązka ściągająca nie trafia w niego, lecz w Vadera.

Gdy Tano dochodzi do siebie, kłamie, mówiąc, że nie zna tożsamości użytkownika Mocy. Nie jest jasne, czy pada to w tym momencie, ale ekipa "Ghosta" stwierdza, że dla bezpieczeństwa Lothalu lepiej będzie opuścić planetę. Vader rozmawia przez hologram z Palpatine'em i mówi mu o "uczennicy Anakina Skywalkera". Imperator sugeruje, że byłaby ona dobrą przynętą na innych Jedi, na co lord odpowiada "Na przykład Kenobiego?" Sheev mówi: "Jeśli jeszcze żyje" i każe mu wysłać (zapewne za Ahsoką) kolejnego inkwizytora, podczas gdy oni sami zajmą się wyciągnięciem buntowników z ukrycia.
(Koniec Spoilera)

Pozostaje nam zatem czekać na ogłoszenie daty premiery odcinka i inne wieści.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (21)

Rebelianci

Celebration Anaheim: Panel o serialu "Rebelianci"

2015-04-19 07:30:05

Trzeci dzień Celebration Anaheim rozpoczął się panelem poświęconym serialowi "Star Wars: Rebelianci". Pokazano podczas niego m.in. trailer drugiego sezonu, który możecie zobaczyć w tym miejscu. Poniżej mamy natomiast dla Was informacje, które usłyszeliśmy od twórców na samym panelu oraz konferencji prasowej. Wśród zaproszonych gości był Dave Filoni i Simon Kinberg oraz aktorzy podkładający głos pod serialowe postacie: Freddie Prinze Jr., Vanessa Marshall, Steve Blum, Taylor Gray, Tiya Sircar, Ashley Eckstein i Dee Bradley Baker.

  • Simon Kinberg, który uważa się za dużego fana Star Wars (na premierę "Imperium kontratakuje" czekał śpiąc w śpiworze pod kinem), podkreślał cały czas, że zależało mu na odtworzeniu klimatu oryginalnej trylogii. Dla niego to jest jak pisanie od nowa Biblii.
  • Relacja Ahsoki z Vaderem, to ile będzie wiedziała i jak będzie reagowała została wymyślona przez George'a Lucasa i omówiona przez Dave'a Filoniego z nim. W tej kwestii będą dokładnie odwzorowywać wizję Lucasa.
  • To w jaki sposób niektóre klony (Rex i jego towarzysze) wypowiedziały posłuszeństwo Imperium i wspomagają Ahsokę wynika z odcinków "The Clone Wars" w których Fives próbuje przekonać Rexa do tego co odkrył. Wg Dave'a prawda potrafi przezwyciężyć każde zaklęcie, stąd i Rex mógł się wyzwolić.
  • Potwierdzono, że James Earl Jones został zaangażowany do podłożenia głosu pod Dartha Vadera.
  • Wg Dave'a nigdy nie podchodzili do tego serialu jak do prostej produkcji dla dzieci. Chcieli trailerem nowych Rebeliantów wywołać takie samo poruszenie, jakie wywoła teaser "Przebudzenia Mocy".
  • Disney w żaden sposób nie wpływa na kształt serialu.
  • Freddie zapowiedział, że dużo się dowiemy w następnym sezonie na temat tego kim jest Kanan. Będzie on musiał również pogodzić się z tym, że musi współpracować z Rexem.
  • Dowiemy się też trochę więcej o tym co się stało z rodzicami Ezry oraz dlaczego Sabine nie lubi Imperium. Więcej odcinków da większe możliwości jeśli chodzi o pokazanie historii postaci. Każda z postaci, wg Dave'a, będzie musiała się zmierzyć ze swoją przeszłością.


Poniżej znajdziecie zdjęcie z panelu oraz grafiki pokazane podczas niego.


Dee Bradley Baker, Ashley Eckstein, Taylor Gray, Tiya Sircar, Steve Blum, Vanessa Marshall, Freddie Prinze Jr., Simon Kinberg i Dave Filoni oraz prowadący James Arnold Taylor
KOMENTARZE (11)

Rebelianci

Zwiastun drugiego sezonu "Star Wars: Rebels"

2015-04-18 21:10:48 Youtube

Celebration Anaheim z całą pewnością można nazwać imprezą zwiastunów - najpierw mieliśmy ten największy, z "Przebudzenia Mocy", potem z najnowszej odsłony "Battlefronta". "Rebelianci" nie są gorsi i do sieci właśnie trafiła ponad trzyminutowa zajawka drugiego sezonu. Została wyemitowana podczas panelu poświęconego serialowi - news o nim napiszą nasi wysłannicy, a tymczasem bez dalszych wstępów zapraszamy do oglądania.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (65)

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #31

2015-04-10 14:13:52 RóżneOstatnie tygodnie nie obfitowały w nowości, jeśli chodzi o "Rebeliantów". Zapewne jest to cisza przed burzą jaką będzie tegoroczne Celebration, które rozpocznie się już za niecały tydzień. Na imprezie odbędzie się premiera sezonu drugiego, jak się okazuje, "dwuczęściowa", czyli zapewne publiczność dostanie dwa odcinki. Przy okazji, we czwartek 16. odbędzie się panel o niewyświetlonych odcinkach "The Clone Wars". Dodatkowo na imprezie będzie miała miejsce premiera czterech odcinków stworzonych prostą animacją z aktu "Bad Batch", o którym pisaliśmy tutaj. Z pewną dozą ostrożności można założyć, że podobnie jak akt "Cristal Crisis on Utapau", ten też zostanie w jakiś sposób udostępniony szerszej publiczności. A poniżej zbieramy wszystkie ostatnie wywiady od ekipy "Rebelsów".

Freddie Prinze Junior i Taylor Gray udzielili wywiadu dla the WolfPack Podcast. Ten pierwszy zdradził, że Kanan będzie opowiadał o rozkazie 66 i ostatecznie się załamie, ponieważ ta chwila będzie dla niego bardzo emocjonalna. Jarrus raczej nie zna się z Ahsoką z powodu dzielącej ich różnicy wieku, ale oczywiście słyszał o niej. Z czarnych charakterów w drugim sezonie rzecz jasna nie zobaczymy tylko Vadera, bo on ma być kimś specjalnym; ekipa upewniła się, że zostanie ukazany właściwie, "a nie jak w »The Force Unleashed II«". Co ciekawe, aktor powiedział, że zawsze można "zmienić nie-kanon i uczynić go swoim własnym", czym zasugerował, że zobaczymy kogoś lub coś z Legends. Wątek ten rozwinął w rozmowie z Coffee with Kenobi i zdradził, że ekipa "Ghosta" wyniesie się z Lothalu, bo planeta przyciąga zbyt dużą uwagę Imperium. Pewna grupa osób - nie chciał powiedzieć konkretnie kto - pomoże im znaleźć nowy obóz. I podobno właśnie w tej grupie mają się znaleźć postaci inspirowane Legendami. Ponadto w tym sezonie będzie więcej easter eggów.

I w tym wywiadzie aktor powiedział o Vaderze, dość wyraźnie sugerując, że Kanan spotka się z lordem i przegra. Aktor dodał też, że Disney wcale nie jest wyłącznie wesoły, bo w jego filmach ginie sporo postaci i w tym sezonie ma się zrobić mroczniej, choć oczywiście będą odcinki śmieszniejsze, na przykład taki w stylu Landa i świnki-rozdymki. Drugi sezon ma być przede wszystkim opowieścią o przeszłości bohaterów: Kanan będzie odnosił się do Depy; historia Sabine, mało wyeksplorowana w pierwszym sezonie, podobno będzie wymagała od widza pewnego stopnia wiedzy ze świata "Gwiezdnych Wojen". Ta Zeba jest dość trudna - dowiemy się jak wielki ciężar ma na swoich barkach oraz dlaczego tak bardzo poniosło go podczas walki z Kallusem. O Herze nie chciał nic powiedzieć, bo stwierdził, że jej historia jest zbyt świetna, aby nawet dawać zarys.Filoni ostatnio sporo się wypowiadał, ale w większości podcastów powtarza to samo, dlatego zbieramy informacje z Rebel Force Radio. Przede wszystkim reżyser jeszcze raz zapewnił, że Ahsoka nie jest fundamentalna dla rebelii, bo najważniejsze są osoby pokroju Baila Organy czy Mon Mothmy. W planowanych odcinkach o Ahsoce z TCW było wiele scen akcji w stylu "Indiany Jonesa", ale na opowieść o niej będzie trzeba poczekać, tak samo jak fani musieli uzbroić się w cierpliwość, by zobaczyć scenę budowy miecza przez Luke'a. Dave wyjaśnił też dokładniej co miał na myśli mówiąc o aluzjach do pewnych wydarzeń, które będzie czynić Togrutanka - będzie to robić w taki sam sposób, w jaki Obi-Wan mówił o wojnach klonów w "Nowej nadziei".

Ahsley Eckstein wypowiedziała się dla Nerdist. Zdradziła, że pierwotnie nagrała wszystkie partie Fulcrum, ale gdy fani odkryli, że to ona, Filoni postanowił zatrudnić kogoś innego. Jeśli chodzi o Ahsokę w drugim sezonie, to będzie ona bardzo tajemniczą postacią, która wyrusza we własną podróż, aby znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, które ma. Ashley jeszcze nie wie, czy dowiemy się nieco o okresie pomiędzy TCW a "Rebels", ponieważ w chwili udzielania wywiadu trwały jeszcze nagrania. Tak samo nie umie odpowiedzieć na pytanie czy Tano wie o losie swojego mistrza, ale jest przekonana, że gdy się dowie, to się załamie, bo był dla niej bliski.

Z kolei Vanessa Marshall w rozmowie z Comicbook powiedziała, że ciekawie będzie spojrzeć na Herę i to, czego była świadkiem podczas wojen klonów, oraz na jej relację z ojcem, Chamem Syndullą. Chciałaby go zobaczyć "na żywo" i aby jej postać wróciła na Ryloth. Mówiąc o związku Twi'lekanki z Kananem, zdradziła, że dyskutowała z Weismanem na temat używania przez nią słów "love" i "dear" w stosunku do Jedi. Okazuje się, że słowa te w brytyjskim angielskim nie oznaczają koniecznie wielkich uczuć, a jedynie sympatię. Gdy Hera ich używa, to wedle Marshall tak naprawdę stara się zmanipulować mężczyznę. Wedle niej nie ma między nimi sentymentalnego romansu, choć przyznała, że gdy zobaczyła "The Machine in the Ghost", gdzie niemalże dochodzi do pocałunku pomiędzy postaciami (czego nie było w scenariuszu), to się zdziwiła. Zgodziła się również ze stwierdzeniem dziennikarza, że o ile Jarrus jest jak główny wokalista zespołu, o tyle Syndulla na "Ghoście" jest bardziej jak gitarzystka, która pisze wszystkie piosenki, innymi słowy odpowiada za wszystko, ale nie wychodzi na pierwszy ogień.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)

Rebelianci

"Star Wars: Rebelianci" 1x11 w Polsce

2015-04-10 09:17:50 Disnay Polska

Już jutro o 9:30 na kanale Disney XD Polska będzie można obejrzeć kolejny odcinek serialu "Star Wars: Rebelianci" - "Wezwanie". Poniżej można zobaczyć fragmenty odcinków i przeczytać opis.

Grand Moff Tarkin przybywa na Lothal, aby ocenić dokonania Aresko, Grinta, Kallusa i Inkwizytora w tłumieniu działań powstańczych na planecie. Kiedy rebelianci próbują przechwycić imperialną sieć komunikacyjną, aby przekazać wiadomość mieszkańcom Lothal, obecność Kanana przykuwa uwagę Inkwizytora.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (10)

Rebelianci

"Star Wars: Rebelianci" 1x10 w Polsce

2015-04-03 15:13:42 Disney Polska

Już jutro o 9:30 na kanale Disney XD Polska będzie można obejrzeć kolejny odcinek serialu "Star Wars: Rebelianci" - "Wizję nadziei". Poniżej można zobaczyć fragmenty odcinków i przeczytać opis.

W zakodowanej transmisji Gall Trayvis zapowiada wizytę na Lothal w celu zyskania poparcia w walce z Imperium. Kiedy rebelianci zdają sobie sprawę, że Gall ściągnie na siebie żołnierzy Imperium, próbują go ratować – odkrywają jednak wtedy straszliwą prawdę.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (38)
Loading..