TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

"Rebelianci" 2x18 w Polsce

2016-05-27 09:38:18 YouTube

Już jutro o 9:30 na kanale Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek drugiego sezonu serialu "Rebelianci" zatytułowany "The Mystery of Chopper Base". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragment.

Kanan, Ezra i Ahsoka wyruszają, aby odkryć tajemnicę Vadera, a w tym samym czasie reszta rebeliantów poszukuje sposobu na odparcie drapieżników, które zajmują planetę.Ukazała się jeszcze krótka reklama dwóch ostatnich odcinków, które zadebiutują w przyszłą sobotę.A ponadto Dave Filoni wystąpił w ostatnim tygodniu w National Center for Women and Information Technology, w którym opowiadał o roli kobiet w Sadze - w szczególności Lei, Ahsoki i Rey, choć nie pominął też innych pań, które go inspirowały, takich jak Eowina z "Władcy pierścieni".Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)

Rebelianci

Magazyn "Rebels" #11

2016-05-25 18:26:58 KioskW kioskach w całej Polsce można już znaleźć jedenasty numer magazynu "Star Wars: Rebelianci".

Star Wars Rebelianci 3/2016

Komiks z tego numeru przedstawia wspólną wyprawę Kanana i Zeba w poszukiwaniu sekretów Sienara. W piśmie poczytamy też o Artoo i AT-TE klonów. Do tego standardowo możemy rozwiązać rebusy i łamigłówki. Niestety tym razem prezenty to roboramię Choppera i miotacz dysków w kształcie miecza - zabawki, które pojawiły się u początków pisma. Ale może być to dobra okazja do uzupełnienia kolekcji, jeśli ktoś ich nie ma. Cena to jak jak zwykle 9,99 zł, a objętość wynosi 32 strony.

Kolejny numer za dwa miesiące, czyli 19 lipca. Mamy z nim otrzymać frisbee i automatyczny trójstrzałowiec.
KOMENTARZE (5)

Rebelianci

"Rebelianci" 2x17 w Polsce

2016-05-20 14:43:22 Różne

Już jutro o 9:30 na kanale Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek drugiego sezonu serialu "Rebelianci" zatytułowany "The Forgotten Droid". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragment.

Gdy Chopper zostaje pozostawiony w imperialnej placówce, tworzy niespodziewaną więź z droidem wroga i odkrywa miejsce na bazę rebeliantów.Ponadto Disney XD ma konkurs związany z serialem, w którym nagroda jest nie byle jaka, bo jest nią wyjazd na Celebration do Londynu. Aby wziąć udział, wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Czas mamy do trzydziestego maja.

W ostatnich dniach pojawiła się jedna plotka: dziennikarz Gamen Guide twierdzi, jakoby (Spoiler):Ahsoka miała wrócić w trzecim sezonie(Koniec Spoilera). Autor nie podaje jednak konkretnych źródeł, więc jest mocno prawdopodobne, że to zwykła kaczka dziennikarska.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)

Rebelianci

"Rebelianci" 2x16 w Polsce

2016-05-13 07:40:35 YouTube

Już jutro o 9:30 na kanale Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek drugiego sezonu serialu "Rebelianci" zatytułowany "Shroud of Darkness". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragment.

Kanan, Ezra i Ahsoka wracają do świątyni Jedi na Lothalu w poszukiwaniu odpowiedzi od Yody na temat tego, w jaki sposób inkwizytorzy są w stanie ciągle namierzać rebeliantów.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Rebelianci

"Rebelianci" 2x15 w Polsce

2016-05-06 05:22:46 Różne

Już jutro o 9:30 na kanale Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek drugiego sezonu serialu "Rebelianci" zatytułowany "The Honorable Ones". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragment.

Po nieudanej imperialnej zasadzce na rebeliantów, Zeb i agent Kallus gubią się na lodowym księżycu. Ponieważ Kallus został ranny podczas lądowania kapsuły ratunkowej, musi współpracować z Orreliosem, aby wspólnie przetrwać trudne warunki pogodowe.Na Dzień "Gwiezdnych Wojen" Filoni przesłał na swoim Twitterze dwa obrazki zdradzające czego możemy się spodziewać w trzecim sezonie. Na pierwszym widać Reksa w hełmie bardziej przypominającym ten z czasów wojen klonów, a w tle można dostrzec zielone ostrze miecza - być może to, o którym pisaliśmy tutaj. Na drugim widnieje prawdopodobnie jakaś część zbroi, może naramiennik, z mandaloriańskimi oczami jaig (podobne miał Rex na swym hełmie).Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (12)
Loading..