TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Zapowiedź drugiego sezonu "Rebeliantów" na DVD i blu-ray

2016-06-18 09:00:29 Starwars.comW końcu mamy oficjalne wieści o "Rebeliantach", choć jeszcze nie o sezonie trzecim, a drugim. Na Oficjalnej ukazała się zapowiedź ostatniej serii na DVD i blu-ray. Trafi ona na amerykańskie półki sklepowe 30 sierpnia. Wedle Amazona boks blu-ray ma kosztować 45,99$, a DVD 39,99$ (choć zapewne są to mocno zawyżone ceny wstępne). Poniżej informacja o dodatkach i specyfikacja techniczna.

Blu-ray
  • From Apprentice to Adversary: Vader vs. Ahsoka - będzie to filmik, w którym reżyser Dave Filoni opowie o tytułowym pojedynku pomiędzy dawnymi przyjaciółmi.

  • Wszystkie dodatki z DVD.

DVD
  • Connecting the Galaxy: Rebels Season Two - dokument o aluzjach, odniesieniach i easter eggach oraz o tym, jak "Rebelianci" łączą się z szerszym uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

  • Rebels Recon - czyli dobrze nam znane, krótkie filmy o każdym odcinku.

Specyfikacja techniczna
  • Liczba dysków: 3 (blu-ray), 4 (DVD).

  • Czas trwania: około 485 minut (nie licząc dodatków).

  • Obraz: 1:78 szerokoekranowy.

  • Dźwięk: 5.1 Dolby Digital.

  • Dubbing/napisy: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański.
Pozostaje nam czekać na wieści w sprawie polskiego wydania.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (19)

Rebelianci

"Rebelianci" 2x19 w Polsce

2016-06-03 08:37:26 Różne

Już jutro o 9:30 na kanale Disney XD zostanie wyemitowany finałowy, podwójny odcinek drugiego sezonu serialu "Rebelianci" zatytułowany "Zmierzch padawana". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragment.

Po uzyskaniu informacji o Sithach, Kanan, Ezra i Ahsoka toczą bitwę z inkwizytorami z pomocą nowego sojusznika, lecz tracą przewagę, gdy przybywa Vader.Disney XD wstawił jeszcze krótki film, w którym prezentuje śmieszne sceny z serialu.W końcu zaczyna coś się pojawiać w temacie sezonu trzeciego. Po pierwsze i najważniejsze, oficjalnie potwierdzono, że na Celebration London odbędzie się premiera pierwszych dwóch odcinków następnej serii. Zapewne wtedy też dostaniemy zwiastun. Po drugie, Dave Filoni, który lubi sypnąć okruszek informacji tu i tam, wstawił na swojego Twittera zdjęcie grzbietu starwarsowej książki, podpisując je słowami Ahsoki: "Zawsze jest ziarno prawdy w legendach". Fani szybko zidentyfikowali powieść jako "Dziedzica Imperium" Timonthy'ego Zahna, jedną z najpopularniejszych pozycji w Legendach. Czy jest to potwierdzenie plotki o tym, jakoby jeden z bohaterów "Dziedzica" miał zadebiutować w serialu? Przekonamy się już za miesiąc z kawałkiem, gdy rozpocznie się impreza w Londynie.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (13)
Loading..