Ruch Oporu

„Ruch Oporu” #13 w USA

Różne
10

Już jutro w Stanach na Disney XD i Disney NOW zadebiutuje kolejny, trzynasty już odcinek serialu „Ruch Oporu”, zatytułowany „Dangerous Business”.Poniżej fragment, a obrazki można pooglądać na Disney ABC Press.

Kaz zajmuje się nabywaniem towarów dla Orki i Fliksa w zamian za części i wdaje się w konflikt z podejrzanym klientem rasy obcej, który jest w zmowie z Najwyższym Porządkiem.Wraz z poprzednim odcinkiem powróciły oba cykliczne dokumenty towarzyszące serialowi. „Bucket List” zostało przeniesione na kanał Star Wars Kids i teraz można w nim usłyszeć głos narratorki, którą jest Andi Gutierrez.Z kolei w „Resitance Rewind” możemy dowiedzieć się sporo na temat Neeku, a co nie było powiedziane bezpośrednio w odcinku. Pochodzi on z rodziny, która od bardzo dawna zajmowała się wypasaniem banth. W swoim plemieniu był jednak swego rodzaju „genialnym dzieckiem”, z pasją do mechaniki. Josh Brener bardzo lubi go grać, bo Nikto wnosi wiele pozytywnych emocji. Vozo jest wedle niego po części małym braciszkiem, po części cheerleaderką zespołu.Na stronie TV Maze możemy odszukać tytuły epizodów na luty. Jeśli wierzyć stronie, po tym miesiącu czeka nas spora przerwa, bo odcinek dziewiętnasty zobaczymy dopiero 17 marca.

  • 1x15 - „The First Order Order Occupation” („Najwyższy Porządek okupuje”) - 3 lutego.

  • 1x16 - „The New Trooper” („Nowy żołnierz”) - 10 lutego.

  • 1x17 - „The Core Problem” („Bazowy problem”) - 17 lutego.

  • 1x18 - „The Disappeared” („Zaginieni”) - 24 lutego. Tu warto zwrócić uwagę, że taki sam tytuł nosiła dylogia o przygodach Jar Jara i Mace'a Windu w TCW.

Ostatnio krótkiej wypowiedzi na temat serialu udzielił producent wykonawczy Justin Ridge. Przyznał on, że serial ma „lżejszy” ton, bardziej odpowiedni dla dzieci, ale to nie oznacza, że ekipa chce wykluczyć starszych fanów. Pragnie ona pozostać wierna duchowi Sagi.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Ruch Oporu” #12 w USA

Różne
6

Już jutro w Stanach na Disney XD i Disney NOW zadebiutuje kolejny, dwunasty już odcinek serialu „Ruch Oporu”, zatytułowany „Bibo”. Fragmentu epizodu niestety nie ma, ale za to będzie to dobry moment, by przypomnieć sobie zwiastun, który zadebiutował kilka dni temu. Obrazki można pooglądać na Disney ABC Press.

Neeku przygarnia dziwne stworzenie morskie i dostaje więcej niż to, na co się pisał, gdy sprowadza ono chaos na platformę.Skoro o zwiastunie mowa, to niejaki Trailer Dude (pod tym pseudonimem zapewne ukrywa się edytor Kevin Yost) opublikował zdjęcie pokazujące jak bardzo złożona jest owa zajawka.Jest też kolejna dobra wiadomość: do ekipy scenarzystów od drugiej połowy sezonu (i dalej w drugim) znajdzie się Steven Melching, weteran starwarsowej animacji. Napisał między innymi pierwsze odcinki TCW, akt o niewolnikach z Kadavo, a także bardzo dobrze przyjęte epizody „Rebeliantów”, między innymi „Twilight of the Apprentice” oraz finał czwartego sezonu.Zapraszamy do dyskusji na forum.

Zwiastun drugiej połowy pierwszego sezonu „Ruchu Oporu”

Różne
21

Tracy Cannobbio obiecała nam, że w tym tygodniu pojawią się wieści z „Ruchu Oporu”, no i słowa dotrzymała. Serial powraca wraz z drugą połową odcinków w najbliższą niedzielę, a zatem przyszedł najwyższy czas na zwiastun, który zdradza całkiem sporo z tego, co czeka nas w najbliższych tygodniach - między innymi debiut pewnego bohatera z „Przebudzenia Mocy”.Jakby tego było mało, to oficjalnie potwierdzono, że Disney Channel zamówił drugi sezon serialu. Jego premiera przewidziana jest na jesień bieżącego roku. Biorąc pod uwagę wskazówki dotyczące linii czasu - a konkretnie to, że ewidentne jest już, że „Ruch Oporu” pokryje się z Epizodem VII - możemy domniemywać, że kolejna seria w jakiś sposób połączy się z dziewiątą częścią Sagi.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

Krótka reklama drugiej połowy sezonu „Ruchu Oporu”

Różne
11

Na nowe odcinki „Ruchu Oporu” przyjdzie nam czekać jeszcze nieco ponad tydzień, ale dzięki znalezionej przez naszych forumowiczów zajawce już teraz możemy zobaczyć krótką zapowiedź tego, co nas czeka w najnowszych epizodach. Bez zbędnych wstępów zapraszamy do oglądania.Podczas twitterowej rozmowy Tracy Cannobbio potwierdziła też, że wkrótce czeka nas więcej newsów, a Matt Martin napomknął o trailerze. Biorąc pod uwagę fakt, że kolejny odcinek debiutuje trzynastego stycznia, to zapewne możemy się go spodziewać w przyszłym tygodniu.Zapraszamy do dyskusji na forum.

Krótkie odcinki z „Ruchu Oporu” - partia czwarta

YouTube
6

Przed nami nieco spóźnione przez Sylwestra ostatnie trzy z serii dwunastu krótkich odcinków z „Ruchu Oporu”. Jak już wiemy, pełne epizody powrócą za niecałe dwa tygodnie, czyli 13 stycznia. A tymczasem zapraszamy do oglądania.

„Sixty Seconds to Destruction” to krótka opowieść o tym, jak Asy uratowały statek przed rozbiciem się na Kolosie. Odcinek jest szczególnie ciekawy ze względu na to, że część postaci odzywa się tam po raz pierwszy.W „Buggle's Day Out” Kazuda ma kłopoty z ulubieńcem Torry...... a w „The Rematch” po raz kolejny z „Fireball”.Zapraszamy do dyskusji na forum.

Trzeci krótki odcinek z „Ruchu Oporu” [Aktualizacja]

Różne
6

W tym tygodniu mamy kolejną partię krótkich odcinków z „Resistance” - a właściwie tylko jeden, ale za to nieco dłuższy. Możemy w nim prześledzić historię poszukiwań hełmu Bucketa.Na stronie Disney ABC Press ukazały się już tytuły i opisy odcinków na nowy rok. Wygląda na to, że serial powróci 13 stycznia, czyli w drugą niedzielę miesiąca.

  • 1x12 - „Bibo” - 13.01.19 - Neeku adoptuje dziwne stworzenie morskie i dostaje więcej niż to na co się pisał, gdy sprowadza ono chaos na platformę. W tym odcinku powraca Elijah Wood jako Jace Rucklin.

  • 1x13 (nie wiedzieć czemu strona podaje to jako odcinek czternasty) - „Dangerous Business” („Niebezpieczny interes”) - 20.01.19 - Kaz zajmuje się nabywaniem towarów dla Orki i Fliksa w zamian za części i wdaje się w konflikt z podejrzanym klientem rasy obcej, który jest w zmowie z Najwyższym Porządkiem.

  • 1x14 (tu znowu: piętnasty) - „The Doza Dilemma” („Dylemat Dozy”) - 27.01.19 - Synara układa sobie życie na platformie, lecz jej piraccy kamraci mają dla niej inne plany.

Aktualizacja

Na kanale pokazały się dwa kolejne epizody. W „Unmotivated” Orka i Flix próbują naprawić motywator droida Hype'a Fazona.W „The Need for Speed” obserwujemy ostrą rywalizację pomiędzy Torrą a Hype'em podczas wyścigu.Zapraszamy do dyskusji na forum.

Krótkie odcinki z „Ruchu Oporu” - partia druga

Różne
4

Przed nami druga seria krótkich odcinków z serialu „Ruch Oporu”, które mają nam umilić oczekiwanie na drugą połowę sezonu, którego powrót przewidziany jest na styczeń.

W „When Thieves Drop By” możemy się przekonać jak Orka i Flix radzą sobie ze złodziejami.W „Treasure Chest” sprzedawcy znajdują skrzynię ze skarbami... choć niekoniecznie takimi, jakie by chcieli.„GL-N” to, jak głosi tytuł, historyjka o droidzie Orki i Fliksa.Nawiasem mówiąc, wygląda na to, że emisja epizodów w wersji polskiej została na razie wstrzymana. Pierwotnie „Station Theta Black” miał być wyświetlany w poprzednią sobotę, lecz się z tego wycofano. Jak na razie będziemy raczeni powtórkami. A skoro tak, to wstawiamy tu ostatni odcinek „Resistance Rewind”, w którym poruszany jest temat Ruchu Oporu Był on w owym czasie już w pełni ukształtowaną organizacją. Wszyscy jego członkowie spodziewają się ataku na wielką skalę, lecz Leia nie ma wielkiego poparcia. Dlatego też tak bardzo zależy jej na wszelkich informacjach, nawet ich strzępkach. Dowody, które przyniósł jej Kazuda, stanowią potwierdzenie, że Najwyższy Porządek szykuje coś niedobrego.I jeszcze mała ciekawostka: w ostatnim odcinku po raz pierwszy usłyszeliśmy księżniczkę Leię... która nie przemawia głosem pierwotnie planowanej aktorki, Rachel Butery. Ma to prawdopodobnie związek z jej kontrowersyjnym filmikiem i aferą, która się rozpętała kilka miesięcy temu. Pani generał jak do tej pory nie miałą kwestii mówionych, co zapewne pozwoliło dokonać szybko nowych nagrać. Organa przemawia teraz głosem Carolyn Hennesy, która wcieliła się już w nią w „LEGO: All-Stars”. Disney nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie, co zapewne oznacza, że próbuje ją wyciszyć.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

Krótkie odcinki z „Ruchu Oporu”

Różne
2

Jak już wiemy, w tym roku zaprezentowano nam wszystkie odcinki serialu „Star Wars: Ruch Oporu”; ostatni w wersji polskiej czeka na nas w tę sobotę. Jednak jest coś, co umili nam oczekiwanie na drugą połowę sezonu. Lucasfilm rozesłał informację prasową zgodnie z którą odcinki powrócą w styczniu, jednak w grudniu będziemy mogli obejrzeć dwanaście krótkich epizodów ukazujących chwile z życia załogi Fireball i asów. Pierwsze trzy z nich zadebiutowały wczoraj.

W „The Search for Kaz” BB-8 poszukuje naszego głównego bohatera... i nieco się przy tym męczy.W „Dart and Cover” możemy zobaczyć jak ekipa spędza wolny czas, grając w rzutki.„Neeku's Reward” to historyjka o nagrodzie, jaką dostał Neeku za ciężką pracę... oraz o kłopotach, które sprowadziła.Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Ruch Oporu” 1x10 w Polsce i #11 w USA

Różne
5

W ten weekend czekają nas kolejne odcinki serialu „Ruch Oporu”. W Polsce zadebiutuje „Secrets and Holograms” w sobotę o godzinie 9:29. Powtórki o 17:00 i w niedzielę o 7:00 i 22:00.

Zdeterminowany odkryć prawdę o kapitanie Dozie, Kaz wyrusza na przygodę wraz z Torrą, by dowiedzieć się o wieży więcej, niż się oboje spodziewali.W Stanach w niedzielę będzie miał swą premierę odcinek „Station Theta Black” i będzie to ostatni epizod w tym roku. Na razie nie ma wieści kiedy możemy spodziewać się powrotu serialu. Poniżej fragment, a obrazki można zobaczyć na Jedi News.

Gdy Poe i Kaz odkrywają starą placówkę górniczą Najwyższego Porządku, BB-8 dowiaduje się, że miejsce to nie jest tak opuszczone, jak się wydawało.Przed nami także kolejna „Bucket's List”, czyli spis niektórych ciekawostek z poprzedniego odcinka. Są one również dostępne w naszych przewodnikach po epizodach.


Bucket's List: "Secrets and Holograms" - Star Wars Resistance on Disney Video


„Resistance Rewind” wyjaśnia niektóre niejasne kwestie z ostatniego epizodu. Mundur w szafie Dozy nie jest tylko ozdobą - Imanuel faktycznie był imperialnym oficerem mniej więcej w czasach „Powrotu Jedi”. Jednak mężczyzna posiadał dobre serce, więc gdy zdał sobie sprawę czym naprawdę było Imperium, postanowił z niego odejść. Kapitan bardzo kocha swoją córkę, która wie, kto jest tu szefem, ale potrafi na niego wpływać. Doza bardzo chce ją chronić i czasem jest aż nadto opiekuńczy.I jeszcze słówko od Matta Martina. W ostatnim odcinku na targu na Kolosie pojawił się nowy obcy, który niektórym fanom skojarzył się z Bothaninem. Martin przyznał, że sprzedawca wygląda jak starsza wersja przedstawiciela tej rasy, ale dopóki nie ma oficjalnego źródła (sam za takie się nie uważa), to nie możemy brać tego za pewnik. Na razie nazywa go „Nothaninem”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „Secrets and Holograms” i „Station Theta Black”.

„Ruch Oporu” 1x09 w Polsce i #10 w USA

Różne
6

W ten weekend czekają nas kolejne odcinki serialu „Ruch Oporu”. W Polsce zadebiutuje „The Platform Classic” w sobotę o godzinie 9:29. Powtórki o 17:00 i w niedzielę o 7:00 i 22:00.

Nadchodzący wyścig staje się dla Yeagera okazją do ponownego spotkania się z dawno niewidzianym bratem Marcusem, który musi spłacić dług wobec organizacji przestępczej.W Stanach w niedzielę będzie miał swą premierę odcinek „Secrets and Holograms”. Poniżej fragment, a obrazki można zobaczyć na Jedi News.

Zdeterminowany odkryć prawdę o kapitanie Dozie, Kaz wyrusza na przygodę wraz z Torrą, by dowiedzieć się o wieży więcej, niż się oboje spodziewali.Przed nami także kolejna „Bucket's List”, czyli spis niektórych ciekawostek z poprzedniego odcinka. Są one również dostępne w naszych przewodnikach po epizodach.


Bucket's List: "The Platform Classic" - Star Wars Resistance on Disney Video


W „Resistance Rewind” możemy posłuchać o statkach. Filoni bardzo się nimi interesuje, a serial, zwłaszcza w stylu anime, dał mu możliwość pokazania różnych okrętów. Każdy z nich jest unikalny i odzwierciedla styl pilota.Zapraszamy do dyskusji na forum o „The Platform Classic” i „Secrets and Holograms”.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.