TWÓJ KOKPIT
0

Ruch Oporu

Trzeci krótki odcinek z „Ruchu Oporu” [Aktualizacja]

2018-12-24 11:18:02 Różne

W tym tygodniu mamy kolejną partię krótkich odcinków z „Resistance” - a właściwie tylko jeden, ale za to nieco dłuższy. Możemy w nim prześledzić historię poszukiwań hełmu Bucketa.Na stronie Disney ABC Press ukazały się już tytuły i opisy odcinków na nowy rok. Wygląda na to, że serial powróci 13 stycznia, czyli w drugą niedzielę miesiąca.

  • 1x12 - „Bibo” - 13.01.19 - Neeku adoptuje dziwne stworzenie morskie i dostaje więcej niż to na co się pisał, gdy sprowadza ono chaos na platformę. W tym odcinku powraca Elijah Wood jako Jace Rucklin.

  • 1x13 (nie wiedzieć czemu strona podaje to jako odcinek czternasty) - „Dangerous Business” („Niebezpieczny interes”) - 20.01.19 - Kaz zajmuje się nabywaniem towarów dla Orki i Fliksa w zamian za części i wdaje się w konflikt z podejrzanym klientem rasy obcej, który jest w zmowie z Najwyższym Porządkiem.

  • 1x14 (tu znowu: piętnasty) - „The Doza Dilemma” („Dylemat Dozy”) - 27.01.19 - Synara układa sobie życie na platformie, lecz jej piraccy kamraci mają dla niej inne plany.

Aktualizacja

Na kanale pokazały się dwa kolejne epizody. W „Unmotivated” Orka i Flix próbują naprawić motywator droida Hype'a Fazona.W „The Need for Speed” obserwujemy ostrą rywalizację pomiędzy Torrą a Hype'em podczas wyścigu.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Ruch Oporu

Krótkie odcinki z „Ruchu Oporu” - partia druga

2018-12-18 07:22:07 Różne

Przed nami druga seria krótkich odcinków z serialu „Ruch Oporu”, które mają nam umilić oczekiwanie na drugą połowę sezonu, którego powrót przewidziany jest na styczeń.

W „When Thieves Drop By” możemy się przekonać jak Orka i Flix radzą sobie ze złodziejami.W „Treasure Chest” sprzedawcy znajdują skrzynię ze skarbami... choć niekoniecznie takimi, jakie by chcieli.„GL-N” to, jak głosi tytuł, historyjka o droidzie Orki i Fliksa.Nawiasem mówiąc, wygląda na to, że emisja epizodów w wersji polskiej została na razie wstrzymana. Pierwotnie „Station Theta Black” miał być wyświetlany w poprzednią sobotę, lecz się z tego wycofano. Jak na razie będziemy raczeni powtórkami. A skoro tak, to wstawiamy tu ostatni odcinek „Resistance Rewind”, w którym poruszany jest temat Ruchu Oporu Był on w owym czasie już w pełni ukształtowaną organizacją. Wszyscy jego członkowie spodziewają się ataku na wielką skalę, lecz Leia nie ma wielkiego poparcia. Dlatego też tak bardzo zależy jej na wszelkich informacjach, nawet ich strzępkach. Dowody, które przyniósł jej Kazuda, stanowią potwierdzenie, że Najwyższy Porządek szykuje coś niedobrego.I jeszcze mała ciekawostka: w ostatnim odcinku po raz pierwszy usłyszeliśmy księżniczkę Leię... która nie przemawia głosem pierwotnie planowanej aktorki, Rachel Butery. Ma to prawdopodobnie związek z jej kontrowersyjnym filmikiem i aferą, która się rozpętała kilka miesięcy temu. Pani generał jak do tej pory nie miałą kwestii mówionych, co zapewne pozwoliło dokonać szybko nowych nagrać. Organa przemawia teraz głosem Carolyn Hennesy, która wcieliła się już w nią w „LEGO: All-Stars”. Disney nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie, co zapewne oznacza, że próbuje ją wyciszyć.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Ruch Oporu

Krótkie odcinki z „Ruchu Oporu”

2018-12-11 07:11:52 Różne

Jak już wiemy, w tym roku zaprezentowano nam wszystkie odcinki serialu „Star Wars: Ruch Oporu”; ostatni w wersji polskiej czeka na nas w tę sobotę. Jednak jest coś, co umili nam oczekiwanie na drugą połowę sezonu. Lucasfilm rozesłał informację prasową zgodnie z którą odcinki powrócą w styczniu, jednak w grudniu będziemy mogli obejrzeć dwanaście krótkich epizodów ukazujących chwile z życia załogi Fireball i asów. Pierwsze trzy z nich zadebiutowały wczoraj.

W „The Search for Kaz” BB-8 poszukuje naszego głównego bohatera... i nieco się przy tym męczy.W „Dart and Cover” możemy zobaczyć jak ekipa spędza wolny czas, grając w rzutki.„Neeku's Reward” to historyjka o nagrodzie, jaką dostał Neeku za ciężką pracę... oraz o kłopotach, które sprowadziła.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)

Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 1x10 w Polsce i #11 w USA

2018-12-07 08:20:04 Różne

W ten weekend czekają nas kolejne odcinki serialu „Ruch Oporu”. W Polsce zadebiutuje „Secrets and Holograms” w sobotę o godzinie 9:29. Powtórki o 17:00 i w niedzielę o 7:00 i 22:00.

Zdeterminowany odkryć prawdę o kapitanie Dozie, Kaz wyrusza na przygodę wraz z Torrą, by dowiedzieć się o wieży więcej, niż się oboje spodziewali.W Stanach w niedzielę będzie miał swą premierę odcinek „Station Theta Black” i będzie to ostatni epizod w tym roku. Na razie nie ma wieści kiedy możemy spodziewać się powrotu serialu. Poniżej fragment, a obrazki można zobaczyć na Jedi News.

Gdy Poe i Kaz odkrywają starą placówkę górniczą Najwyższego Porządku, BB-8 dowiaduje się, że miejsce to nie jest tak opuszczone, jak się wydawało.Przed nami także kolejna „Bucket's List”, czyli spis niektórych ciekawostek z poprzedniego odcinka. Są one również dostępne w naszych przewodnikach po epizodach.


Bucket's List: "Secrets and Holograms" - Star Wars Resistance on Disney Video


„Resistance Rewind” wyjaśnia niektóre niejasne kwestie z ostatniego epizodu. Mundur w szafie Dozy nie jest tylko ozdobą - Imanuel faktycznie był imperialnym oficerem mniej więcej w czasach „Powrotu Jedi”. Jednak mężczyzna posiadał dobre serce, więc gdy zdał sobie sprawę czym naprawdę było Imperium, postanowił z niego odejść. Kapitan bardzo kocha swoją córkę, która wie, kto jest tu szefem, ale potrafi na niego wpływać. Doza bardzo chce ją chronić i czasem jest aż nadto opiekuńczy.I jeszcze słówko od Matta Martina. W ostatnim odcinku na targu na Kolosie pojawił się nowy obcy, który niektórym fanom skojarzył się z Bothaninem. Martin przyznał, że sprzedawca wygląda jak starsza wersja przedstawiciela tej rasy, ale dopóki nie ma oficjalnego źródła (sam za takie się nie uważa), to nie możemy brać tego za pewnik. Na razie nazywa go „Nothaninem”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „Secrets and Holograms” i „Station Theta Black”.
KOMENTARZE (5)
Loading..