Różne

Actimel Star Wars, czyli Epizod IX w Biedronce

15

No i „Gwiezdne Wojny” wyłażą nam w końcu z lodówki. W ramach reklamy i partnerstwa przy „Skywalker. Odrodzenie” w polskich Biedronkach i Kauflandach można kupić jeszcze specjalne, limitowane Actimele. Actimel to napój jogurtowy firmy Danone. Obecnie edycja wizualnie wspiera IX Epizod. Wg reklamy Actimel zachęca do przejścia na jasną stronę dobrego żywienia. Buteleczki można zbierać, są to produkty kolekcjonerskie. Dodatkowo wiąże się z tym konkurs – na stronie Wybierzystronemocy. Tam można wygrać 30 dronów Star Wars.Actimel w wersji limitowanej będzie dostępny jedynie do połowy grudnia.

Poznaj świat STAR WARS z Kauflandem

kaufland.pl
7

Okres premier blockbusterów to też czas nasilonego marketingu skierowanego na konkretnego odbiorcę. W przypadku grudniowej premiery epizodu IX tym targetem stają się dzieci i my fani. Jedną z takich akcji zaoferowała nam sieć sklepów Kaufland, która od 28 listopada uruchomiła sporo tematycznych atrakcji dla klientów, jak np. kolekcjonerskie karty do gry z albumem, aplikacje K-Master na telefony, promocje odzieży i akcesoriów, przepisy na dania inspirowane Star Wars oraz zabawy dla dzieci. Po więcej szczegółów zapraszam na stronę sieci Kaufland oraz do gazetki 1 i gazetki 2.

Poniżej dwa filmy promocyjne akcji.Ewolucja szturmowców

3

Podczas tegorocznego Comic Conu w San Diego wyświetlany był filmik pokazujący ewolucję szturmowców na przestrzeni lat. Był on częścią wystawy poświęconej szturmowcom. Dzisiaj został on w końcu oficjalnie udostępniony na YT. Zachęcamy do obejrzenia go i odświeżenia sobie jak się zmieniali Ci będący pewnym symbolem Imperium żołnierze.

Wszystkie statki w „Rebeliantach”

3

Twórcy „Star Wars by the Numbers” tym razem wzięli na tapetę serial „Rebelianci” i policzyli wszystkie typy statków jakie w nim wystąpiły. Jest to świetna okazja do odświeżenia sobie ich nazw, bądź też poznania niektórych z nich.

Odeszli w ciągu roku

6

Dziś dzień zaduszny w naszej tradycji, tym samym wspominamy tych, którzy odeszli od nas w ciągu ostatniego roku.


William Morgan Sheppard (24 sierpnia 1932 – 6 stycznia 2019), aktor w tym także dubbingowy. Występował choćby w „Star Treku” i podkładał głos Tarkina w grze Force Commander.


Shane Rimmer (28 maja 1929 – 29 marca 2019), aktor grał w Bondzie i w “Nowej nadziei” (rebelianckiego technika).

Vonda N. McIntyre (28 sierpnia 1948 – 1 kwietnia 2019), autorka Kryształowej Gwiazdy.


Frank Hensen (2 maja 1935 – 25 kwietnia 2019), aktor i koordynator kaskaderów oraz walk. Grał kilka ról w „Powrocie Jedi” (szturmowcy, rebelianci itp.).


Peter Mayhew (19 maj 1944 – 30 kwietnia 2019), oryginalny Chewbacca.


Paul Darrow (2 maj 1941 – 3 czerwiec 2019), właściwie to Paul Valentine Birkby, aktor głosowy, Tarkin z Empire at War oraz Tremel z “The Old Republic”.


Jerzy Dominik (7 listopada 1955 – 3 września 2019), polski aktor głosowy. Dubbingował narratora w „Wojnach klonów”.


Diahann Carroll (17 lipca 1935 – 4 października 2019), aktorka i piosenkarka. Zagrała w „The Star Wars Holiday Special” (Mermeia).

Filmik bezpieczeństwa linii United Airlines

6

W sieci pojawił się nowy filmik z instrukcją bezpieczeństwa linii lotniczych United Airlines. Obecnie jest tendencja by filmiki te miały pomysł na siebie i potrafiły zaciekawić pasażerów, zwłaszcza tych, którzy latają trochę więcej i zazwyczaj ignorują ten fragment lotu. Linie United Airlines wykorzystały „Skywalker. Odrodzenie”. Można tu dostrzec fragment pościgu na Pasaanie z Poe, Rey i Finnem.

Star Wars: Force For Change i IX Epizod

2

W tym roku akcja „Force for Change” przybrała trochę inny charakter. Głównie przez partnerstwo z społecznością twórców robotów – FIRST. Celem w tym roku jest przede wszystkim promowanie innowacji wśród młodych. Należy zaprojektować nowego droida i wysłać go na konkurs. Lucasfilm wybierze jednego, zakupi prawa i użyje w przyszłych projektach „Gwiezdnych Wojen”, zaś zwycięzca dostanie zaproszenie na premierę „Skywalker. Odrodzenie”. Więcej w filmiku promocyjnym tłumaczą: Daisy Ridley, Mark Hamill, John Boyega i Oscar Isaac.

Kolejna część „Star Wars by the Numbers”

0

Twórcy „Star Wars by the Numbers” przygotowali dla nas kolejną filmową statystykę, podliczyli ile razy w filmach z serii Star Wars pada słowo droid. Tym razem nie uwzględniono animacji, które tę liczbę by mocno powiększyły.

Magazyn Świat Lego „Lego Star Wars Wydanie Specjalne”

2

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć wydanie specjalne magazynu Świat Lego poświęconego serii Star Wars w cenie 19,99 zł.

Wydanie specjalne kolorowego magazynu dla miłośników Lego Star Wars. Znajdziemy w nim jeszcze więcej ciekawostek i akcji ze świata Gwiezdnych Wojen, dwa plakaty w formacie XXL oraz większą zabawkę z oryginalnej serii Lego.


Większa zabawka, o której mowa w powyższym opisie magazynu to nic innego jak polybag zawierający TIE Fightera a opatrzony numerem 30381, którego możecie podziwiać poniżej.

Zakoduj używanie Mocy

2

Chcecie by wasze dzieci zaczęły naukę programowania, a w przyszłości może wybrały studia inżynierskie? W dawnych czasach służył do tego język LOGO, dziś wygląda to zupełnie inaczej. Dzięki Kano Star Wars The Force™ Coding Kit dzieciaki mogą się bawić, doświadczać używania Mocy, a przede wszystkim samemu kodować w prosty sposób pewne rzeczy. Cała zabawa polega na tym, że z prostych obiektów dziecko (lub dorosły) może zakodować zabawę i własne działanie przyrządu w połączeniu z tabletem. Dzięki temu poruszając ręką sterujemy tym, co dzieje się na ekranie, czyli niczym Mocą sterujemy choćby mieczem. Całość kosztuje 79,99 USD. Są też dostępne wersje z innych uniwersów, czyli zamiast Mocy mamy czary Harry’ego Pottera albo Frozen.

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.