Różne

Kanadyjczyk zrobił miecz świetlny z włączanym ostrzem

11

Kanadyjczyk James Hobson, znany jako Hacksmith to YouTuber ogarnięty pasją zbudowania miecza świetlnego. Miał już kilka prób, mniej lub bardziej klasycznych. Teraz stworzył protomiecz plazmowy. To prawdopodobnie jest pierwszy miecz z wysuwanym, plazmowym ostrzem, przypominającym filmowe. A co ważniejsze potrafi przeciąć wiele rzeczy. Cóż ostrze ma temperaturę wynoszącą ponad 2000 stopni Celsjusza. Jak był budowany miecz możecie zobaczyć na filmiku. Natomiast na jego kanale za jakiś czas zostanie wrzucony filmik z testu miecza.

Pandora x Star Wars

6

Marka biżuterii Pandora wyróżnia się tym, że jest to produkt kolekcjonerski. Można dokupywać sobie elementy i wypełnić bransoletkę różnymi „koralikami”. Teraz Pandora wraz z Lucasfilmem przygotowały specjalną kolekcję inspirowaną „Gwiezdnymi Wojnami”. Mamy zatem do wyboru podstawową bransoletkę (kosztuje 319 PLN) oraz różne elementy których ceny wahają się od 199 PLN do 319 PLN. Wszystkie możecie sobie przejrzeć (i kupić) tutaj, czyli na polskim sklepie Pandory. No i z pewnością szukajcie ich w salonach.

Aparat z „The Mandalorian”

starwars.com/Karwan89
8

Firma fotograficzna Polaroid zapowiedziała i już udostępniła zainteresowanym limitowaną serię produktów inspirowanych serialem „The Mandalorian”. W ofercie znajdują się aparat natychmiastowy ($120) i filmy z nadrukowanymi ramkami z The Child i innymi motywami z serialu. Są też różne pakiety - więcej na stronie producenta.

Aparat to najnowszy model, tegoroczny Polaroid Now. Jego charakterystyczną cechą jest autofocus, którego brakowało w poprzednich produktach reaktywowanej Polaroid. Pozwala na robienie podwójnych ekspozycji, a tylko dwa aparaty iType wcześniej miały taką możliwość.Fani fotografii, chcący zakupić takie unikalne przybory fotograficzne, powinni się spieszyć: w USA zostały ostatnie sztuki; na szczęście w Europie jeszcze nie ma problemów z dostępnością.

Nowe produkty związane z serialem „The Mandalorian” zapowiadane będą w każdy poniedziałek od 24.10 począwszy. Lucasfilm i Disney ogłosili wczoraj, że będzie to odbywać się w to w ramach „Mando - poniedziałków” (klik).

Magazyn LEGO Star Wars 10/2020

Blue Ocean Polska
5

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już październikowy numer Magazynu LEGO Star Wars w wyżej cenie 14,99 zł, do którego został dołączony minizestaw „X-Wing Ruchu Oporu”, jedną szaszetkę naklejek orasz limitowaną kartę LEGO Star Wars.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 6 października dodatkiem będzie minizestaw „Myśliwiec TIE Wiecznych Sithów”. Najnowszy numer można zakupić m.in. na stronie Empik.com w tym miejscu >>>

Dywany Star Wars

6

Chcielibyście mieć gwiezdno-wojenny dywan w domu? Na Ruggable jest dostępnych kilka modeli, w różnych kolorach i wielkościach. Ceny wahają się od 109 USD do 399 USD. Kilka przykładowych modeli poniżej, zaś pełną galerię możecie przejrzeć w linku.

Galaxy’s Edge w 360 stopniach

2

Na kanale youtube Disney Park opublikowane zostały dwa filmiki przedstawiające krótkie nagrania z Galaxy’s Edge w 360 stopniach. Jeśli chcecie sami sprawdzić jak wygląda przejście się po wybranych atrakcjach Star Wars w parku Disneya zachęcamy do obejrzenia tych filmików.Pudełko na skarby – Piaskoczołg

7

Oficjalny sklep Disneya zawiera całą masę bardzo konwencjonalnych i typowych produktów związanych z „Gwiezdnymi Wojnami”, ale nawet tam można znaleźć od czasu do czasu coś nietypowego. Tym razem jest to produkt firmy Royal Selangor, czyli pudełko na skarby i inne pamiątki, w kształcie piaskoczołgu Jawów. Piaskoczołg został wykonany w skali 1:265. Wykonano go z zachowaniem szczegółów i niewielkimi modyfikacjami (jak choćby podnoszony dach, by móc schować swoje skarby. Zrobiony jest ze stopu cyny i ołowiu. Wymiary 2,5 cala (6,35 cm) wysokości, 1,75 cala (4,45 cm) szerokości i 5,5 cala (13,97 cm) długości. Kosztuje niecałe 140 USD i można go kupić tutaj.Magazyn LEGO Star Wars 09/2020

Blue Ocean Polska
2

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już wrześniowy numer Magazynu LEGO Star Wars w wyżej cenie 14,99 zł, do którego została dołączona minifigurka „Szturmowca” LEGO Star Wars, album na naklejki oraz jedną szaszetkę naklejek.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 8 września dodatkiem będzie minizestaw „X-Wing Ruchu Oporu”. Najnowszy numer można zakupić m.in. na stronie Empik.com w tym miejscu >>>

Adidasy na 40-lecie „Imperium kontratakuje”

6

Wciąż obchodzimy 40-lecie „Imperium kontratakuje”, tym razem w produktach. Firma Adidas wprowadziła w swojej ofercie specjalny, okolicznościowy model o nazwie Stan Smith Star Wars. Buty z tej serii nawiązują stylistycznie do lat 70. i 80., zaś na bucie znajdziemy podobiznę Luke’a Skywalkera. Dodatkowo mamy stylizowane wkładki i inne drobne gadżety. Logo firmy zamieniono na godło Rebeliantów. Zaś fanom prequeli z pewnością podpasuje podeszwa z napisem „Nooooo!!!”Buty można zamawiać w sklepie Adidasa, w cenie 120 USD.

Kocyki Star Wars

4

W końcu jakaś aktualizacja na oficjalnej. Od teraz wyświetlają się tam nowości w oficjalnym sklepie Disneya, a tam można znaleźć ciekawostki na lato. Choćby kocyki. Na razie są dwa, jeden Gwiazda Śmierci. Okrągły, pikniowy, dodatkowo dołączona jest torba na kocyk, także w kształcie Gwiazdy Śmierci. Drugi to już w ogóle rewelacja, kocyk „Sokół Millennium”. Do niego jest dołączona torba, przypominająca torbę Chewbaccy. Pewnie dlatego jest droższy i kosztuje 64,95 USD, podczas gdy Gwiazdę Śmierci kupicie za jedyne 54,95 USD. Gwiazdę możecie zamawiać tutaj, zaś „Sokoła” tutaj.Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.