TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Ruszyło kolejne forum

2001-11-28 15:07:00 Filmweb.pl

Na Filmwebie ruszyło kolejne (trzecie już) forum poświęcone naszej sadze. Tym razem skierowane jest one dla mniej radykalnych fanów. Ale przy okazji jest wzmianka o naszym forum na stronie.
KOMENTARZE (0)

Różne

R2-D2: Beneath The Dome Part I

2001-11-27 22:57:35 www.starwars.com

Na lokalnym serwerze zamieści-łem pierwszą część filmu R2-D2: Beneath The Dome: w której oprócz tytułowego bohatera występuje Natalie Portman, Nick Gillard, Robin Gurland (Casting Director), Samuel Jackson, Francis Ford Coppola, Ringo Star... czy choćby jeden z bohaterów popularnego serialu Drużyna A ;) Pierwsza część dostępna jest w dwóch wersjach: gorsza (9MB) i lepsza (40,5MB). Dodam jeszcze, że "R2-D2: Pod Spodem Kopuły" ;) rozpoczyna się sceną z sierpnia 1977 roku z Hollywood - była to tryumfalna chwila w historii KINA, odbyła się tam mega impreza Star Wars, na której były takie gwiazdy jak R2 czy C3PO (porównajcie z dokementem Dawno Dawno Temu... Historia Gwiezdnych Wojen, który znajduje się na ftp; 236MB)... A potem... to już musicie zobaczyć sami.
KOMENTARZE (0)

Różne

"R2-D2: Beneath The Dome"

2001-11-27 19:46:00 film.interia.pl

Na oficjalnej stronie internetowej poświęconej gwiezdnej sadze pojawił się film dokumentalny zatytułowany "R2-D2: Beneath The Dome", opowiadający oczywiście o sympatycznym robocie Artoo-Detoo. Z filmu "R2-D2: Beneath The Dome" można się między innymi dowiedzieć, jak zapamiętali pierwsze spotkanie z Artoo-Detoo George Lucas, Martin Scorsese i Steven Spielberg. O sympatycznym robocie "mówią" również jego "bracia" i "siostry", nazywający go pieszczotliwie Reg. W jednym z fragmentów filmu Martin Scorsese ujawnia, iż swego czasu bardzo chciał, by R2-D2 zagrał postać Michaela Corleone w obrazie "Ojciec chrzestny"! Niestety, jak twierdzi słynny reżyser jego pomysł nie spodobał się producentom filmu... Anthony Daniels, który w gwiezdnej sadze zagrał C-3PO, ujawnia w jaki sposób Artoo-Detoo usiłował "zaistnieć" na planie pierwszego filmu. "Kiedy nie sięgasz komuś nawet do pasa, ciężko jest zrobić dobre wrażenie" - wspomina pierwsze, trudne kroki sympatycznego robota na planie "Gwiezdnych Wojen" jego filmowy towarzysz. Steven Spielberg ujawnia natomiast, iż kiedy pierwszy raz zobaczył R2-D2 pomyślał, że to zniszczony kanister... O problemach Artoo-Detoo z... piciem mówi z kolei Ewan McGregor. Wszyscy, którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat życia R2-D2, powinni zajrzeć na stronę Oficjalną.
KOMENTARZE (0)
Loading..